• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie

Mieszkanie 3 pokojowe

  • Pokoje3
  • Łazienki1
  • Powierzchnia 91.78m2
  • Rodzaj Mieszkanie
  • Cena 670 000 PLN
  • MiastoSzczecin
  • Rok budowy1930

Opis szczegółowy

INWESTYCYJNE MIESZKANIE W CENTRUM SZCZECINA – POTENCJAŁ 4 MIKROAPARTAMENTÓW

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 91,78 m² położone przy al. Wojska Polskiego w centrum Szczecina.

Nieruchomość posiada bardzo funkcjonalny układ, który po remoncie pozwala na wydzielenie 4 niezależnych mikroapartamentów — każdy z własną łazienką oraz aneksem kuchennym.

To idealna propozycja dla inwestora szukającego nieruchomości pod:
najem długoterminowynajem dla studentów i pracownikówinwestycję generującą wysoki cashflow
Atuty nieruchomości:
91,78 m² powierzchni3,30 m wysokośćmożliwość stworzenia 4 niezależnych lokalicentrum Szczecinaświetna komunikacja i infrastrukturaukład idealny pod podział inwestycyjnyduży potencjał wzrostu wartości po remoncieMieszkanie wymaga remontu i adaptacji, co daje możliwość stworzenia nowoczesnej inwestycji dopasowanej do aktualnego rynku najmu.
Zapraszam do kontaktu po więcej informacji oraz koncepcję podziału na 4 mikroapartamenty.

*********************************************************
INWESTOR NIERUCHOMOŚCI — Agenci PRO

Nie znalazłeś oferty, która Cię interesuje? Znajdziemy dla Ciebie najlepszą.
ZADZWOŃ, w naszej ofercie posiadamy również niepublikowane nieruchomości.

Kupując z nami, otrzymujesz 10% zniżki na zakupy w Leroy Merlin !!

Gwarantujemy najlepsze ceny nieruchomości.
Bezpłatnie załatwimy Ci najlepszy kredyt hipoteczny.
Bezpłatnie wycenimy Twoją nieruchomość.
Pomożemy w załatwieniu spraw spadkowych i innych sprawach prawnych.
Pomożemy w doborze ekipy remontowej i przeprowadzkowej.

Czuj się bezpieczny !!! Posiadamy ubezpieczenie OC na 1.000.000 EURO

*********************************************************

Chcesz szybko sprzedać swoją nieruchomość?
*** ZADZWOŃ 604 11 12 13 *** PŁACIMY GOTÓWKĄ *** DECYZJA W TYM SAMYM DNIU***
Kupujemy domy, mieszkania, działki.
W każdym stanie również zadłużone, do kapitalnego remontu z trudną sytuacją prawną.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15716684
  • Data publikacji: 14 maja 2026 10:37 (1 godzinę temu)
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 3
  • Piętro: 2 / 4

Mapa

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum ,
Emilia Fila

Emilia Fila

+48XXXXXX577
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż - Szczecin, Centrum

nieruchomosci-zachodnio-pom-24.pl / 15716684

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

670 000 PLN

7 300 zł/m2
Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

Emilia Fila

+48602377577

Główne cechy:

  • Powierzchnia 91.78m2
  • Pokoje 3
  • Łazienki 1
  • Rok budowy 1930

*********************************************************
INWESTOR NIERUCHOMOŚCI — Agenci PRO

Gwarantujemy najlepsze ceny nieruchomości.
Bezpłatnie załatwimy Ci najlepszy kredyt hipoteczny.
Bezpłatnie wycenimy Twoją nieruchomość.