• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

na sprzedaż Zachodniopomorskie Szczecin Śródmieście

Znalezionych ofert: 222

15889781 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27861262 15889781 Na sprzedaż spółdzielczo - własnościowe (możliwość nabycia przez cudzoziemców),komfortowo wykończone, urządzone i wyposażone, 3. pokojowe mieszkanie, usytuowane na 4. piętrze bloku - stan idealny!Mieszkanie świetnie zlokalizowane, mieszczące się przy...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

619 000 PLN (10 867 zł/m2)

3
1
56.96 m2
1971
15890414 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27876173 15890414 Przedmiotem oferty jest przestronne, w pełni umeblowane mieszkanie, gotowe do wprowadzenia bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Nieruchomość znajduje się w samym centrum miasta, przy ul. Piłsudskiego, w kamienicy na 4. piętrz...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

690 000 PLN (7 500 zł/m2)

3
-
92 m2
1930
15890352 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27875845 15890352 Przedmiotem oferty jest przestronne, w pełni umeblowane mieszkanie, gotowe do wprowadzenia bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Nieruchomość znajduje się w samym centrum miasta, przy ul. Piłsudskiego, w kamienicy na 4. piętrz...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

690 000 PLN (7 500 zł/m2)

3
-
92 m2
1930
15886627 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27762888 15886627 Oferuję na sprzedaż duże, słoneczne, jasne mieszkanie w jednej z najpiękniejszych, zielonych dzielnic Szczecina tuż przy JASNYCH BŁONIACH w zacisznej, bocznej uliczce. Mieszkanie posiada wyjątkowy, a zarazem ciekawy układ pomieszczeń z widokiem na tr...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

729 000 PLN (11 240 zł/m2)

3
1
64.86 m2
1940
15792994 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26029063 15792994 Szukasz gotowej inwestycji, która od pierwszego dnia zacznie generować dochód? Ta oferta jest dla Ciebie!Kompleks lokali biurowych, składający się łącznie z 179m2: 6 samodzielnych lokali, 2 pomieszczeń WC,Korytarza z miejscem do zagospodarowania, 5...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

495 000 PLN (4 304 zł/m2)

1
-
115 m2
1975
15890216 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27875760 15890216 Oferuję na sprzedaż ładną kawalerkę po remoncie w Śródmieściu Szczecina, niedaleko Parku Żeromskiego, Teatru Polskiego oraz Wałów Chrobrego z pięknym widokiem.W pobliżu znajdują się przystanki komunikacji miejskiej, przedszkole, szkoła, oraz punkty h...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

315 000 PLN (11 667 zł/m2)

1
1
27 m2
1969
15883626 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675345 15883626 Mieszkanie 3 pok położone w kamienicy na III piętrze ( nie ostatnim) o powierzchni 67,95 m2. Pokoje rozkładowe o powierzchni 25,20 i 10 m2. Mieszkanie jest wysokie. Okna PCV, na podłogach jest parkiet, w kuchni wykładzina PCV. Ogrzewanie z sieci miej...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

385 000 PLN (5 666 zł/m2)

3
1
67.95 m2
1950
15883182 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27673611 15883182 Kawalerka po kapitalnym remoncie balkon Jasne Błonia ul. Felczaka Na sprzedaż komfortowa kawalerka o powierzchni 29 m² po kapitalnym remoncie, położona w prestiżowej i bardzo poszukiwanej lokalizacji w Szczecin – przy ul. Felczaka, tuż obok Jasne ...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

371 875 PLN (12 500 zł/m2)

1
-
29.75 m2
1970
15885528 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27733618 15885528 Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie w zabytkowej kamienicy, położone w ścisłym centrum Szczecina przy Placu Żołnierza Polskiego 3. Lokalizacja zapewnia dostęp do wszystkich najważniejszych punktów miasta – w zaledwie kilka minut spacerem do...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

569 000 PLN (11 391 zł/m2)

1
1
49.95 m2
1879
15883641 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675361 15883641 Mieszkanie na sprzedaż w samym Centrum miasta blisko uczelnie i pełna infrastruktura .Idealne pod najem ale nie tylko !Na całkowitą powierzchnię wchodzi :-pokój ,-pokój ,-przedpokój ,-kuchnia ,-łazienka zalegalizowana .Mieszkanie z ogrzewaniem i wodą...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

270 000 PLN (7 708 zł/m2)

2
1
35.03 m2
1955
15884505 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27704718 15884505 Przestronne i ustawne mieszkanie w zadbanej kamienicy, o powierzchni 100,17m2. Lokal składa się z 4 pokoi, samodzielnej kuchni z oknem, spiżarni, łazienki, duży korytarz. W księdze wieczystej są wpisane 3 pokoje, czwarty pokój to tzw. służbówka. Z sa...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

640 000 PLN (6 389 zł/m2)

3
1
100.17 m2
1930
15883345 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27674895 15883345 Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i widokiem na Odrę – Łasztownia.Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 48 m², zlokalizowane na 5. piętrze nowoczesnego budynku z 2025 roku z windą, na prestiżowej szczecińskiej Łasztowni. Mies...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

769 000 PLN (16 021 zł/m2)

2
1
48 m2
2025