• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Mieszkania na wynajem Zachodniopomorskie Kołobrzeg Wielkopolska

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Wielkopolska

Znaleźliśmy 20 podobnych ofert: Na wynajem lokale mieszkalne - Kołobrzeg Zachodniopomorskie

15877452 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27569891 15877452 3 pokojowe mieszkanie z 2 balkonami położone na I pietrze w bloku przy ulicy Narutowicza. Kołobrzeska starówka, tuż przy ratuszu, wszędzie blisko! Mieszkanie do wynajęcia na minimum rok, najem okazjonalny (wymagane złożenie odpowiednich oś...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

2 100 PLN (35 zł/m2)

3
-
60 m2
1990
15436483 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 -pok. w centrum Kołobrzegu 18509963 15436483 Prezentujemy Państwu ekskluzywne mieszkanie 2 pokojowe, do wynajęcia na Osiedlu Bajkowym. Mieszkanie o powierzchni 52 m2, położone jest na 2 piętrze w budynku z windą Do mieszkania przynależne są 2 miejsca postojowe. Projekt Osiedla Bajkowego jest n...

Kołobrzeg (Centrum), ul. Mazowiecka Osiedle Bajowe

3 300 PLN (63 zł/m2)

2
1
52 m2
-
14977569 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 5967487 14977569 Mieszkanie w budynku wielorodzinnym - Nowa Starówka przy ul. Gierczak w Kołobrzegu.Lokal umeblowany i wyposażony we wszystko co potrzebne.Wynajem tylko długoterminowy - minimum rok.Umowa najmu okazjonalnego podpisanie u Notariusza.Oprócż kwoty najmu...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

3 000 PLN (46 zł/m2)

3
-
65 m2
-
13349611 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 1640826 13349611 Mamy do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe w centrum miasta - ul. Budowlana.Lokal składa się z :- salonu z balkonem typu loggia- sypialni- pokojusypialni- widnej kuchni- łazienki z wanną- WC- przedpokoju.Preferowany wynajem mieszkania na min. 1 rok lub ...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

2 500 PLN (40 zł/m2)

3
-
62 m2
-
15795442 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26097065 15795442 Nieruchomość położona jest w samym centrum miasta- 500 m od Kołobrzeskiej Starówki i w odległości ok. 1 km od morza. W najbliższej okolicy znajdują się szkoły podstawowe, przedszkole, siłownia, przychodnie lekarskie, liczne sklepy, plac zabaw.Przedmi...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 700 PLN (50 zł/m2)

1
1
34.32 m2
2004
15723538 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24634161 15723538 Kołobrzeg - Osiedle Bajkowe Nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe po remoncie Balkon Parking Zielone, zamknięte osiedle Jeżeli szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu, bez zbędnych prac, w spokojnej i dobrze skomu...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

2 500 PLN (58 zł/m2)

2
-
43 m2
2009
15554622 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 21083766 15554622 Kołobrzeg ul. Ratuszowa do wynajęcia umeblowane mieszkanie 2 pokojowe o pow. 64,10 m2 usytuowane na I piętrze z balkonem ( loggia).Mieszkanie położone jest w centralnej części kołobrzeskiej starówki przy urzędzie miasta.Odległość do morza ok.1,5 kmMi...

Kołobrzeg (Starówka) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

2 500 PLN (39 zł/m2)

2
-
64 m2
1990
15437538 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 18541315 15437538 Kołobrzeg osiedle Bajkowe ul. Mazowiecka do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o pow. 52 m2Mieszkanie znajduje się na II piętrze w IV piętrowym budynku z windą.Do mieszkania przynależą 2 miejsca postojowe na zewnątrz budynku pod tzw. chmurką.Projekt Osi...

Kołobrzeg (Bajkowe) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

3 300 PLN (63 zł/m2)

2
-
52 m2
2012
15602296 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 22230606 15602296 Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie położone na 2 piętrze w nowym budynku z 2007r . Nieruchomość zlokalizowana jest w dzielnicy nadmorskiej w budynku mieszkalnym przy ul. Kasprowicza w sąsiedztwie parku nadmorskiego oraz plaży. Mieszkanie w dobrym sta...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

2 200 PLN (49 zł/m2)

2
1
44.6 m2
2007
15634526 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 22920580 15634526 Do wynajęcia na sezon letni ( Czerwiec, Lipiec, Sierpień ) - podana cena jest za miesiąc najmu w sezonie letnim. - Apartament w dzielnicy zachodniej - Osiedle Nawigator - UL. Rybacka .Mieszkanie kompletnie wyposażone i umeblowane.- Powierzchnia - 38 ...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

6 000 PLN (158 zł/m2)

2
1
38 m2
2023
15455397 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 -pok. w centrum Kołobrzegu 18966382 15455397 Prezentujemy Państwu ekskluzywne mieszkanie 3 pokojowe, do wynajęcia na Osiedlu Platany, przy ulicy ppor. E. Łopuskiego. Mieszkanie opowierzchni 65,41 m2, położone jest na 8 piętrze w budynku z windą.Projekt Osiedla Platany jest niepowtarzalny, cieka...

Kołobrzeg (Centrum), ul. ppor. Edmunda Łopuskiego

3 300 PLN (50 zł/m2)

3
1
65.41 m2
2018
15870064 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27418625 15870064 Gotowe do wprowadzenia, umeblowane i wyposażone mieszkanie w świetnej lokalizacji! Na wynajem przytulne mieszkanie o nowoczesnym standardzie wykończenia i wyposażenia w bardzo dobrym stanie technicznym w pełni umeblowane i wyposażane. Do mieszkania p...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

2 500 PLN (61 zł/m2)

2
-
41 m2
2017