• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

na sprzedaż Zachodniopomorskie Szczecin

Znalezionych ofert: 1 346

15199531 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 12402022 15199531 Domu wolnostojący zlokalizowanego na obrzeżach miasta.Budynek jest w bardzo dobrym stanie, został wybudowany w 2018 r. z wysokiej klasy materiałów. Ściany są wykonane z porothermu oraz docieplone warstwą styropianu, dach jest pokryty dachówką cerami...

Szczecin (Załom) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 169 000 PLN (5 248 zł/m2)

7
1
222.75 m2
2018
15814306 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27671075 15814306 Dom wolno stojący całoroczny położony na Rodzinnych Ogrodach Działkowych. Powierzchnia domy 70 m2, działka 440 m2 (działka nie jest własnością a dzierżawą od ROD). Opłata roczna za dzierżawę gruntu wynosi 1000 zł. rocznie i opłaty za media: woda i p...

Szczecin (Arkońskie-niemierzyn) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

389 000 PLN (5 557 zł/m2)

2
-
70 m2
2018
15882808 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27673404 15882808 Na sprzedaż przestronny, środkowy dom szeregowy o powierzchni całkowitej 189,78 m² (w tym garaż 15,8 m²), usytuowany na działce 265 m² na zielonym i spokojnym osiedlu Bukowo. To idealna propozycja dla osób, które szukają domu funkcjonalnego, ekonomic...

Szczecin (Bukowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 395 000 PLN (7 351 zł/m2)

6
2
189.78 m2
1934
15884039 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27693162 15884039 TYLKO U NAS!! Zapraszam do zapoznania się z ofertą kawalerki zlokalizowanej w bardzo dobrej części Szczecina jakim jest niewątpliwie osiedle Zawadzkiego. Nieruchomość znajduje się na 10 piętrze wysokiego budynku z lat 70-tych. Powierzchnia 29.8 mkw w...

Szczecin (Zawadzkiego-Klonowica), Władysława Szafera

319 000 PLN (10 705 zł/m2)

1
1
29.8 m2
1970
15755987 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25242110 15755987 Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie z garażem przy ul. Legionów DąbrowskiegoOferuję na sprzedaż słoneczne mieszkanie o powierzchni 57,8 m², położone na wysokim parterze w zadbanej kamienicy w dzielnicy Turzyn. Lokalizacja zapewnia wygodny d...

Szczecin (Turzyn) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

470 000 PLN (8 131 zł/m2)

2
-
57.8 m2
1946
15466731 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom rekreacyjny 19197089 15466731 Na sprzedaż prawo do użytkowania całorocznego domku na terenie Przystani, Szczecin Pomorzany. Dom położony w sąsiedztwie Odry na monitorowanym i ogrodzonym z bramą wjazdową na pilota terenie.Istnieje możliwość cumowania łodzi przy pomoście. Na...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

290 000 PLN (4 143 zł/m2)

2
1
70 m2
2022
15488174 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 19690843 15488174 Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej, położony na Pogodnie, z własnym przygotowanym ogródkiem (spora ilość nasadzeń) i wolnostojącym dwustanowiskowym garażem z automatyczną bramą. -- Dom szeregowy o powierzchni 130 m2.-- Działka o powierzchni 308 ...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 390 000 PLN (10 692 zł/m2)

6
2
130 m2
1930
15567742 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 21502504 15567742 Kompleks 10 działek w rejonie ulicy Andersena – OsówWarszewoNieruchomość położona jest w obszarze obowiązywania Miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego OSÓW - ANDERSENA uchwalonego uchwałą NR XXII57108 Rady Miasta Szczecin z dnia 19 maja 20...

Szczecin (Osów) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

5 200 000 PLN (335 zł/m2)

-
-
15525 m2
-
15325643 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 15850890 15325643 Nowa inwestycja na Gumieńcach, w atrakcyjnej lokalizacji. W otoczeniu niska zabudowa jednorodzinna. Do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej - skrajny segment.Nieruchomość o powierzchni 166,51 m2 i dodatkowo poddasze, posadowiona na działce o pow.402 ...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 799 000 PLN (10 804 zł/m2)

4
1
166.51 m2
2023
12298090 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 84014 12298090 Oferujemy do sprzedaży budynek Biurowy o łącznej powierzchni 560m2, składający się z dwóch kondygnacji parter i piętro, posadowiony na działce 1200 m2. Budynek jest po gruntownym remoncie i posiada wszystkie media. Nieruchomość znajduje się na tzw...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 500 000 PLN (4 462 zł/m2)

1
-
560.34 m2
1989
15161018 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 11298288 15161018 Działka pod budowę hal. Teren przemysłowy z aktualnym planem zagospodarowania przestrzennego-zabudowa usługowa, oraz składy i magazyny. Powierzchnia zabudowy do 70%, wysokość do 20 metrów. Media w drodze przy działce. Kształt zbliżony do prostokąta. ...

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 465 000 PLN (350 zł/m2)

-
-
9900 m2
-
15777029 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25727622 15777029 Nowa niższa cena!!!Loftowe mieszkanie w centrum SzczecinaNa sprzedaż wyjątkowe, loftowe mieszkanie o powierzchni 53,5 m², położone na 3. piętrze zadbanego, czteropiętrowego budynku przy ul. Józefa Piłsudskiego w Szczecinie (prawa strona Odry). To pro...

Szczecin (Centrum), Marszałka Józefa Piłsudskiego

629 000 PLN (11 757 zł/m2)

3
1
53.5 m2
1955