• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

na sprzedaż Zachodniopomorskie Szczecin Śródmieście

Znalezionych ofert: 222

15792026 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26003428 15792026 Kupujący nie płaci podatku PCC 2%! Okazja! Nowa adaptacja poddasza, salon z aneksem kuchennym, łazienka.Inwestycja w trakcie realizacji, oddanie do użytku lato 2026 roku. Śródmieście, powierzchnia 32,11m². Mieszkanie będzie wykończone pod klucz.Salo...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

385 320 PLN (12 004 zł/m2)

1
1
32.1 m2
2026
15709123 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24349137 15709123 Na sprzedaż lokal usługowy w stanie deweloperskim, zlokalizowane w nowoczesnym budynku w doskonałej lokalizacji – tuż przy rozwijającym się centrum Szczecina, w sąsiedztwie Łasztowni przy ul. Bulwary Gdańskie. Najważniejsze informacje: * Lokal o p...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

939 000 PLN (10 486 zł/m2)

2
-
89.55 m2
2025
15758859 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25331892 15758859 Kupujący nie płaci podatku PCC 2%! Okazja! Inwestycja w trakcie realizacji, oddanie do użytku lato 2026 roku. Kilka mieszkań o powierzchni od 32,1m² do 35,91m² Mieszkania dwupokojowe i kawalerki, wykończone pod klucz. Przedsięwzięcie realizowane w f...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

436 000 PLN (12 141 zł/m2)

2
1
35.91 m2
2026
15753268 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25194352 15753268 Kupujący nie płaci podatku PCC 2%! Okazja! Nowa adaptacja poddasza, salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka.Inwestycja w trakcie realizacji, oddanie do użytku lato 2026 roku. Śródmieście, powierzchnia 32,11m². Mieszkanie będzie wykończone pod ...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

385 320 PLN (12 000 zł/m2)

2
1
32.11 m2
2026
15883175 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27673597 15883175 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 73,6 m², położone na 4. piętrze w budynku przy al. Wyzwolenia, w ścisłym centrum miasta. Nieruchomość ma funkcjonalny układ i duży potencjał aranżacyjny, co sprawia, że dobrze sprawdzi się zarówno do zamieszkania,...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

520 000 PLN (7 064 zł/m2)

4
1
73.61 m2
1900
15883447 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675171 15883447 Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 59,5 m², położone w zadbanej kamienicy w samym centrum miasta. Nieruchomość wyróżnia się przemyślanym układem pomieszczeń, niskimi kosztami utrzymania i doskonałą lokalizacją, która zapewnia p...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

479 000 PLN (8 050 zł/m2)

2
1
59.5 m2
1936
15882779 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27673346 15882779 Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 124 m², zlokalizowane przy jednej z bardziej atrakcyjnych ulic, w bezpośrednim sąsiedztwie uczelni, terenów zielonych oraz licznych lokali gastronomicznych. To idealna propozycja dla osób ce...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 099 000 PLN (8 863 zł/m2)

4
1
124 m2
1927
15728523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24744984 15728523 Na sprzedaż,4. pokojowy apartament, dający możliwość zaaranżowania 2. niezależnych mieszkań (po 38 m² każde),usytuowany na 5. piętrze nowoczesnego apartamentowca przy ulicy Heyki w Szczecinie, stanowiący część inwestycji Nowa Przystań nad Odrą.Nieruc...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 025 000 PLN (13 222 zł/m2)

4
2
77.52 m2
2025
15886906 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27771309 15886906 Na sprzedaż 2. pokojowy apartament z balkonem typu loggia, usytuowany na 4. piętrze nowoczesnego budynku,wchodzącego w skład prestiżowej inwestycji na szczecińskich bulwarach z 2025 roku. Standard nieruchomości - bardzo dobry - lokal wykończony mater...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

669 000 PLN (18 968 zł/m2)

2
1
35.27 m2
2025
15883553 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27675244 15883553 Na sprzedaż nowoczesny apartament z balkonem typu studio,usytuowany na 3. piętrze prestiżowej inwestycji apartamentowca Hanza Tower z 2022 roku. Nieruchomość położona w świetnej lokalizacji, w samym centrum miasta. Standard nieruchomości - bardzo do...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

459 000 PLN (15 174 zł/m2)

1
1
30.25 m2
2022
15822255 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26608831 15822255 Przytulne i zadbane po remoncie, 4 pokojowe mieszkanie ( w 2024 roku remont mieszkania: ściany gładzie, podłogi nowe panele, terrakota i glazura w tym nowa częściowa instalacja elektryczna i hydraulika) Do mieszkania przynależy piwnica oraz możliwoś...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

529 000 PLN (9 981 zł/m2)

4
1
53 m2
1985
15883303 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27674853 15883303 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania zlokalizowanego w samym sercu Szczecina. Wymarzona lokalizacja 250m do Filharmonii Szczecińskiej, 300m do Galerii Kaskada, 650m do Zamku Książąt Pomorskich i Opery na Zamku, 1,5km do st...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

599 000 PLN (9 963 zł/m2)

3
1
60.12 m2
1960