• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Mieszkania na wynajem Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 283

15894990 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27954620 15894990 Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 31 m2 z balkonem.Nieruchomość zlokalizowana na trzecim piętrze budynku z 2023 r. przy ul. Malczewskiego.Budynek wyposażony w windę. Na metraż ok. 31 m2 mieszkania składa się:- pokój z aneksem kuchenn...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 400 PLN (77 zł/m2)

2
1
31.03 m2
2023
15877452 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27569891 15877452 3 pokojowe mieszkanie z 2 balkonami położone na I pietrze w bloku przy ulicy Narutowicza. Kołobrzeska starówka, tuż przy ratuszu, wszędzie blisko! Mieszkanie do wynajęcia na minimum rok, najem okazjonalny (wymagane złożenie odpowiednich oś...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

2 100 PLN (35 zł/m2)

3
-
60 m2
1990
15883121 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27706114 15883121 Oferta na wyłączność. Na wynajem jasne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 34m2, położone w spokojnej i zielonej części Pomorzan. Lokal znajduje się na 1. piętrze w niskim, 4-piętrowym budynku bez windy. Mieszkanie o funkcjonalnym układzie składa si...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 100 PLN (63 zł/m2)

2
1
33.34 m2
1978
15500645 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 19940148 15500645 Kawalerka z widokiem na Odrę i Wały Chrobrego – dostępna od zaraz.Na wynajem przytulna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 35 m², położona w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w mieście. Z mieszkania rozpościera się piękny widok na Odrę o...

Szczecin (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 200 PLN (63 zł/m2)

1
-
35 m2
2000
15813886 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27671071 15813886 Na na wynajem apartament położony w centrum Szczecina przy ulicy Monte Casino. Budynek z roku 2015 z garażem podziemnym.. Dla kogoLokal nadaje się idealnie dla osób dla których bliskość centrum miasta ma znaczenie, ponieważ do ścisłego centrum m...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 000 PLN (35 zł/m2)

3
-
84.97 m2
2015
15813884 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26591161 15813884 Na na wynajem apartament położony w centrum Szczecina przy ulicy Monte Casino. Budynek z roku 2015 z garażem podziemnym.. Dla kogoLokal nadaje się idealnie dla osób dla których bliskość centrum miasta ma znaczenie, ponieważ do ścisłego centrum m...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 000 PLN (35 zł/m2)

3
-
84.97 m2
2015
15887069 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27775283 15887069 Na wynajem komfortowe, przestronne mieszkanie 2-pokojowe położone na kameralnym, zielonym i zamkniętym osiedlu w okolicy Jasnych Błoni – róg ul. Wojska Polskiego i Piotra Skargi. Świetna lokalizacja, kilka minut spacerem do Jasnych Błoni. Atuty nieru...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 500 PLN (44 zł/m2)

2
1
56.2 m2
2010
15894396 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27941670 15894396 Mieszkanie lub Biuro - 3 pokoje, I piętro - Szczecin, Centrum – skrzyżowanie ulic Kaszubskiej i BogurodzicyWnętrze z duszą – w lokalu zachowano oryginalną, piękną stolarkę drzwiową oraz klasyczne sztukaterie, co nadaje mu wyjątkowego charakteruPowier...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 800 PLN (42 zł/m2)

3
1
89.85 m2
1938
15883482 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27675135 15883482 Zapraszam do gustownie i funkcjonalnie zaprojektowanej kawalerki, która po kapitalnym remoncie czeka na swojego pierwszego najemcę.Mieszkanie, które zachwyci każdego, kto lubi ponadczasową elegancję i wygodę znajduje się na os. Zachód w Stargardzie,...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

1 600 PLN (53 zł/m2)

1
1
30.42 m2
1980
15894155 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27932653 15894155 Na wynajem stylowe 2-pokojowe mieszkanie położone na 4. piętrze odnowionej kamienicy w Centrum Szczecina tuż obok Jasnych Błoni!NIERUCHOMOŚĆ:Mieszkanie o pow. całkowitej 36,44 m2 (pow. użytkowa 31,69 m2) składa się z:- salon,- oddzielna sypialnia (cz...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 400 PLN (66 zł/m2)

2
1
36.44 m2
1943
15888193 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27806497 15888193 Na wynajem mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na VII piętrze wysokiego bloku na ul. Odzieżowej w Szczecinie.W skład mieszkania o powierzchni użytkowej 38,30 m2 wchodzi: - pokój - sypialnia z balkonem typu francuskiego - oddzielna kuchnia - łazienka z W...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 900 PLN (50 zł/m2)

2
1
38.3 m2
1970
15883273 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27674823 15883273 Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na parterze 4piętrowego, bloku. Na powierzchni ok 43m2 znajduję się: ok 16m2 salon, ok 9m2 sypialnia, 7m2 kuchnia i łazienka. Z salonu jest wyjście na ok 4 m2 balkon. Kuchnia wyposażona jest w sprzęt AGD...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 200 PLN (52 zł/m2)

2
1
42.42 m2
1980