• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Mieszkania na wynajem Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 283

15829083 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27671208 15829083 Na wynajem 2 pokojowe umeblowane mieszkanie położone na parterze wysokiego bloku z lat 80 tych. Mieszkanie położone w ścisłym centrum miasta obok C.H Galaxy. -2 pokoje (jeden pokój z aneksem kuchennym), łazienka z WC,Czynsz najmu 1850zł dodatkowo czy...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 850 PLN (53 zł/m2)

2
-
35 m2
1980
15891241 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27892876 15891241 Lokal na wynajem – Osów, Szczecin Do wynajęcia funkcjonalny lokal o powierzchni 56 m², położony na parterze w spokojnej i zielonej części dzielnicy Osów w Szczecinie. Lokal doskonale sprawdzi się jako biuro. Układ pomieszczeń: 2 ustawne pokoje kuch...

Szczecin (Osów) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 200 PLN (57 zł/m2)

2
1
56 m2
2000
15891177 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27890414 15891177 Mieszkanie 1-pokojowe z przestronną częścią mieszkalną, aneksem kuchennym oraz łazienką z prysznicem znajduje się na 2. piętrze zadbanej kamienicy przy ul. Bolesława Krzywoustego. Kawalerka jest kompletnie wyposażona w niezbędny sprzęt AGD: płytę ind...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 800 PLN (100 zł/m2)

1
1
18 m2
1940
15891182 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27890452 15891182 Mieszkanie 1-pokojowe z przestronną częścią mieszkalną, aneksem kuchennym oraz łazienką z prysznicem znajduje się na 2. piętrze zadbanej kamienicy przy ul. Bolesława Krzywoustego. Kawalerka jest kompletnie wyposażona w niezbędny sprzęt AGD: płytę ind...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 800 PLN (100 zł/m2)

1
1
18 m2
1940
15891140 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27889707 15891140 Przestronne, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem na 44 piętrze, o powierzchni 49 m2. Położone przy ul. Seledynowa w Szczecinie. Lokal składa się z dużęgo salony z wyściem na słonecnzy balkon ( strona południowa ), oddzielnej kuchni, łazienki, WC oraz s...

Szczecin (Bukowe-klęskowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 300 PLN (46 zł/m2)

2
1
49.5 m2
1980
15888206 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27806902 15888206 2-poziomowe mieszkanie przy Parku Kasprowicza ul. Zaciszna Jasne BłoniaNa wynajem klimatyczne, 2-poziomowe mieszkanie położone na poddaszu zadbanej kamienicy przy ul. Zacisznej - w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji Szczecina, tuż przy Jasn...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 350 PLN (58 zł/m2)

2
1
40.57 m2
1930
15891099 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27886531 15891099 Do wynajęcia ustawne mieszkanie w budynku przy ul. Fioletowej na Prawobrzeżu w pobliżu szpitala Zdroje oraz Puszczy Bukowej. Mieszkanie o powierzchni 56,6 m² składa się z 2 osobnych pokoi, kuchni, łazienki, WC, przedpokoju oraz balkonu.Kuchnia wyposa...

Szczecin (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 500 PLN (45 zł/m2)

2
1
55.6 m2
-
15882900 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27673264 15882900 DO WYNAJĘCIA SŁONECZNE 3-POKOJOWE MIESZKANIE Z LOGGIĄ – POLICE, UL. PIŁSUDSKIEGOSzukasz mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie blisko centrum i pełnej infrastruktury?To mieszkanie jest dla Ciebie!NAJWAŻNIEJSZE ATUTY:Topowa lokalizac...

Police (Zachodniopomorskie, gm. Police)

2 500 PLN (39 zł/m2)

3
1
64.4 m2
1990
15554622 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 21083766 15554622 Kołobrzeg ul. Ratuszowa do wynajęcia umeblowane mieszkanie 2 pokojowe o pow. 64,10 m2 usytuowane na I piętrze z balkonem ( loggia).Mieszkanie położone jest w centralnej części kołobrzeskiej starówki przy urzędzie miasta.Odległość do morza ok.1,5 kmMi...

Kołobrzeg (Starówka) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

2 500 PLN (39 zł/m2)

2
-
64 m2
1990
15437538 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 18541315 15437538 Kołobrzeg osiedle Bajkowe ul. Mazowiecka do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o pow. 52 m2Mieszkanie znajduje się na II piętrze w IV piętrowym budynku z windą.Do mieszkania przynależą 2 miejsca postojowe na zewnątrz budynku pod tzw. chmurką.Projekt Osi...

Kołobrzeg (Bajkowe) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

3 300 PLN (63 zł/m2)

2
-
52 m2
2012
15633781 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 22902234 15633781 Do wynajęcia jednopokojowy apartament (32,3 m2) z 2012 roku w prestiżowej inwestycji dewelopera Calbud - Kamienica Nova. Usytuowanie budynku w ścisłym centrum przy ulicy Langiewicza zapewnia bliskość wszelkich możliwości jakie daje miasto. Mieszkanie...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 500 PLN (77 zł/m2)

1
1
32.3 m2
2012
15885251 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27721243 15885251 Komfortowe mieszkanie z ogródkiem 50 m² Szczecin ŚródmieścieNa wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 50 m², położone na parterze w atrakcyjnej lokalizacji – Śródmieście Szczecin.Lokal składa się z 2 pokoi oraz salonu z aneksem kuchennym, co t...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 000 PLN (60 zł/m2)

2
1
50 m2
2024