• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie

Dom rekreacyjny

  • Pokoje3
  • Łazienki1
  • Powierzchnia 50m2
  • Rodzaj Dom rekreacyjny
  • Cena 295 000 PLN
  • MiastoSzczecin
  • Rok budowy2022

Opis szczegółowy

Na sprzedaż prawo do użytkowania całorocznego domku na terenie Przystani, Szczecin Pomorzany.

Domek murowany położony w sąsiedztwie Odry na monitorowanym i ogrodzonym terenie z bramą wjazdową na pilota.
Istnieje możliwość cumowania łodzi przy pomoście. Na przystani dostępne są również świetlica, plac zabaw wiata z grillem ogrodowym, pomosty oraz wiele miejsc przeznaczonych do wędkowania.

Powierzchnia domku to ok. 50m2, na którą składa się:
Poziom I
- pokój dzienny z aneksem kuchennym;
- łazienka z miejscem na prysznic, umywalkę oraz wc;
Poziom II
-wydzielone 2 pokoje oraz pomieszczenie techniczne;

Domek w stanie deweloperskim. Przed domkiem taras oraz miejsce postojowe. Na etapie projektowania na życzenie właściciela zostały dokonane różne indywidualne zmiany, zachęcam do ich weryfikacji.

Ogrzewanie i podgrzewanie wody własne elektryczne.
Woda zimna, prąd, całoroczne.
Obecnie trwają prace ogrodowe.
Pierwsze zdjęcie przedstawia propozycję aranżacji.

Zapraszam na prezentację.

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15889059
  • Data publikacji: 11 maja 2026 11:40 (3 godzin temu)
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 3

Mapa

Zachodniopomorskie, Szczecin, Pomorzany ,
LOKUM NIERUCHOMOSCI

LOKUM NIERUCHOMOSCI

+48XXXXXX
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Dom rekreacyjny na sprzedaż - Szczecin, Pomorzany

nieruchomosci-zachodnio-pom-24.pl / 15889059

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

295 000 PLN

5 900 zł/m2
Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

Główne cechy:

  • Powierzchnia 50m2
  • Pokoje 3
  • Łazienki 1
  • Rok budowy 2022

Opis - Dom Rekreacyjny

Powierzchnia domku to ok. 50m2, na którą składa się:
Poziom I
- pokój dzienny z aneksem kuchennym;
- łazienka z miejscem na prysznic, umywalkę oraz wc;
Poziom II
-wydzielone 2 pokoje oraz pomieszczenie techniczne;

Ogrzewanie i podgrzewanie wody własne elektryczne.
Woda zimna, prąd, całoroczne.
Obecnie trwają prace ogrodowe.
Pierwsze zdjęcie przedstawia propozycję aranżacji.

Zapraszam na prezentację.

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15889059
  • Data publikacji: 11 maja 2026 11:40 (3 godzin temu)
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 3