• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

na wynajem Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 759

15882595 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27671241 15882595 Do wynajęcia OD 10 MAJA 2026 - NAJEM OKAZJONALNY - rozkładowe mieszkanie 2 pokojowe położone na 1 piętrze niskiego bloku. Na powierzchnię 48 m2 składają się: dwa pokoje, kuchnia łazienka i przedpokój. Mieszkanie wyposażone - do dyspozycji najemcy zo...

Police (Zachodniopomorskie, gm. Police)

1 800 PLN (38 zł/m2)

2
-
48 m2
1985
15604661 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 22290110 15604661 Oferujemy Państwu na wynajem nowiutki apartament 3 pokojowy z dużym balkonem na Warszewie. Apartament znajduje się w nietuzinkowym nowym 4 rodzinnym apartamentowcu na 1 piętrze, w bardzo spokojnej, kameralnej lokalizacji. Na powierzchnię 75 m2 skł...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

4 500 PLN (56 zł/m2)

3
-
80 m2
2024
15897092 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 5 pokojowe 27993795 15897092 Do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 150 m², przygotowane pod zakwaterowanie pracowników firm. Lokal znajduje się w kamienicy w ścisłym centrum Szczecina. Układ mieszkania: • 5 pokoi dwuosobowych • 2 łazienki • osobna toaleta • kuchnia •...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

4 700 PLN (31 zł/m2)

5
3
150 m2
1930
15896996 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27992405 15896996 Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 35m2., 3 piętro.Mieszkanie składa się: z pokoju dziennego, z którego jest wejście do sypialni, oddzielnej kuchni, łazienki z wanną i wc, oraz przedpokoju. Całe wyposażenie mieszkania jest widoczne na zdj...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 800 PLN (51 zł/m2)

2
1
35 m2
1970
15790830 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25978713 15790830 Dwupoziomowe mieszkanie o pow.46m2 położone na 4 piętrze kamieniczki na Podzamczu z widokiem na katedrę. I poziom:- przestronny pokój wyposażony w nową dużą rozkładaną sofę, szafki, fotele, biurko, rozkładaną ławę;- duża, niezależna kuchnia z oknem w...

Szczecin (Stare miasto) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 900 PLN (41 zł/m2)

2
-
46 m2
2000
15619032 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 22576236 15619032 Na wynajem prezentujemy mieszkanie przy ulicy Piotra Ściegiennego na 2 piętrze w kamienicy, 3 pokojowe z osobną kuchnią oraz pomieszczeniem gospodarczym.Jeżeli cenisz sobie przestrzeń to jest to oferta dla Ciebie. Całkowity metraż mieszkania to 88 m2...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

4 200 PLN (48 zł/m2)

3
1
88 m2
1930
15896737 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27988038 15896737 Na wynajem słoneczne, w pełni umeblowane mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 65 m², położone przy ul. Uczniowskiej w Płoni.Lokal znajduje się na parterze w nowym bloku, posiada balkon. Mieszkanie składa się z salonu oraz dwóch sypialni, oddzielnej na...

Szczecin (Płonia) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 650 PLN (40 zł/m2)

3
1
67 m2
2023
15876996 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27560274 15876996 Na wynajem klimatyczne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 43,26 m², urządzone w radosnej biało-niebieskiej kolorystyce. Lokal jest w pełni wyposażony i umeblowany – gotowy do zamieszkania od zaraz.Lokalizacja: ścisłe centrum miasta – wszystko w za...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 500 PLN (58 zł/m2)

2
1
43.26 m2
1900
15882617 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27671264 15882617 Do wynajęcia oferujemy komfortowy apartament o powierzchni ponad 100 m2 z tarasem ponad 30m2 w budynku z windą.Mieszkanie usytuowane jest na ostatnim, 4 piętrze z wystawą okien od strony południowo-wschodniej. Z tarasu widok na park i rzekę. Na powie...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

6 300 PLN (62 zł/m2)

3
2
101.16 m2
2002
15851886 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27022612 15851886 Do wynajęcia oferujemy komfortowy apartament o powierzchni ponad 100 m2 z tarasem ponad 30m2 w budynku z windą.Mieszkanie usytuowane jest na ostatnim, 4 piętrze z wystawą okien od strony południowo-wschodniej. Z tarasu widok na park i rzekę. Na powie...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

6 300 PLN (62 zł/m2)

3
2
101.16 m2
2002
15883021 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27673259 15883021 Na wynajem klimatyczne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 43,26 m², urządzone w radosnej biało-niebieskiej kolorystyce. Lokal jest w pełni wyposażony i umeblowany – gotowy do zamieszkania od zaraz.Lokalizacja: ścisłe centrum miasta – wszystko w za...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 500 PLN (58 zł/m2)

2
1
43.26 m2
1900
15887355 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27781666 15887355 Do wynajęcia przytulne, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w samym centrum miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie sklepów, kawiarni, restauracji oraz komunikacji miejskiej. Lokal składa się z dwóch pokoi, w tym jednego przejściowego, co sprawdzi się za...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 400 PLN (56 zł/m2)

2
-
43 m2
1940