• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

na sprzedaż Zachodniopomorskie Koszalin

Znalezionych ofert: 163

15878036 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27587991 15878036 Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX Na Tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedającaSzukasz mieszkania, które ma duszę, przestrzeń i świetną lokalizację? Ta oferta to idealne połączenie klimatu kamienicy z funkcjonalnością i dużym potencjałem aranżacyj...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

369 000 PLN (6 536 zł/m2)

3
1
56.46 m2
1911
15890995 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwupak pod gabinety | Centrum | 0% prowizji 27884196 15890995 Szukasz prestiżowego miejsca dla swojego biznesu? Lokal L25+L26 w zrewitalizowanej Rezydencji Zwycięstwa 113 to 50,85 m² przestrzeni idealnie skrojonej pod usługi premium w cenie zaledwie 8 283 złm². Historyczna kamienica, ponadstandardowa wysokość w...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

421 188 PLN (8 424 zł/m2)

5
-
50 m2
-
15891081 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27885901 15891081 Komfortowe umeblowane 3-pokojowe mieszkanie na Przylesiu – Śniadeckich!Przedstawiamy okazyjną ofertę – słoneczne, dwustronne, trzypokojowe mieszkanie z loggią, położone na piątym piętrze 8-piętrowego bloku z windą, usytuowanego w niezwykle atrakcyjny...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

419 000 PLN (7 224 zł/m2)

3
1
58 m2
1985
15856705 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27103238 15856705 Rewelacja – 2-pokojowe mieszkanie na Przylesiu w świetnym standardzie - Wańkowicza!Przedstawiamy elegancko i nowocześnie urządzone dwupokojowe mieszkanie własnościowe, zlokalizowane na drugim piętrze bloku, umiejscowionego na genialnym pod względem i...

Koszalin (Przylesie) (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

399 000 PLN (8 674 zł/m2)

2
1
46 m2
-
15852840 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27041774 15852840 Duża kawalerka na śródmieściu – Koszalin, ul. Głowackiego !Prezentujemy dochodową inwestycję zlokalizowaną na zacisznym osiedlu, jednak w pobliżu centrum, przy ul. Głowackiego w Koszalinie!!!OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZEUnikalna nieruchomość ...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

239 000 PLN (7 967 zł/m2)

1
1
30 m2
2000
15815196 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26638401 15815196 Przytulne 2-pokojowe mieszkanie z ładnym widokiem – Reymonta!Przedstawiamy komfortowe, dwupokojowe mieszkanie, znajdujące się na czwartym piętrze bloku, mieszczącego się w centralnej części Koszalina, przy ul. W. Reymonta.Nieruchomość o dwustronnej ...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

329 000 PLN (8 024 zł/m2)

2
1
41 m2
-
15761400 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25385305 15761400 NIEDALINO KOŁO KOSZALINA! Przeuroczy dom z dużą działką, garażem i basenem – NIEDALINO 15 MINUT DO KOSZALINA!Prezentujemy prawdziwą perełkę na rynku nieruchomości– dostępną wyłącznie u Nas! DOM WOLNOSTOJĄCY, DZIAŁKA 1600 m2, rok budowy 2021!Prezentow...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

1 319 000 PLN (8 678 zł/m2)

5
2
152 m2
2021
15504784 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 20033626 15504784 Przytulna kawalerka umeblowana w przyjemnej lokalizacji – Lechicka!Przedstawiamy przestronne 1-pokojowe mieszkanie z niewielkim balkonem, położone na trzecim piętrze bloku, usytuowanego na znajdującym się w niewielkiej odległości od centrum osiedlu z...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

249 000 PLN (7 545 zł/m2)

1
1
33 m2
-
15881606 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27641297 15881606 TYLKO U NAS – przestronne 3-pokojowe mieszkanie – Powstańców Wielkopolskich!Prezentujemy dostępne wyłącznie w naszej ofercie rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie własnościowe o komfortowej powierzchni 64,1m2, leżące na parterze wieżowca, usytuowanego w s...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

385 000 PLN (6 016 zł/m2)

3
1
64 m2
-
15867879 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27355113 15867879 Efektownie zaaranżowane 2-pokojowe mieszkanie z loggią – ul. Zgoda!Przedstawiamy prześliczne, urządzone w bardzo dobrym standardzie dwupokojowe mieszkanie, znajdujące się na czwartym piętrze w bloku, umiejscowionym na zacisznym koszalińskim osiedlu, ...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

355 000 PLN (8 256 zł/m2)

2
1
43 m2
-
15867878 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27355112 15867878 Jasne, ustawne, ciepłe 3-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji – Sikorskiego!Prezentujemy TYLKO U NAS ! Spółdzielcze własnościowe trzypokojowe mieszkanie z loggią, położone na trzecim piętrze bloku, usytuowanego w północnej części Koszalina, prz...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

369 000 PLN (7 380 zł/m2)

3
1
50 m2
-
15743308 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25006541 15743308 4-pokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem – ul. Kupiecka.Przedstawiamy wyjątkową ofertę – rozległe i przestronne czteropokojowe mieszkanie o powierzchni aż 94,2m2, ulokowane na pierwszym piętrze kameralnego budynku mieszkalnego , znajdującego się ...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

279 000 PLN (2 968 zł/m2)

4
1
94 m2
-