• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

na sprzedaż Zachodniopomorskie Szczecin Gumieńce

Znalezionych ofert: 84

15886987 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27773306 15886987 Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 78,4 m², położone na 1 piętrze w spokojnej i bardzo przyjemnej części Gumieniec przy ul. Ku Słońcu w Szczecinie.To idealna propozycja zarówno dla rodzin szukających komfortowego miejsca ...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

890 000 PLN (11 352 zł/m2)

4
1
78.4 m2
2000
15636841 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22971128 15636841 Przedstawiamy ofertę sprzedaży przytulnego mieszkania w nowoczesnym kameralnym budynku w zabudowie bliźniaczej o pow. 56,8 m2 w cichej i spokojnej okolicy na Gumieńcach. To wymarzone miejsce dla osób szukających mieszkania z ogródkiem z dala od miejs...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

670 000 PLN (11 754 zł/m2)

2
1
57 m2
2011
15747943 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25104870 15747943 Nowoczesne mieszkanie 37,43 m² – Reda City, etap II – ul. Bronowicka, Gumieńce, SzczecinNa sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie w II etapie nowoczesnego osiedla Reda City przy ul. Bronowickiej na szczecińskich Gumieńcach.Lokal o powierzchni 37,43...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

535 000 PLN (14 293 zł/m2)

1
-
37.43 m2
2025
15883671 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675391 15883671 Polecam na sprzedaż przestronne, słoneczne mieszkanie w znakomitej lokalizacji na nowym osiedlu na ulicy Kazimierskiej. Lokal położony w środku osiedla, jest cicho i spokojnie. W pobliżu komunikacja miejska, sklepy, szkoła, centrum handlowe, Park ...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

722 000 PLN (10 674 zł/m2)

3
1
67.64 m2
2012
15890130 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27871905 15890130 Na sprzedaż nowe mieszkanie 2 - pokojowe o pow. 43,03 m2, położone na parterze niskiego budynku z windą z 2025 roku na osiedlu Gumieńce Do mieszkania przynależy taras ok 11m2.Na powierzchnię mieszkania składa się:1. pokój dzienny z aneksem kuchenny...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

579 000 PLN (13 465 zł/m2)

2
1
43 m2
2025
15888682 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27820116 15888682 Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w Warzymicach, w budynku z 2007r. na zamkniętym i monitorowanym osiedlu . Mieszkanie o pow. 52,36 m2 składa się z: przestronnego salonu z aneksem kuchennym, ustawnej sypialni, łazienki z toaletą, przedpokoju...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

575 000 PLN (10 982 zł/m2)

2
1
52.36 m2
2007
15445520 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 18730656 15445520 Gorąco zapraszam do zapoznania się z ofertą, która zaspokoi potrzeby najbardziej wymagających osób szukających komfortowego i stylowo zaprojektowanego dwupokojowego mieszkania na nowym osiedlu Nowoczesne mieszkanie na Osiedlu Harmonia na Gumieńcach....

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

599 000 PLN (15 398 zł/m2)

2
1
38.9 m2
2020
15883525 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675213 15883525 Zapraszam do zapoznania się z ofertą w super lokalizacji !Na całkowitą powierzchnię wchodzi :-duży przestronny salon z wyjściem na balkon ,-sypialnia ,-łazienka ,-osobna toaleta ,-kuchnia z oknem ,-przedpokój .Do mieszkania przynależy piwnica .Mieszk...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

469 000 PLN (8 816 zł/m2)

2
1
53.2 m2
1975
15887896 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27796868 15887896 Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie, położone na V piętrze wysokiego bloku windą. Do mieszkania przynależy balkon oraz piwnica.Pierwsze zdjęcie przedstawia możliwości aranżacyjne.Forma Własności - spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu - możliwość z...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

489 000 PLN (9 986 zł/m2)

2
1
48.97 m2
1986
15883341 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27674892 15883341 Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie położone na parterze z ogródkiem. Mieszkanie zlokalizowane na zamkniętym osiedlu na pograniczu Gumieniec i Warzymic, usytuowane na parterze, niskiego kameralnego budynku oddanego do użytku w 2024 roku. Na powierzc...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

620 000 PLN (13 511 zł/m2)

3
1
45.89 m2
2024
15883537 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27675226 15883537 Domek o pow. ok 35 m2 na działce rekreacyjnej ROD o pow. ok 390 m2, położonej na ROD Kolejarz na Gumieńcach (za osiedlem Za Sterem).Działka zabudowana nowym domem z antresolą o powierzchni ok. 35 m2.Na parterze znajduje się: salon z aneksem kuchenn...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

169 000 PLN (4 829 zł/m2)

2
1
35 m2
2025
15882774 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27673336 15882774 Na sprzedaż funkcjonalne, dwupoziomowe mieszkanie położone w Szczecinie, w popularnej dzielnicy Gumieńce, przy ul. Hrubieszowskiej. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 49,8 m² obejmuje również ok. 40 m² powierzchni przynależnej, która została zaadap...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

545 000 PLN (10 944 zł/m2)

4
2
49.8 m2
1995