• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Nieruchomości Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 6 963

15856783 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27106184 15856783 Apartament w Kołobrzegu, w kompleksie apartamentowym Polanki z basenem zewnętrznym, położony jedynie 300 metrów od plaży. Wyjątkowy, nowoczesny i zadbany 2-pokojowy lokal mieszkalny o powierzchni 42,37 m2, położony nad samym morzem w nowoczesnym, mon...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

749 000 PLN (17 833 zł/m2)

2
1
42 m2
2010
15888037 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27800762 15888037 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży słonecznego mieszkania o powierzchni 50.90 m², położonego w malowniczym Bornem Sulinowie przy Alei Niepodległości 4. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze i składa się z trzech komfortowych pokoi...

Borne Sulinowo (Zachodniopomorskie, gm. Borne Sulinowo)

249 000 PLN (4 980 zł/m2)

3
1
50 m2
1978
15884027 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27692047 15884027 Na sprzedaż klimatyczny 4-pokojowy dom jednorodzinny z tarasem, przeszklonym przepięknym ogrzewanym ogrodem zimowym o powierzchni ponad 26 m2 oraz z kuchnią letnią, zadaszoną wiatą, spiżarnią, garażem i pomieszczeniami gospodarczymi, z zadbanym ogrod...

Złocieniec (Zachodniopomorskie, gm. Złocieniec)

1 060 000 PLN (7 852 zł/m2)

4
1
135 m2
1927
15881064 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27622201 15881064 Na sprzedaż dwupokojowe piękne i zadbane mieszkanie na IV piętrze budynku w samym centrum dzielnicy Kołobrzegu - Podczele, położone w odległości jedynie 850 m od pięknej i szerokiej piaszczystej plaży!To ciekawe, przestronne i nowoczesne mieszkanie w...

Kołobrzeg (Podczele) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

530 000 PLN (10 192 zł/m2)

2
1
52 m2
1992
15857542 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27124035 15857542 Na sprzedaż 2-pokojowy apartament o powierzchni 47,18 m2 z dużym balkonem o powierzchni 9,3 m2, położony w odległości 1 km od Kołobrzegu! Ten lokal mieszkalny znajduje się na drugim piętrze czterokondygnacyjnego budynku z windą na ogrodzonym, monitor...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

565 000 PLN (12 021 zł/m2)

2
1
47 m2
2010
15870744 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27438445 15870744 Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1000 m2 znajdująca się w Gąskowie w pobliżu Dygowa, oddalonego od Kołobrzegu od 11 km.Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 27,57 m x 36,27 m, położona jest w cichej, spokojnej i pięknej okolicy na prz...

Gąskowo (Zachodniopomorskie, gm. Dygowo)

59 000 PLN (59 zł/m2)

-
-
1000 m2
-
15861218 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27198613 15861218 Na sprzedaż piękny i nowoczesny 3-pokojowy apartament w Kołobrzegu w budynku z 2017 roku w kompleksie apartamentowców na prestiżowym Osiedlu Polanki Park, położony jedynie 300 metrów od plaży w Dzielnicy Zachodniej Kołobrzegu.Ten wyjątkowy, nowoczesn...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 150 000 PLN (15 333 zł/m2)

3
1
75 m2
2017
15856784 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27106185 15856784 Na sprzedaż wykończony w wysokim standardzie apartament o powierzchni 35,01 m2 składający się z pokoju z aneksem kuchennym i sypialni, znajdujący się w kompleksie apartamentów 'Perłowa Przystań', położony w sercu Kołobrzegu nad samym morzem...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

697 000 PLN (19 914 zł/m2)

2
1
35 m2
2024
15827814 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633338 15827814 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w samym centrum Trzebiatowa, położone 250 metrów od Starego Rynku i kościoła oraz 150 metrów od rzeki Regi.Do pięknej, szerokiej plaży nad morzem jest 8 km.To mieszkanie do częściowego remontu o powierzchni 43,81 m2 ...

Trzebiatów (Zachodniopomorskie, gm. Trzebiatów)

260 000 PLN (6 047 zł/m2)

2
1
43 m2
1973
15797822 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26155826 15797822 Na sprzedaż mieszkanie na 9 piętrze 11-piętrowego budynku w samym sercu Kołobrzegu, położonego w odległości jedynie 1,3 km od pięknej, szerokiej piaszczystej plaży, 2 km od molo, w pobliżu Bazyliki, ratusza, Muzeum Oręża Polskiego oraz rzeki Parsęty....

Kołobrzeg (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

469 000 PLN (9 380 zł/m2)

3
1
50 m2
1980
15795275 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26092787 15795275 Dom NAD MORZEM w otoczeniu lasu! Czy nie brzmi jak marzenie?Na sprzedaż dom jednorodzinny w otoczeniu lasu o pow. całkowitej 322,45 m2, zlokalizowany na granicy Kołobrzegu - 8 km do morza.GŁÓWNE ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- przestronny dom jednorodzinny na ...

Rościęcino (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

2 550 000 PLN (7 919 zł/m2)

8
3
322 m2
2006
15791155 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 25984946 15791155 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w samym sercu kołobrzeskiej Starówki!Jest to zlokalizowany w samym centrum miasta przy ratuszu i katedrze lokal handlowy o powierzchni 44,30 m2 usytuowany w podpiwniczeniu budynku pod arkadami z wejściem po schodach...

Kołobrzeg (Starówka) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

310 000 PLN (7 045 zł/m2)

1
1
44 m2
1992