• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

na sprzedaż Zachodniopomorskie Koszalin

Znalezionych ofert: 163

15642440 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23102367 15642440 Słoneczne 2-pokojowe mieszkanie „z duszą” w świetnej lokalizacji – Zwycięstwa!Przedstawiamy niezwykle przestronne, wypełnione ciepłą atmosferą dwupokojowe mieszkanie, ulokowane na trzecim piętrze kamienicy, położonej w charakterystycznej części Kosza...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

369 000 PLN (5 507 zł/m2)

2
1
67 m2
-
15419805 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 18130558 15419805 3-pokojowe mieszkanie z przepięknym widokiem i miejscem parkingowym – Tradycji!Z miłą chęcią prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie z dwustronną wystawą okienną w układzie wschodnio - zachodnim, znajdujące się na ostatnim piętrze 4-piętrowego bloku, umie...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

499 000 PLN (8 180 zł/m2)

3
1
61 m2
-
15864008 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27260959 15864008 Ustawne 2-pokojowe mieszkanie na 2 piętrze – Wańkowicza! TYLKO U NAS!Prezentujemy WYŁĄCZNIE W NASZYM BIURZE ! - dwupokojowy lokal mieszkalny usytuowany na dogodnej kondygnacji – bo 2 piętrze– czteropiętrowego bloku, położonego przy ul. Wańkowicza, w ...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

249 000 PLN (6 385 zł/m2)

2
1
39 m2
-
15846833 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26895881 15846833 Przytulne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem na Przylesiu – Jana Pawła II !Przedstawiamy niepowtarzalną okazję inwestycyjną – dwupokojowe mieszkanie z całym wyposażeniem, umiejscowione na 7 piętrze budynku z windą, znajdującego się w rejonie z najcieka...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

369 000 PLN (6 962 zł/m2)

2
1
53 m2
-
15815197 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26638402 15815197 Przytulne umeblowane 2-pokojowe mieszkanie z balkonem – Ratajczaka!Przedstawiamy ofertę DOSTĘPNĄ TYLKO W NASZYM BIURZE ! Położone na II piętrze 4-piętrowego bloku, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu z pełną infrastrukturą w pobliżu centr...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

299 000 PLN (8 306 zł/m2)

2
1
36 m2
1970
15717138 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24525572 15717138 OSIEKI!!! Dom nad jeziorem– OSIEKI koło Koszalina i nadmorskiej miejscowości Łazy!Prezentujemy DOSTĘPNY WYŁĄCZNIE W NASZEJ OFERCIE dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 120,7m2, położony na 734-metrowej ogrodzonej działce, znajdującej ...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

699 000 PLN (5 825 zł/m2)

4
2
120 m2
1996
15888146 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27803182 15888146 Poczuj się jak w domu - mieszkanie z garażem oraz ogrodem – Cyprysowa !Prezentujemy wyjątkową nieruchomość z niezależnym wejściem, garażem, miejscem postojowym oraz ogrodem (wszystko w cenie!), obejmującą PARTER czterorodzinnego apartamentowca z 2015...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

830 000 PLN (8 737 zł/m2)

4
1
95 m2
2014
15886863 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27770498 15886863 Środkowe przeurocze 2-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji – Emilii Gierczak!OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W NASZYM BIURZE !!!Prezentujemy dwupokojowe mieszkanie ze słoneczną wystawą okienną, mieszczące się na ostatnim piętrze 4 piętrowego bloku, ...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

299 000 PLN (6 644 zł/m2)

2
1
45 m2
1980
15865051 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27282266 15865051 Umeblowane 3-pokojowe mieszkanie w przyjemnej lokalizacji – Sygietyńskiego!Przedstawiamy przestronne trzypokojowe mieszkanie o komfortowej powierzchni użytkowej 53,73m2, usytuowane na czwartym piętrze w bloku, znajdującym się w spokojnej okolicy z do...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

399 000 PLN (7 528 zł/m2)

3
1
53 m2
-
15810905 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26422261 15810905 Dwupokojowe mieszkanie w pobliżu centrum! OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE!Prezentujemy atrakcyjnie zlokalizowane 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o dwustronnej wystawie okiennej, usytuowane na pierwszym piętrze bloku położonego na jednym z centralnych k...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

299 000 PLN (8 081 zł/m2)

2
1
37 m2
1975
15800046 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26203182 15800046 Atrakcyjne rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie z balkonem – Poprzeczna!Przedstawiamy idealną propozycję dla rodziny z dziećmi – dwustronne trzypokojowe mieszkanie z przyjemnym widokiem na pełną zieleni okolicę, mieszczące się na czwartym piętrze bloku, ...

Koszalin (Wenedów) (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

325 000 PLN (7 065 zł/m2)

3
1
46 m2
-
15790462 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25966963 15790462 Słoneczne dwustronne 3-pokojowe mieszkanie z dużą loggią – Karłowicza!Przedstawiamy DOSTĘPNE TYLKO U NAS! przestronne, utrzymane w ciepłej atmosferze trzypokojowe mieszkanie z antresolą, umiejscowione na czwartym piętrze bloku, położonego na pełnym z...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

429 000 PLN (6 919 zł/m2)

3
1
62 m2
-