• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

na wynajem Zachodniopomorskie Szczecin Pogodno

Znalezionych ofert: 24

15887781 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27793370 15887781 Na wynajem apartament w nowym budynku, z windą, przy ul. Janickiego, w dzielnicy Pogodno. Mieszkanie świetnie zlokalizowane (idealnie nadające się np. dla osoby pracującej w szpitalu przy ul. Unii Lubelskiej), bardzo dobrze skomunikowane (autobus), ...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 500 PLN (47 zł/m2)

3
1
53.46 m2
2018
15706402 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24301528 15706402 W pełni wyposażony gabinet stomatologiczny na 3 stanowiska.Topowa lokalizacja – Pogodno, tylko 200 m od ul. Mickiewicza (tramwaje, autobusy)Powierzchnia użytkowa: 75 m² Gotowy do prowadzenia działalności Stomatologicznej z zgodami sanepidu – lokal w ...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 900 PLN (52 zł/m2)

11
-
75 m2
1920
15883259 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27674809 15883259 Na wynajem funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 34,70 m², położone przy ul. Janickiego, na pograniczu Pogodna i os. Zawadzkiego. Lokal gotowy do wprowadzenia od zaraz.OPIS MIESZKANIA:Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, o...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 400 PLN (69 zł/m2)

2
-
35 m2
1930
15882804 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27673395 15882804 Pogodno, dwa pokoje, 39 m2, drugie piętro w domu jednorodzinnym. Lokal wyposażony w meble, łóżka szafa, krzesła. Umeblowanie widoczne na zdjęciach.Łazienka z kabiną natryskową, WC, umywalką, pralką. Na podłodze terakota, ściany w glazurze. Pokoje roz...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 200 PLN (56 zł/m2)

2
1
39 m2
1970
15803323 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26291509 15803323 Do wynajęcia komfortowe, jasne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 58,14 m², położone w prestiżowej i doskonale skomunikowanej części Szczecina – Pogodno przy ul. Mickiewicza, tuż obok Ryneczku. Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym budynku z halą garażową...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 920 PLN (50 zł/m2)

2
1
58.14 m2
2007
15882905 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 27673278 15882905 Do wynajęcia przestronny i funkcjonalny dom o powierzchni 160 m², położony w doskonałej lokalizacji na Pogodnie w Szczecinie.Nieruchomość doskonale sprawdzi się zarówno jako komfortowe miejsce do zamieszkania dla rodziny, jak i na cele działalności...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

5 500 PLN (34 zł/m2)

5
2
160 m2
1980
15203542 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 12512748 15203542 Na wynajem mieszkanie położone przy ul. Bohdana Zaleskiego. Na powierzchnię użytkową nieruchomości (32 m2) składają się: --->Zamykany korytarz (zabudowana szafa typu komandor).--->Sypialnia (zabudowana szafa typu komandor, łóżko dwuosob...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 350 PLN (73 zł/m2)

2
1
32 m2
2006
15887560 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27785756 15887560 2 pokoje osobna kuchnia os. Zawadzkiego ul. Romera Szczecin Na wynajem funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni 30,81 m², położone na 7. piętrze wieżowca z windą na popularnym osiedlu Zawadzkiego.- 2 funkcjonalne pokoje- osobna, słoneczn...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 750 PLN (57 zł/m2)

2
1
30.81 m2
1970
15882870 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27673176 15882870 Na wynajem nowoczesne mieszkanie zlokalizowane w nowo wybudowanym budynku na Pogodnie w Szczecinie. Lokal został świeżo wykończony w wysokim standardzie i jest w pełni umeblowany, gotowy do zamieszkania od zaraz. Do mieszkania przynależy miejsce park...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 500 PLN (64 zł/m2)

3
1
54.99 m2
2024
15883621 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27675341 15883621 Wyłącznie u nas prezentujemy Państwu ofertę wynajmu przytulnej kawalerki położonej przy ul. Romera na os. Zawadzkiego. OPIS MIESZKANIA: Do wynajęcia mieszkanie znajdujące się na parterze XII-piętrowego wieżowca. Jego całkowita powierzchnia wynosi 30,...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 750 PLN (57 zł/m2)

1
1
30.81 m2
1970
15887069 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27775283 15887069 Do wynajmu - dwa przestronne pokoje z garażem ( w cenie ) na zamkniętym zielonym osiedlu - okolice Jasnych Błoni.Lokalizacja - róg Wojska Polskiego i Piotra Skargi, spacerkiem na Jasne Błonia .Osiedle- kameralne ,zielone ,zamknięte , monitorowane, M...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 500 PLN (44 zł/m2)

2
1
56.2 m2
2010
15883277 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27674827 15883277 Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu 2-pokojowego mieszkania na Pogodnie przy ul. Adama Mickiewicza. Mieszkanie położone jest na wysokim parterze, powierzchnia mieszkania 49 m². Mieszkanie znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy z bardzo d...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 500 PLN (51 zł/m2)

2
1
49 m2
1935