• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

na sprzedaż Zachodniopomorskie Kołobrzeg Zachodnia

Znalezionych ofert: 37

15873992 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27517892 15873992 Oferuję na sprzedaż funkcjonalne i bardzo przytulne mieszkanie o powierzchni 41 m², położone w Kołobrzegu przy ul. Wylotowej jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji nad morzem. GŁÓWNE ATUTY NIERUCHOMOŚCI- tylko ok. 500-700 m do morza i plaży ...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

610 000 PLN (15 250 zł/m2)

2
1
40 m2
2015
15856783 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27106184 15856783 Apartament w Kołobrzegu, w kompleksie apartamentowym Polanki z basenem zewnętrznym, położony jedynie 300 metrów od plaży. Wyjątkowy, nowoczesny i zadbany 2-pokojowy lokal mieszkalny o powierzchni 42,37 m2, położony nad samym morzem w nowoczesnym, mon...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

749 000 PLN (17 833 zł/m2)

2
1
42 m2
2010
15651095 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23329963 15651095 Oferuje na sprzedaż duże mieszkanie na ostatnim piętrze budynku z 2021 roku, z basenem i nie tylko! GARAŻ W CENIEGłówne atuty nieruchomości:• MIESZKANIE W SPOKOJNEJ LOKALIZACJI Z WIDOKIEM NA LAS• BALKON O POW. 13,7 m2• DO PLAŻY ZALEDWIE 300 M• MIESZ...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 472 500 PLN (18 179 zł/m2)

3
1
81 m2
2021
15625038 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22712133 15625038 Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe przy ul. Bałtyckiej w budynku z siłownią i dwoma saunami!Główne atuty nieruchomości:• MIESZKANIE W SPOKOJNEJ LOKALIZACJI• DO PLAŻY OK 1,3 KM• W BUDYNKU DLA WŁAŚCICIELI SIŁOWNIA I SAUNA FIŃSKA ORAZ PAROWA• BARDZO DOBR...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

599 000 PLN (15 359 zł/m2)

2
1
39 m2
2018
15527663 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 20543108 15527663 Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży lokalu użytkowego w Kołobrzegu, położonego przy ul. Jedności Narodowej.Główne atuty nieruchomości:Prestiżowa lokalizacja: Idealne miejsce w sercu Kołobrzegu, gwarantujące stały przepływ klientów.Od lat funkcjonuj...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

749 000 PLN (11 703 zł/m2)

1
-
64 m2
2008
15057779 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 8471084 15057779 Dwa nowoczesne apartamenty z osobnymi łazienkami i aneksami kuchennymi w centrum Kołobrzegu Na sprzedaż wyjątkowa inwestycja w Rezydencji Baltic Marina w Kołobrzegu, jedynie 1500 metrów od morza, w Dzielnicy Zachodniej, w pobliżu Portu jachtowego w a...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

740 000 PLN (12 982 zł/m2)

2
2
57 m2
2021
15634534 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22920584 15634534 Do sprzedania piękny apartament z dużym tarasem - 11m2 oraz własnym ogródkiem - trawnikiem o pow. 37m2Lokal znajduje się na wysokim parterze ( około 1,5 m nad ziemią ) w budynku apartamentowym na osiedlu Navigator przy ul. Rybackiej w dzielnicy zac...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

599 000 PLN (15 763 zł/m2)

2
-
38 m2
2023
15862319 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27224363 15862319 W przypadku decyzji zakupu nieruchomości do końca Maja. Cena 1 199 000zł 1 100 000 złDwupoziomowy apartament z delikatnym widokiem na morze i latarnię – przestrzeń, która robi wrażenie od pierwszego krokuTen dwupoziomowy apartament o powierzchni 86 ...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 100 000 PLN (12 791 zł/m2)

3
1
86 m2
2007
15298838 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 15143867 15298838 Kołobrzeg na sprzedaż mieszkanie 1 pokojowe z możliwością rozbudowy o przylegający strych lub dobudowanie 2 dodatkowych pokoi ze skosami.Lokal mieszkalny jest do remontu, posiada łączną pow. 26,32 m2 na którą składają się: - mieszkanie o pow. 19,1 m2...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

195 000 PLN (7 500 zł/m2)

1
-
26 m2
1930
15830902 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26682480 15830902 Są mieszkania „blisko morza”.I są takie, w których czujesz je każdego dnia.To 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Arciszewskiego 4A, w zachodniej – najbardziej pożądanej części Kołobrzegu, to propozycja dla osób, które wiedzą, że lokalizacja + standard + ...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

950 000 PLN (14 615 zł/m2)

3
1
65 m2
2000
15845076 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26850394 15845076 Luksusowy Penthouse z widokiem na Port Jachtowy – ul. Bałtycka 6b, KołobrzegNa sprzedaż przestronny penthouse o powierzchni 85,04 m², położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Kołobrzegu. Z mieszkania rozciąga się panoramiczny widok na...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 449 000 PLN (17 047 zł/m2)

3
1
85 m2
2018
15828473 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26643098 15828473 Kołobrzeg, ul. Plażowa 6BJeśli szukasz miejsca nad morzem, gdzie naprawdę można odpocząć — tu wszystko jest na swoim miejscu. Bliskość plaży, otoczenie lasu i spokojna okolica tworzą idealne warunki zarówno do życia, jak i wypoczynku. To mieszkanie, ...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

499 999 PLN (14 706 zł/m2)

1
1
34 m2
2018