• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

na sprzedaż Zachodniopomorskie Bezrzecze

Znalezionych ofert: 31

15882973 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27673425 15882973 Do sprzedania indywidualny projekt domu zrealizowany w 1997 roku na Bezrzeczu w otulinie lasu. Dom wybudowany z bloczków ceramicznych o grubości 44 cm pokryty dachówką cementową, elewacja wykonana z tynku akrylowego na warstwie izolacji termicznej i ...

Bezrzecze (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

2 300 000 PLN (7 188 zł/m2)

6
3
320 m2
1997
15589284 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 21956112 15589284 Do sprzedania nowo powstająca inwestycja sześciu lokali mieszkalnych w zabudowie bliźniaczej położona na Bezrzeczu. Domy budowane z bloczków silikatowych ocieplony styropianem 15 cm ,dach pokryty dachówką ceramiczną ocieplony pianą pur, okna PCV, ści...

Bezrzecze (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

1 250 000 PLN (9 766 zł/m2)

5
2
128 m2
2025
15786323 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25905259 15786323 Bezrzecze to jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji w okolicach Szczecina – nowoczesna, spokojna i pełna zieleni, a jednocześnie świetnie skomunikowana z centrum miasta. To właśnie tu, na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych, znajduje s...

Bezrzecze (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

499 000 PLN

-
-
971 m2
-
15786319 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25905258 15786319 Bezrzecze to jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji w okolicach Szczecina – nowoczesna, spokojna i pełna zieleni, a jednocześnie świetnie skomunikowana z centrum miasta. To właśnie tu, na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych, znajduje s...

Bezrzecze (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

499 000 PLN

-
-
971 m2
-
15799555 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26193424 15799555 Prezentujemy ofertę sprzedaży w pełni uzbrojonej działki budowlanej położonej w Bezrzeczu, gmina Dobra. Nieruchomość o powierzchni 1113m2 objęta jest aktualnym planem miejscowym, który przewiduje zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z dopuszczeniem us...

Bezrzecze (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

745 000 PLN (669 zł/m2)

-
-
1113 m2
-
15883505 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27675179 15883505 Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej – świetna lokalizacja, ogród od południa BezrzeczeNa sprzedaż nowa połówka bliźniaka położona w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji- na Bezrzeczu. Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy domów ...

Bezrzecze (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

1 397 000 PLN (11 000 zł/m2)

4
1
127 m2
2026
15883333 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27674883 15883333 Do sprzedaży segment szeregowca skrajnego, zlokalizowany w rewelacyjnym punkcie Bezrzecza. Powierzchnia (162m2 użytkowej, 180m2 całkowita) na którą składa się:Parter- przedsionek, korytarz, kuchnia-7,25m2, salon z jadalnią-27m2, wc-1,8m2, garaż 16,7...

Bezrzecze (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

1 185 000 PLN (6 561 zł/m2)

6
1
180.6 m2
2024
15883229 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27673705 15883229 Na sprzedaż nowa inwestycja domów jednorodzinnych dwulokalowych w Bezrzeczu. Nieruchomość zlokalizowana na spokojnym kameralnym osiedlu.Domy sprzedawane w standardzie deweloperskim:- podwójna ściana między lokalami, oddzielona dylatacją- ogrzewanie p...

Bezrzecze (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

1 050 000 PLN (8 235 zł/m2)

5
1
127.5 m2
2026
15883117 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673521 15883117 Niepowtarzalne, zaprojektowane przez architekta wnętrz mieszkanie (z dużym słonecznym balkonem), usytuowane na 2 piętrze budynku znajdującego się na ogrodzonym, zielonym terenie., z osobnym, niezależnym wejściem i własną klatką schodową.W skład po...

Bezrzecze, Koralowa

859 000 PLN (9 409 zł/m2)

3
1
91.3 m2
2007
15882799 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673386 15882799 Proponujemy Państwu nową ofertę mieszkania na strzeżonym, zamkniętym osiedlu Dolina Słońca na Bezrzeczu.Teren osiedla z wjazdem kontrolowanym przez portiera. Obszar zadbany, z kwitnącymi alejkami, fontannami i placami zabaw dla dzieci.Dla mieszkańców...

Bezrzecze, Dolina Słońca

635 000 PLN (12 991 zł/m2)

2
1
48.88 m2
2011
15217982 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 12983344 15217982 Duży, komfortowy dom położony w Bezrzeczu.Rok budowy 2003. Pięknie zagospodarowania działka o pow. 1500 m2, liczne drzewa, nasadzenia, wydzielone miejsce do grillowania, studnia do podlewania ogrodu, domek z kominkiem. Teren ogrodzony, 2 bramy na pil...

Bezrzecze (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

3 050 000 PLN (9 759 zł/m2)

7
3
312.52 m2
2003
15878260 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27592148 15878260 Proponujemy Państwu nową ofertę mieszkania na strzeżonym, zamkniętym osiedlu Dolina Słońca na Bezrzeczu.Teren osiedla z wjazdem kontrolowanym przez portiera. Obszar zadbany, z kwitnącymi alejkami, fontannami i placami zabaw dla dzieci.Dla mieszkańców...

Bezrzecze (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

635 000 PLN (12 991 zł/m2)

2
1
48.88 m2
2011