• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

na sprzedaż Zachodniopomorskie Bezrzecze

Znalezionych ofert: 31

15731860 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 24796939 15731860 Do sprzedaży segment szeregowca skrajnego, zlokalizowany w rewelacyjnym punkcie Bezrzecza. Powierzchnia (162m2 użytkowej, 180m2 całkowita) na którą składa się:Parter- przedsionek, korytarz, kuchnia-7,25m2, salon z jadalnią-27m2, wc-1,8m2, garaż 16,7...

Bezrzecze (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

1 185 000 PLN (6 561 zł/m2)

6
-
180.6 m2
2024
15856635 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27097383 15856635 Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej – świetna lokalizacja, ogród od południa BezrzeczeNa sprzedaż nowa połówka bliźniaka położona w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji- na Bezrzeczu. Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy domów ...

Bezrzecze (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

1 397 000 PLN (11 000 zł/m2)

4
-
127 m2
2026
15812230 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26470703 15812230 Obejrzyj mieszkanie nie wychodząc z domu! Zapraszamy do obejrzenia wirtualnej prezentacji!Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie (z opcją przywrócenia układu 2-pokojowego) znajdujące się na I piętrze ocieplonego budynku z 2009r. Mieszkanie zlokalizowane ...

Bezrzecze, Cynamonowa

599 000 PLN (12 101 zł/m2)

3
1
49.5 m2
2009
15740621 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24953803 15740621 Prezentujemy na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 70,34 m² z balkonem, położone na pierwszym piętrze niskiego bloku na strzeżonym osiedlu w Bezrzeczu. W skład mieszkania wchodzą: salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, łazienka ...

Bezrzecze, Dolina Słońca

780 000 PLN (11 084 zł/m2)

3
1
70.37 m2
2009
15763328 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25422751 15763328 Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 101 m², położone w budynku szeregowym z 2012 roku na zamkniętym i monitorowanym osiedlu z całodobową ochroną i portiernią.Mieszkanie w idealnym stanie technicznym – w 2022 roku przeszło gene...

Bezrzecze, Dolina Słońca

1 249 000 PLN (10 585 zł/m2)

3
1
118 m2
2012
15824623 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26621578 15824623 Dom wolnostojący z 2020 roku położony w Bezrzeczu, na wzgórzu, z którego rozpościera się widok na pobliskie pola oraz lasy. Na osiedlu ulice wykonane z bruku z wyznaczonymi miejscami parkingowymi oraz latarniami ulicznymi.Działka w pełni zagospodarow...

Bezrzecze (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

1 999 000 PLN (18 821 zł/m2)

4
2
106.21 m2
2020
15808430 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26391758 15808430 Na sprzedaż oferuję wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Koralowej w Bezrzeczu – jednej z najbardziej pożądanych, spokojnych i zielonych części aglomeracji szczecińskiej. Budynek i układ mieszkaniaNieruchomość znajduje się w kame...

Bezrzecze (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

645 000 PLN (7 866 zł/m2)

3
1
82 m2
1990