• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

na sprzedaż Zachodniopomorskie Szczecin

Znalezionych ofert: 1 346

15641483 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23084168 15641483 Planujesz skredytować to marzenie-zadzwoń.Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na 2 piętrze kamienicy przy ul. Krzywoustego. Lokal przeszedł generalny remont wraz z wymianą wszystkich instalacji. Na łączną powierzchnię 43,93 m2 składają ...

Szczecin (Centrum), Bolesława Krzywoustego

389 000 PLN (8 855 zł/m2)

2
1
43.93 m2
1902
15732889 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24802691 15732889 Polecam na sprzedaż dużą kawalerkę w świetnej lokalizacji!Na powierzchnię użytkową 36,10 mkw. składa się:-przestronny i dobrze doświetlony salon-oddzielna kuchnia z oknem-łazienka z WC-przedpokójMieszkanie sprzedawane w standardzie do własnego wykońc...

Szczecin (Centrum), 5 Lipca

255 000 PLN (7 064 zł/m2)

1
1
36.1 m2
2023
15555163 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21090672 15555163 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 36,12 m2 usytuowane na 1. piętrze odnowionej kamienicy (2. linia zabudowy) w ścisłym Centrum miasta.Na powierzchnię nieruchomości składają się przestronny salon o powierzchni 20 m2, sypialnia o pow. 5,60 m2, k...

Szczecin (Centrum), Edmunda Bałuki

429 000 PLN (11 877 zł/m2)

2
1
36.12 m2
1930
15322739 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 15756219 15322739 Mieszkanie w centrum, w wyremontowanej kamienicy (klatka schodowa, nowa elewacja).Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z klimatyzacją przy ulicy Jagiellońskiej. Adaptacja poddasza:- pokój dzienny połączony z aneksem kuchennym 20,70 m2- pokój - 13,58 m2-...

Szczecin (Centrum), Jagiellońska

379 500 PLN (10 000 zł/m2)

2
1
37.95 m2
1920
15799429 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26186700 15799429 Przedstawiam propozycję ciekawej nieruchomości na osiedlu Drzetowo-Grabowo. Położenie w niedalekiej odległości od przepięknej wizytówki Szczecina czyli Wałów Chrobrego i promenady nad Odrą. Mieszkanie usytuowane jest w kamienicy od frontu na wysokim ...

Szczecin (Śródmieście), Sławomira

480 000 PLN (6 234 zł/m2)

3
1
77 m2
1930
15583616 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 21849936 15583616 Centrum, w zadbanej kamienicy na I piętrze mieszkanie po remoncie kapitalnym z oryginalną sztukaterią w jednym pokoju i zachowaną stolarką drzwiową, odrestaurowaną z oryginalnymi klamkami i witrażami. Mieszkanie klimatyczne i wygodne. Wysokość 3,25 ...

Szczecin (Centrum), al. Piastów

850 000 PLN (8 173 zł/m2)

4
1
104 m2
1926
15558891 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 21265404 15558891 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.Oferta dużego mieszkania na Warszewie do własnej aranżacji z balkonem, ogródkiem i 2 miejscami postojowymi. Mieszkanie o powierzchni ok. 89m2 w stanie deweloperskim, z możliwością adaptacji strychu o powi...

Szczecin (Warszewo), Gwiazdy Polarnej

849 000 PLN (9 523 zł/m2)

4
2
89.15 m2
2024
15625626 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22724134 15625626 Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie w kamienicy - Szczecin, blisko SąduNa sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 95 m², mieszczące się na drugim piętrze w kamienicy z 1930 roku, w doskonałej lokalizacji - blisko Sądu w Szczecinie.Opis mieszkania: •...

Szczecin (Śródmieście), Gabriela Narutowicza

712 500 PLN (7 500 zł/m2)

3
1
95 m2
1930
15791353 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25989884 15791353 Oferuję mieszkanie do sprzedaży w kamienicy w ścisłym centrum - okolice Kaskady idealnie nadające się na gabinety, biura, a także dla rodziny. Doskonała lokalizacja to niewątpliwy atut tej nieruchomości. • Powierzchnia: 105 metrów kwadratowych • Lic...

Szczecin (Śródmieście), Jagiellońska

800 000 PLN (7 619 zł/m2)

4
1
105 m2
1930
15709127 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24349140 15709127 Gotowa ,klimatyczna kawalerka w samym centrum Szczecina przy kr. Jadwigi.Adaptacja poddasza:- pokój dzienny połączony z aneksem kuchennym 20,00 m2.- łazienka 3,60 m2,- korytarz 3,40 m2.Powierzchnia całkowita 27,10 m2.Mieszkanie w stanie developerski...

Szczecin (Centrum), bł. Królowej Jadwigi

297 000 PLN (10 959 zł/m2)

1
1
27.1 m2
1920
15727047 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24710892 15727047 Na sprzedaż przestronny lokal usługowy o powierzchni 47 m², położony przy ul. Jagiellońskiej 67A. Układ i wyposażenie: duża, ustawna przestrzeń główna, pokój socjalny, łazienka z WC, rolety antywłamaniowe, niskie koszty utrzymania: czynsz ...

Szczecin (Centrum), Jagiellońska 67A

469 000 PLN (9 979 zł/m2)

1
-
47 m2
2006
15598251 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22136219 15598251 Rozkładowe, po generalnym remoncie, 3 pokojowe mieszkanie w wysokim standardzie w centrum miasta. Remont przeprowadzony kilka lat temu, obejmował wszystkie instalacje, tynki, podłogi, okna. Pokoje rozkładowe o pow. 22,522,926,5 m2. W pokojach przestr...

Szczecin (Centrum), bł. Królowej Jadwigi

1 190 000 PLN (11 736 zł/m2)

3
1
101.4 m2
1900