• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 2 796

15778284 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25749488 15778284 Są miejsca, które nie muszą udowadniać prestiżu — po prostu go czuć. Ten apartament w części apartamentowej Diune Hotel & Resort (standard 5)* to propozycja dla osób, które chcą mieć Bałtyk na wyciągnięcie ręki i jednocześnie trzymać kapitał ...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 312 857 PLN (23 033 zł/m2)

2
1
57 m2
2015
15774751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25657706 15774751 48,5 m² w samym sercu KołobrzegUl. Wąska 20 Widok na miasto Potencjał inwestycyjnyTo mieszkanie jest odpowiedzią na jedno konkretne pytanie:gdzie w Kołobrzegu lokalizacja zawsze się obroni – dziś, za 5 i za 10 lat?Ulica Wąska 20 to ścisłe centrum m...

Kołobrzeg (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

530 000 PLN (11 042 zł/m2)

2
1
48 m2
1977
15796238 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26113540 15796238 3-pokojowe mieszkanie w Kołobrzegu – spokojna lokalizacja, funkcjonalny układ, realny potencjał47,20 m² ul. GrochowskaTo propozycja dla tych, którzy znają Kołobrzeg i wiedzą, że dobra lokalizacja + sensowny układ zawsze się obronią.Mieszkanie przy u...

Kołobrzeg (Lęborskie) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

399 000 PLN (8 489 zł/m2)

3
1
47 m2
1975
15866353 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27318751 15866353 Luksus przy Marinie. Kilka minut od morza. Drugiej takiej inwestycji w Kołobrzegu nie będzie.To moment, w którym warto wejść. Wild Pearl to projekt dla osób, które wiedzą, gdzie lokuje się kapitał, a nie dla tych, które tylko „szukają mieszkania nad ...

Kołobrzeg (Solne zdroje) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

692 760 PLN (17 319 zł/m2)

2
1
40 m2
2026
15832978 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27207872 15832978 Wyobraź sobie poranki z kawą na dużym balkonie, zielony park zamiast ulicy i ciszę, którą naprawdę słychać.To mieszkanie zostało stworzone „dla siebie” – bez kompromisów, z myślą o wygodnym, nowoczesnym życiu.Lokalizacja Kołobrzeg, ul. Wielkopolska 1...

Kołobrzeg (Zamoście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

699 000 PLN (12 052 zł/m2)

3
1
58 m2
2016
15830902 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26682480 15830902 Są mieszkania „blisko morza”.I są takie, w których czujesz je każdego dnia.To 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Arciszewskiego 4A, w zachodniej – najbardziej pożądanej części Kołobrzegu, to propozycja dla osób, które wiedzą, że lokalizacja + standard + ...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

950 000 PLN (14 615 zł/m2)

3
1
65 m2
2000
15883201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27673650 15883201 Osiedle Słoneczne 4 pokoje 63 m² 4 piętro niski blok Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego i funkcjonalnego mieszkania 4-pokojowego o powierzchni 63 m², położonego na 4. piętrze w niskim, 4-piętrowym budynku na cenionym osiedlu Sło...

Szczecin (Słoneczne) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

572 000 PLN (8 994 zł/m2)

4
-
63.6 m2
1979
15820312 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26643091 15820312 Wild Pearl – Twój luksus przy samej MarinieWyobraź sobie poranek nad morzem. Kilka kroków od portu, kilka minut od plaży, w sercu prestiżowego Kołobrzegu. To miejsce, którego nie da się powielić.Dlaczego Wild Pearl?Bo tu luksus nie jest dodatkiem – j...

692 760 PLN (17 319 zł/m2)

2
1
40 m2
2026
15822901 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26643094 15822901 Luksus przy Marinie. Kilka minut od morza. Drugiej takiej inwestycji w Kołobrzegu nie będzie.To moment, w którym warto wejść. Wild Pearl to projekt dla osób, które wiedzą, gdzie lokuje się kapitał, a nie dla tych, które tylko „szukają mieszkania nad ...

692 760 PLN (17 319 zł/m2)

2
1
40 m2
2026
15812825 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26546315 15812825 Gotowiec inwestycyjny nad morzem Najem krótkoterminowy bez kompromisówTen apartament został stworzony dokładnie pod to, czego dziś szuka rynek:krótki pobyt, wysoka rotacja, łatwa obsługa i szybki zwrot kapitału.Lokalizacja: Grzybowo, Posesja Kapitań...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

579 000 PLN (18 677 zł/m2)

2
1
31 m2
2021
15834494 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27214261 15834494 Do wynajęcia stylowe, przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 87,3 m² – Kołobrzeg, ul. Zygmuntowska 33. To propozycja dla osób, które cenią klimat, jakość i wygodę codziennego życia: zabytkowe meble, pełne umeblowanie i bardzo duże pokoje, kt...

Kołobrzeg (Zamoście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

3 800 PLN (44 zł/m2)

3
1
87 m2
1930
15840574 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26778625 15840574 Luksusowy apartament w Mielnie Sosnowy Las 15 Widok na JamnoSą miejsca, które dają ciszę, przestrzeń i poczucie prywatności.Sosnowy Las 15 w Mielnie to adres dla tych, którzy oczekują więcej niż standardowego apartamentu nad morzem.2-pokojowe miesz...

Mielno (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

775 000 PLN (18 902 zł/m2)

2
-
41 m2
2023