• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

na sprzedaż Zachodniopomorskie Kołobrzeg Śródmieście

Znalezionych ofert: 31

15661859 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23489316 15661859 Kołobrzeg ul. Jedności Narodowej na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o pow. 66,47 m2 Mieszkanie położone jest na I piętrze w budynku IV piętrowym bez windy.Budynek został wzniesiony w okresie przedwojennym z czerwonej cegły a w latach 2005 do 2006 roku...

Kołobrzeg (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

630 000 PLN (9 545 zł/m2)

3
-
66 m2
-
15292268 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 14949500 15292268 Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o pow. 37,60 m2 położone na II piętrze w budynku bez windy Budynek mieszkalny, murowany z cegły, IV kondygnacyjny po kompletnej i gruntownej modernizacji w 1994 roku.W ostatnich latach przeprowadzono remonty, m.in. u...

Kołobrzeg (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

380 000 PLN (10 270 zł/m2)

2
-
37 m2
-
12972767 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 94543 12972767 Możliwość doliczenia podatku VAT (103.500,- zł)Właściciel wystawi fakturę.Cena 450.000,- zł nett plus 23 % VAT razem 553.500,- zł bruttoLokal usytuowany jest w śródmieściu Kołobrzegu w niedalekiej odległości od hotelu Skanpol w pasażu handlowym usytu...

Kołobrzeg (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

450 000 PLN (9 574 zł/m2)

3
-
47 m2
-
15645973 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23210820 15645973 Mieszkanie na sprzedaż przy Alei I Armii Wojska Polskiego 3 pokojowe o pow. 49,69 m2, położone na II piętrze w budynku o niskiej zabudowie z lat 60 -tych bez windy.Mieszkanie zlokalizowane jest w atrakcyjnej części miasta ok. 400 m od kołobrzeskiej s...

Kołobrzeg (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

460 000 PLN (9 388 zł/m2)

3
-
49 m2
1965
15765527 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25472351 15765527 Na sprzedaż lub wynajem lokal niemieszkalny w Kołobrzegu przy ul. Pomorskiej 2 oddalony ok. 800 m od morza. Lokalizacja:Śródmieście miasta, w sąsiedztwie punktów usługowych, handlowych i biurowych. W pobliżu restauracja Barka, kawiarnia Sowa, sklep B...

Kołobrzeg (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

119 500 PLN (10 864 zł/m2)

1
-
11 m2
2000
15660080 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23456663 15660080 Kołobrzeg ul. Mazowiecka , na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 54 m2 , położone na II piętrze w III piętrowym budynku z cegły z lat 70-tych. Budynek - elewacja i klatka schodowa kilka lat temu po remoncie, ocieplony, Posesja zamknięta , z...

Kołobrzeg (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

499 000 PLN (9 241 zł/m2)

2
1
54 m2
1975
15735864 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24862474 15735864 Przedstawiamy Państwu na sprzedaż ofertę bardzo atrakcyjnego 2 - pokojowego lokalu mieszkalnego o powierzchni 39,62 m2 z balkonem położonego na parterze , nowego budynku z 2021 roku z windą w Kołobrzegu przy ulicy koszalińskiej na osiedlu CZTERY PORY...

Kołobrzeg (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

590 000 PLN (15 128 zł/m2)

2
-
39 m2
2021
15694910 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24094451 15694910 Lokal użytkowy położony na parterze budynku wielorodzinnego, w centrum miasta przy ul. Łopuskiego.Przed budynkiem parking na kilka miejsc.Lokal nadaje się na działalność biurową, usługową.Lokal składa się z - pomieszczenia obsługi klienta - pomieszcz...

Kołobrzeg (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

480 000 PLN (14 118 zł/m2)

3
-
34 m2
-
13178630 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 32452 13178630 Firma , własna działalność i dom mieszkalny w jednym miejscu !!! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż dom jednorodzinny wolno stojący wraz z murowaną halą z przeznaczeniem na działalność usługową położony w Kołobrzegu.Dom jest murowany dwukondygnacyjny ...

Kołobrzeg (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 200 000 PLN (4 800 zł/m2)

6
2
250 m2
2007
15787292 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25924267 15787292 Przestronne i nowoczesne mieszkanie zlokalizowane w śródmieściu w odległość ok. 2000 m od morza i ok. 1000 m od ratusza miejskiego. Kameralne i ogrodzone osiedle z elegancką i nowoczesną architekturą, oryginalne elewacje, niska zabudowa, przestronny ...

Kołobrzeg (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

699 000 PLN (8 738 zł/m2)

3
2
80 m2
2014
15869107 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27401306 15869107 Oferuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 58,07 m2 w KołobrzeguGłówne atuty nieruchomości:- ROZKŁADOWE 3 POKOJE- OSOBNA KUCHNIA Z OKNEM- JASNE I DOBRZE DOŚWIETLONE WNĘTRZA- GOTOWE DO WPROWADZENIA- SPOKOJNA OKOLICA Z PEŁNĄ I...

Kołobrzeg (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

510 000 PLN (8 793 zł/m2)

3
1
58 m2
1910
15817951 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26619686 15817951 Mieszkanie o powierzchni użytkowej 75 m² na 3 piętrze w zabytkowej kamienicy w centrum Kołobrzegu.Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie położone w kamienicy z 1930 roku z cegły, zlokalizowanej w centrum Kołobrzegu, nad Parsętą. To propozycja...

Kołobrzeg (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

560 000 PLN (7 467 zł/m2)

3
1
75 m2
1930