• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

na sprzedaż Zachodniopomorskie Szczecin Gumieńce

Znalezionych ofert: 84

15745793 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25065372 15745793 W ofercie sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe z dużym balkonem.Nieruchomość usytuowana na 1 piętrze niskiego budynku w Mierzynie. Mieszkanie składa się z: - pokoju dziennego o pow. 20 m2 z wyjściem na balkon o pow. 10 m2- sypialni o pow. 12,5 m2- sypialn...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

759 000 PLN (10 229 zł/m2)

3
1
74.2 m2
2010
15825296 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26621618 15825296 Na sprzedaż bardzo ładne, słoneczne, dwupokojowe mieszkanie na nowym osiedlu w Rajkowie.Nieruchomość zlokalizowana na pierwszym piętrze w trzy piętrowym budynku z 2023 r.Na powierzchnie ok. 33 m2 składa się:- salon (z wyjściem na balkon ok. 4 m2),- ...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

409 000 PLN (12 534 zł/m2)

2
1
32.63 m2
2023
15883449 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675173 15883449 Na sprzedaż bardzo ładne dwupokojowe mieszkanie z balkonem ,o pow.46,28m2.Mieszkanie znajduje się na zadbanym osiedlu w dzielnicy Gumieńce,na drugim piętrze ,w czteropiętrowym budynku z windą, z 2014 r.Czynsz na poziomie 270zł dodatkowo opłata za CO ...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

555 000 PLN (11 992 zł/m2)

2
1
46.28 m2
2014
15719474 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24567905 15719474 Aktualizacja ceny!!!Na sprzedaż gotowe do wydania, jasne i słoneczne 3. pokojowe mieszkanie w standardzie do remontu, usytuowane na 10. piętrze wysokiego budynku mieszkalnego z 1987 roku. Nieruchomość świetnie zlokalizowana, na terenie spokojnego osi...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

565 000 PLN (8 240 zł/m2)

3
1
68.57 m2
1987
15883074 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673644 15883074 Na sprzedaż spółdzielczo - własnościowe (możliwość nabycia lokalu przez cudzoziemców),2. pokojowe mieszkanie, znajdujące się na 7. piętrze wysokiego bloku, zlokalizowane przy Rondzie Uniwersyteckim. Mieszkanie świetnie usytuowane, na terenie spokojne...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

395 000 PLN (10 357 zł/m2)

2
1
38.14 m2
1986
15888998 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27839951 15888998 Na sprzedaż: funkcjonalne i jasne mieszkanie 57,58 m² – Szczecin, Nowa CukrowniaNa sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 57,58 m², położone na 2. piętrze w zadbanym, monitorowanym osiedlu Nowa Cukrownia w Szczecinie. Lokal ...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

720 000 PLN (12 504 zł/m2)

3
1
57.58 m2
2016
15882954 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27673387 15882954 Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 139 m², położony na działce 179 m², w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Szczecina – Gumieńce. Nieruchomość z rynku pierwotnego, wybudowana w 2023 roku, sprzedawana jako samodzieln...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 399 000 PLN (10 065 zł/m2)

4
1
139 m2
2023
15000135 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 6564393 15000135 Oferujemy Państwu duży, wielopokoleniowy dom na Gumieńcach. DODATKOWO ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI ze względu na dobudowaną część (ok.70m2) funkcjonującą kiedyś jako pub.Parter domu to : wiatrołap, salon , oddzielna kuchnia, wc, oraz g...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 590 000 PLN (5 064 zł/m2)

9
2
314 m2
1989
15790829 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25978704 15790829 3 pokoje o powierzchni użytkowej 50,10m2(całkowita 71 m²) położone na kameralnym, spokojnym osiedlu w bezpośrednim sąsiedztwie parku Przygodna – z placem zabaw, siłownią pod chmurką, wybiegiem dla psów i licznymi trasami spacerowymi.Lokal położony na...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

599 000 PLN (11 956 zł/m2)

3
1
50.1 m2
2004
15720882 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24593425 15720882 Przestronne 3 pokoje ostatnie piętro balkon ul. CukrowaNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63,84 m², położone na IV (ostatnim) piętrze w budynku V-kondygnacyjnym przy ul. Cukrowej.Forma własności: spółdzielcze własnościowe prawo do l...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

460 000 PLN (7 206 zł/m2)

3
1
63.84 m2
1989
15882991 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27673166 15882991 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.Komfortowy apartament z ogródkiem i miejscem parkingowym położony na Gumieńcach. Lokal idealny jako pierwsze mieszkanie lub pod wynajem. Bezpieczne osiedle, ogrodzone i zamknięte szlabanem z dogodnym dojazd...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

359 000 PLN (13 189 zł/m2)

1
1
27.22 m2
2022
15705837 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24287835 15705837 Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni ok. 95 m² (powierzchnia użytkowa: dół – 61 m², góra 34m2), położone na 3. piętrze kameralnego, niskiego bloku. To idealna propozycja dla rodzin szukających przestrzeni, funkcjonalnego układ...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

815 000 PLN (8 561 zł/m2)

4
2
95.2 m2
2005