• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Domy na sprzedaż Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 1 141

15887012 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27773504 15887012 Na sprzedaż działka o powierzchni 1505 m2, zabudowana domem jednorodzinnym w stanie surowym zamknietym, położona w miejscowości Pustary, 10 km od Kołobrzegu, 6 km od drogi ekspresowej. Dom 2 kondygnacyjny, ocieplony, Na I kondygnacji słoneczny salon,...

Świelubie (Pustary) (Zachodniopomorskie, gm. Dygowo)

480 000 PLN (2 945 zł/m2)

5
2
163 m2
2026
15882913 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27673303 15882913 NOWY ETAP INWESTYCJI !!! „OSIEDLE TOMASZA” MIERZYN ul. NasiennaTomasza.Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera. Kameralne osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej i bliźniaczej, zlokalizowane na „bliskim” Mierzynie, w okolicach ulicy Łukasińs...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

829 000 PLN (9 787 zł/m2)

4
-
84.7 m2
2025
15815500 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27671088 15815500 Luksusowy, gotowy dom cenie 1099.000 netto. Trzęsacz, Osiedle Baltic Garden II, 400 m od jednej z najpiękniejszych plaż nad Bałtykiem. Dom w zabudowie bliźniaczej, usytuowany na własnej działce o powierzchni 300 m² (wydzielona nieruchomość z KW). P...

Trzęsacz (Zachodniopomorskie, gm. Rewal)

1 099 000 PLN (13 845 zł/m2)

4
2
79.38 m2
2024
15819852 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26672715 15819852 Dom na sprzedaż Szczecin Gumieńce – 3 kondygnacyjny idealny dla dużej rodziny.Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej na Gumieńcach w Szczecinie, położony w doskonałej lokalizacji w pobliżu ul. Krakowskiej. Nieruchomość o dużym potencjale, nadaje si...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 290 000 PLN (5 119 zł/m2)

7
3
252 m2
1976
15883415 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27675101 15883415 Dom w zabudowie bliźniaczej z 2014r. położony na Warszewie w miejscu dobrze skomunikowanym.Działka pow.702m2. Powierzchnia użytkowa domu 163.9 m2; całkowita 198.7 m2. Garaż pow.16,12m2.Parter - częściowo powierzchnia usługowa. Piętro - powierzchnia m...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 250 000 PLN (6 281 zł/m2)

5
1
199 m2
2014
14179470 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17031 14179470 Cena do negocjacji!* Dom wolnostojący, na starym Warszewie. Całkowita powierzchnia ponad 390 m2, użytkowa 285m2, * możliwość prowadzenia działalności- gotowy lokal gastronomiczny, niezależne wejścia.* Dom z 1992 roku, w 2000 roku wymieniono dach-dac...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 899 000 PLN (4 869 zł/m2)

6
3
390 m2
1992
15871009 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27452043 15871009 Dobra okazja!!!Ofertą sprzedaży jest świetna nieruchomość - zaznaczam ŚWIETNA.Działka narożna, teren działki płaski, korzystny. Na działce usytuowany jest nowo wybudowany budynek mieszkalny jednorodzinny i stary budynek mieszkalny przeznaczony w swoi...

Police (Zachodniopomorskie, gm. Police)

750 000 PLN (3 676 zł/m2)

6
3
204 m2
2010
15636940 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 22974907 15636940 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.Oferta bezpośrednia. Kupujący nie płaci prowizji. Prowizję kupującego pokrywa sprzedający.Polecam do zakupu kameralny dom w zabudowie bliźniaczej.Nieruchomość zlokalizowana na zamkniętym osiedlu w dzielnicy...

Szczecin (Krzekowo-bezrzecze) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

999 000 PLN (11 557 zł/m2)

3
2
86.44 m2
2017
15890354 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27875843 15890354 Przedmiotem sprzedaży jest piękna nieruchomość usytuowana w malowniczej miejscowości Ińsko. Dom całoroczny, wybudowany z solidnych materiałów w 2000 roku, posadowiony jest na działce o powierzchni 1100 m². Teren jest w pełni zagospodarowany, posiada ...

Ińsko (Zachodniopomorskie, gm. Ińsko)

1 150 000 PLN (6 216 zł/m2)

4
2
185 m2
2000
15890384 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27876178 15890384 Przedmiotem sprzedaży jest piękna nieruchomość usytuowana w malowniczej miejscowości Ińsko. Dom całoroczny, wybudowany z solidnych materiałów w 2000 roku, posadowiony jest na działce o powierzchni 1100 m². Teren jest w pełni zagospodarowany, posiada ...

Ińsko (Zachodniopomorskie, gm. Ińsko)

1 150 000 PLN (6 216 zł/m2)

4
2
185 m2
2000
15890465 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27877457 15890465 Na sprzedaż nowoczesna połowa domu w zabudowie bliźniaczej, zaprojektowana z myślą o komforcie i funkcjonalności codziennego życia. Nieruchomość położona jest w spokojnej, zielonej części Polic, jednocześnie bardzo dobrze skomunikowanej z centrum ora...

Police (Zachodniopomorskie, gm. Police)

760 000 PLN (7 816 zł/m2)

4
2
97.24 m2
2026
15883517 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27675205 15883517 Oferujemy do sprzedania dom wolnostojący z 1990 roku zlokalizowany w Tanowie (13km do ścisłego centrum Szczecina, 7km do centrum Polic)Budynek dwupiętrowy , całkowicie podpiwniczony, o powierzchni użytkowej około 120m2, całkowitej około 190m2 usytuow...

Tanowo (Zachodniopomorskie, gm. Police)

1 500 000 PLN (7 895 zł/m2)

5
2
190 m2
1990