• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie

Mieszkanie 2 pokojowe

  • Pokoje2
  • Łazienki1
  • Powierzchnia 51.95m2
  • Rodzaj Mieszkanie
  • Cena 369 000 PLN
  • MiastoPolice
  • Rok budowy1930

Opis szczegółowy

Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,95 m², położone na 1 piętrze budynku. Mieszkanie znajduje się w dobrym stanie technicznym i nadaje się do zamieszkania lub własnej aranżacji według potrzeb przyszłego właściciela.

Mieszkanie w super rozkładzie w składa którego zalicza się:

~ Salon (Pokój),
~ Pokój,
~ Osobna kuchnia,
~ Łazienka,
~ Przedpokój.

+ Do mieszkania przynależą 2 puste piwnice o łącznej powierzchni ok. 10 m², co stanowi duży atut i zapewnia dodatkową przestrzeń do przechowywania.

Ważne Lokum gotowe do wprowadzenia. Pozostać może umeblowanie (kwestia omówienia szczegółów podczas zbliżającej się prezentacji!

Najważniejsze informacje:
Powierzchnia użytkowa: 51,95 m²,
Czynsz: ~ 600 zł,
Piętro: 1. piętro,
Liczba pokoi: 2,
Ogrzewanie: gazowe,
Stan techniczny: dobry,
Piwnice: 2, łącznie ok. 10 m²,
Księga wieczysta: Pełna własność, dział 3 i 4 bez wpisów - czyli brak obciążeń.

Najważniejsze atuty:

Doskonała lokalizacja: Mieszkanie usytuowane jest w malowniczej okolicy Polic, znajdujące się na lewobrzeżu w dobrze skomunikowanym miejscu. W niedalekiej odległości znajduj się wiele punktów handlowo- usługowych. Lokalizacja mieszkania ma super komunikację, a jednocześnie nie zakłóca ciszy i spokoju w mieszkaniu.

Opłaty Miesięczny czynsz wynosi na ten moment ~ 600 zł. W tym zawarte mamy zaliczkę za śmieci, fundusz remontowy i wodę. Z dodatkowych opłat należy doliczyć opłatę za zużycie prądu (około 120 zł) + gaz ogrzewanie + woda ( w okolicy 400 zł).

Mieszkanie informacje Mieszkanie z dużym potencjałem, praktycznym układem i dodatkowymi piwnicami. Nieruchomość położona jest w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Polic. W pobliżu znajdują się sklepy, punkty usługowe, komunikacja miejska oraz tereny spacerowe.

To doskonała propozycja dla pary, małej rodziny, singla lub jako inwestycja pod wynajem.

Mieszkanie czeka już tylko na Twoją Decyzję w tym celu, zapraszam na prezentację!

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15894397
  • Data publikacji: 20 maja 2026 10:22 (12 minut temu)
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 2
  • Piętro: 1 / 2

Mapa

Zachodniopomorskie, Police ,
LOKUM NIERUCHOMOSCI

LOKUM NIERUCHOMOSCI

+48XXXXXX
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż - Police

nieruchomosci-zachodnio-pom-24.pl / 15894397

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

369 000 PLN

7 103 zł/m2
Police (Zachodniopomorskie, gm. Police)

Główne cechy:

  • Powierzchnia 51.95m2
  • Pokoje 2
  • Łazienki 1
  • Rok budowy 1930

Opis - Mieszkanie

Mieszkanie w super rozkładzie w składa którego zalicza się:

Najważniejsze informacje:
Powierzchnia użytkowa: 51,95 m²,
Czynsz: ~ 600 zł,
Piętro: 1. piętro,
Liczba pokoi: 2,
Ogrzewanie: gazowe,
Stan techniczny: dobry,
Piwnice: 2, łącznie ok. 10 m²,

Najważniejsze atuty: