• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

na sprzedaż Zachodniopomorskie Ustronie Morskie

Znalezionych ofert: 68

15635816 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22946545 15635816 Oferuję na sprzedaż urokliwe mieszkanie nad morzem, na parterze z ogródkiem o pow. 41 m2. Położone w spokojnej okolicy z niską zabudową, na osiedlu zamkniętym. Mieszkanie charakteryzuje się jednopoziomowym rozkładem, co zapewnia wygodne korzystanie z...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

669 000 PLN (12 865 zł/m2)

3
1
52 m2
2011
15235992 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 13492108 15235992 WIDOK NA MORZETOP LOKALIZACJA w USTRONIU MORSKIM20 m od plaży.Przedstawiam Państwu apartament o powierzchni 48,64 metrów kwadratowych, położony w kameralnym i urokliwym Ustroniu Morskim przy ul. Okrzei na pierwszym piętrze w budynku z windą.Link do f...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

1 350 000 PLN (28 125 zł/m2)

2
-
48 m2
2021
15168380 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 11500639 15168380 UWAGA - cena do negocjacji !!!USTRONIE MORSKIE - na sprzedaż dochodowy dom mieszkalno- wczasowy z mieszkaniem dla właściciela i z pokojami do wynajęcia.Dom ma powierzchnię użytkową 435,21 m2 w tym 16 pokoi oraz 12 łazienek.Powierzchnia działki wynosi...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

1 700 000 PLN (3 908 zł/m2)

12
-
435 m2
-
14917098 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 4669861 14917098 Ustronie Morskie na sprzedaż przepiękna nieruchomość składająca się z pensjonatu, domku letniskowego i domu jednorodzinnego.Nieruchomość o pow. działki 2.501 m2 oddalona jest od morza ok. 1,2 kmNa terenie nieruchomości znajdują się 3 budynki:PENSJONA...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

6 500 000 PLN (9 489 zł/m2)

12
5
685 m2
2010
15413528 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 17993697 15413528 Oferta dla INWESTORA.Ustronie Morskie na sprzedaż niezabudowana działka rolna o pow. 1,57 ha położona ok. 2 km od morza przy ul. Ku Słońcu.W najbliższym sąsiedztwie powstają nowe domy, domki letniskowe oraz znajdują się inne niezabudowane grunty.Dzia...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

1 417 680 PLN

-
-
15752 m2
-
14476817 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 2783832 14476817 Działka dla inwestora - z koncepcją budowlaną, pod budowę budynku wielorodzinnego, hotelu lub pensjonatu. Ustronie Morskie atrakcyjnie zlokalizowana działka o pow. 330 m2, położona w linii prostej w odległości ok. 150 m od morza. W najbliższym sąsied...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

1 100 000 PLN

-
-
330 m2
-
13689178 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 1994013 13689178 TOP LOKALIZACJA - SAILOR - 10 m od plaży !!!Apartament posiada południowy układ okien.Ustronie Morskie na sprzedaż 2 pokojowy klimatyzowany apartament o pow. 40,97 m2 z miejscem postojowym, położony na I piętrze w nowoczesnym budynku z winą, wybudowa...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

1 200 000 PLN (30 000 zł/m2)

2
-
40 m2
2019
15226204 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 13232026 15226204 Ustronie Morskie ul. Chrobrego na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o pow. użytkowej 51,80 m2 znajdujące się w trzyrodzinnej, przedwojennej kamienicy. Nieruchomość położona w urokliwej nadmorskiej miejscowości Ustronie Morskie, w bliskiej odległości ok....

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

569 800 PLN (11 173 zł/m2)

3
-
51 m2
1930
14599465 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 147710 14599465 Ustronie Morskie na sprzedaż kompleks 13 działek budowlanych w okolicy dworca PKP możliwość kupna w całości o pow. 4,6406 ha lub każdą działkę osobno o pow. 3.000-3.500 m2 w cenie 120 zł za m2. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego dzi...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

371 280 PLN

-
-
3094 m2
-
12455263 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 32449 12455263 Ustronie Morskie atrakcyjnie zlokalizowana działka o pow. 910 m2, położona w linii prostej w odległości ok. 150 m od morza. Wymiary działki:długość 27 m, szer. 31 mDziałka zabudowana jest budynkiem mieszkalnym dwukondygnacyjnym , funkcjonującym obecn...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

1 800 000 PLN

-
-
910 m2
-
15877502 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27571113 15877502 Apartament 3 pokojowy z widokiem na morze w pierwszej linii zabudowy, tuż przy wydmachGłówne atuty:#widok na morze#pierwsza linia zabudowy#w pełni wyposażony#możliwość kupna miejsca parkingowego#strefa spa i rekreacjiWyjątkowa oferta dla osób poszuku...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

799 000 PLN (17 000 zł/m2)

3
1
47 m2
2017
15854212 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27071842 15854212 Na sprzedaż dochodowy biznes, kompleks drewnianych całorocznych domków nad morzem w Ustroniu Morskim !!!GŁÓWNIE ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- CICHA I SPOKOJNA OKOLICA- BLISKO MORZA W TURYSTYCZNEJ MIEJSCOWOŚCI - OK.1200 M - GOTOWY BIZNES DO PRZEJĘCIA Z BAZĄ...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

2 450 000 PLN (13 611 zł/m2)

12
7
180 m2
2020