• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

na sprzedaż Zachodniopomorskie Szczecinek Szczecinek

Znalezionych ofert: 69

15672992 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23698717 15672992 Syndyk sprzeda nieruchomość – VI próba sprzedaży W toku postępowania upadłościowego Anny Filipowicz Syndyk sprzeda z wolnej ręki udział wynoszący 12 części w prawie użytkowania wieczystego gruntu obejmującego działkę ewid...

Szczecinek (Zachodniopomorskie, gm. Szczecinek)

20 000 PLN (357 zł/m2)

3
-
56 m2
-
15735340 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24851976 15735340 Nowoczesny dom bliźniaczy w stanie deweloperskimSzczecinek, Trzesieka – ul. Żeglarska (droga miejska utwardzona kostką)Kluczowe informacje• Rodzaj zabudowy: bliźniak (2 segmenty)• Powierzchnia jednego segmentu: 126 m²• Powierzchnia łącznie (obie częś...

Szczecinek (Zachodniopomorskie, gm. Szczecinek)

856 800 PLN (6 800 zł/m2)

4
2
126 m2
2025
15896563 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27982603 15896563 Działka usługowo-przemysłowa, blisko centrum miasta Szczecinek.Atrakcyjna działka o pow. 1.529m2 zabudowana halami o łącznej pow. 191m2 i rozpoczętą budową hali 316m2. Działka ogrodzona z dobrym dojazdem drogą utwardzoną ze starej obwodnicy miasta DK...

Szczecinek (Zachodniopomorskie, gm. Szczecinek)

299 000 PLN (196 zł/m2)

-
-
1529 m2
-
15896559 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27982599 15896559 Na sprzedaż prezentuję mieszkanie o powierzchni 61,74 m2 zlokalizowane na pierwszym piętrze kameralnej kamienicy przy ulicy Matejki w Szczecinku. W budynku znajdują się tylko dwa lokale mieszkalne, co gwarantuje mieszkańcom dużą prywatność i spokój.B...

Szczecinek (Zachodniopomorskie, gm. Szczecinek)

439 000 PLN (7 197 zł/m2)

3
1
61 m2
1930
15865426 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27300230 15865426 Nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe w nowym budownictwie 2019 r. 4 piętro windaNa sprzedaż jasne i ciepłe mieszkanie o powierzchni 55,68 m² w nowoczesnym budynku z 2019 roku.Mieszkanie składa się z 3 pokoi, jest nowocześnie urządzone, a balkon ciągnie ...

Szczecinek (Zachodniopomorskie, gm. Szczecinek)

515 000 PLN (9 364 zł/m2)

3
1
55 m2
2019
15779820 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 25789761 15779820 Na sprzedaż budynek mieszkalny wybudowany w 2013 roku z aktualnie działającym lokalem użytkowym,mieszczący się przy ulicy Winnicznej w Szczecinku, o łącznej powierzchni użytkowej 530,65 m²(część mieszkalna: 296,55 m², część usługowa: 234,10 m²), zlok...

Szczecinek (Zachodniopomorskie, gm. Szczecinek)

2 749 000 PLN (5 180 zł/m2)

5
2
530.65 m2
2013
15894999 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie z ogródkiem w sercu Szczecinka 27954708 15894999 Przedstawiam Państwu, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 64,67 m2 z kominkiem i ogródkiem w zabytkowej kamienicy w samym sercu Szczecinka.Mieszkanie jest jasne i przytulne,  jest jedynym lokum na drugim i ostatnim piętrze kamienicy co zapewnia dużą kameral...

Szczecinek (Zachodniopomorskie, gm. Szczecinek)

418 000 PLN (6 531 zł/m2)

3
1
64 m2
1893
15873058 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27511824 15873058 Szukasz mieszkania, w którym naprawdę da się oddychać przestrzenią? To 107 m² komfortu, światła i ciszy to idealna propozycja dla rodziny lub każdego, kto ma dość ciasnych mieszkań.Lokalizacja:Szczecinek, ul. Piłsudskiego – świetnie skomunikowana oko...

Szczecinek (Zachodniopomorskie, gm. Szczecinek)

599 000 PLN (5 598 zł/m2)

4
2
107 m2
1985
15699054 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24160322 15699054 Przedstawiam Państwu mieszkanie w bardzo dogodnej lokalizacji. Nieruchomość na trzecim  piętrze o powierzchni 56,89 m2  znajdująca się przy ulicy Kopernika. Głównym sercem mieszkania jest przestronny salon z aneksem kuchennym. W dalszej części znajdu...

Szczecinek (Zachodniopomorskie, gm. Szczecinek)

269 000 PLN (4 804 zł/m2)

3
1
56 m2
1980
15671406 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23671387 15671406 Przestronne mieszkanie 3-pokojowe z opcją 4 - 83,80 m2 zlokalizowane przy ul. Kołobrzeskiej - gotowe do zamieszkania. Idealne dla rodziny.Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze, inteligentny rozkład przestrzeni zapewnia funkcjonalność.Mieszkanie składa...

Szczecinek (Zachodniopomorskie, gm. Szczecinek)

469 000 PLN (4 553 zł/m2)

3
1
103 m2
1992
15872727 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27500523 15872727 Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 32,6 m², położone na drugim piętrze w zadbanym budynku, przy ulicy Chełmińskiej- w spokojnej i estetycznej okolicy, z dogodnym dostępem do centrum Szczecinka.Lokal składa się z:przedpokoju,łazienki,sypia...

Szczecinek (Zachodniopomorskie, gm. Szczecinek)

175 000 PLN (5 469 zł/m2)

2
1
32 m2
1980
15065378 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 8824272 15065378 Przedmiotem sprzedaży jest spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu niemieszkalnego. Przedmiotem sprzedaży jest spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu niemieszkalnego o powierzchni 723,86 m2. Przedmiotowy lokal zlokalizowany jest w Szczecinku w ś...

Szczecinek (Zachodniopomorskie, gm. Szczecinek)

2 220 000 PLN (3 071 zł/m2)

11
-
723 m2
1992