• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 2 796

15886469 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie z ogródkiem, bezczynszowe 27758088 15886469 Mieszkanie 2 pokojowe z ogródkiem - gotowe do wprowadzenia - możliwość rozbudowy - Wałcz, al. PiłsudskiegoTylko u nas! Oferta na wyłączność.Szukasz nieruchomości, która daje coś więcej niż standardowe mieszkanie? Ta oferta to połączenie komfortu, nie...

Wałcz (Zachodniopomorskie, gm. Wałcz)

420 000 PLN (5 753 zł/m2)

2
1
73 m2
1936
15810859 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26419824 15810859 Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 48,97m2 na Oś. Reda w wieżowcu na II piętrze. Blok ocieplony, kierunek okien północ-południe. Lokal po remoncie kapitalnym - ściany w gładzi, panele na podłogach, nowa stolarka drzwiowa wewnęt...

Szczecin (Gumienice) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

485 000 PLN (9 904 zł/m2)

2
1
48.97 m2
1979
15710466 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24378002 15710466 Komfortowy apartament 3-pokojowy w Hanza Tower 65,56 m² + loggia 7 m² 9. piętro Basen Garaż Komórka lokatorska.Zamieszkaj w sercu Szczecina – w nowoczesnym, doskonale zaprojektowanym apartamencie w prestiżowej inwestycji Hanza Tower. To wyjątkow...

Szczecin (Drzetowo-grabowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 599 000 PLN (24 390 zł/m2)

3
1
65.56 m2
2022
15852240 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27026585 15852240 Komfortowe mieszkanie 3-pokojowe do wynajęcia – Przecław ok. 60 m² balkon garaż podziemny Do wynajęcia przestronne i zadbane mieszkanie o powierzchni około 60 m², położone w Przecławiu – w spokojnej, zielonej i bardzo dobrze skomunikowanej części ...

Przecław (Zachodniopomorskie, gm. Kołbaskowo)

4 000 PLN (67 zł/m2)

3
1
60 m2
2020
15839211 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26747655 15839211 Na sprzedaż spółdzielczo-własnościowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 47,88 m², położone na pierwszym piętrze w 5-piętrowym bloku na Pomorzanach.Nieruchomość znajduje się w cichej, spokojnej okolicy z dużą ilością zieleni i przestrzeni pomiędzy ...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

505 000 PLN (10 547 zł/m2)

2
1
47.88 m2
1980
15883032 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673294 15883032 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ !!!Polecam jasne mieszkanie w dobrej dzielnicy Szczecina -Żelechowa. Powierzchnia 39 mkw w skład którego wchodzą 2 pokoje , z większego wyjście na balkon, kuchnia połączona z łazienką, gdzie mamy okno do łazienki wejście przez k...

Szczecin (Żelechowa) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

288 000 PLN (7 385 zł/m2)

2
-
39 m2
1950
15882525 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27666722 15882525 Oferujemy do wynajęcia komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m², zlokalizowane na zamkniętym i spokojnym osiedlu Różanym w Warzymicach. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i gotowe do zamieszkania. W skład nieruchomości wchodzi: przestr...

Warzymice (Zachodniopomorskie, gm. Kołbaskowo)

2 700 PLN (49 zł/m2)

3
1
55 m2
2005
15709005 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 24348351 15709005 Oferujemy do sprzedaży 3 samodzielne mieszkania w odnowionej kamienicy z lat 30 - tych o łącznej powierzchni 215 m2 w tym 65 m2 pomieszczeń piwnicznych , w Skolwinie przy ul. Stołczyńskiej . Budynek czterokondygnacyjny, 3 piętrowy z trzema mieszka...

Szczecin (Skolwin) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

770 000 PLN (3 581 zł/m2)

6
3
215 m2
1930
15886418 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27757058 15886418 Na sprzedaż mieszkanie usytuowane na 1 piętrze 1 piętrowej kamienicy. Na powierzchni ok 59 m2 znajdują się: dwa pokoje o pow. ok. 18 i 15m2, kuchnia o pow. ok 17m2, łazienka z wc i przedpokój. Z przedpokoju jest wejście do pokoju, kuchni i łazienki. ...

Dębno (Zachodniopomorskie, gm. Dębno)

339 000 PLN (5 765 zł/m2)

2
1
58.8 m2
1930
15787278 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25923966 15787278 Na wynajem wyjątkowy, nowoczesny apartament o powierzchni 48 m², położony w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Szczecina – przy ul. Zielonego Mostu, tuż nad Odrą. To przestrzeń stworzona dla osób, które cenią komfort, estetykę i unikalne p...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 950 PLN (70 zł/m2)

2
1
56.45 m2
2025
15715061 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24482545 15715061 Podwójna okazja w Kołobrzegu – 2 apartamenty w jednej cenie. Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość w standardzie premium – dwa nowoczesne, niezależne apartamenty z osobnymi łazienkami i aneksami kuchennymi, zlokalizowane w prestiżowej Rezydencji Balti...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

799 000 PLN (15 222 zł/m2)

2
2
52.49 m2
2023
15886402 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie w bliskiej odległości od jeziora! 27756735 15886402 Nieruchomości Apartament przedstawia mieszkanie o powierzchni 55,25 m² z dodatkowym pomieszczeniem gospodarczym, położone nad jeziorem Ławiczka w malowniczej miejscowości Biały Bór, przy ulicy Słupskiej.Lokal mieszkalny o powierzchni 55,25 m²  składa...

Biały Bór (Zachodniopomorskie, gm. Biały Bór)

145 000 PLN (2 636 zł/m2)

2
1
55 m2
1930