• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

na sprzedaż Zachodniopomorskie Ustronie Morskie

Znalezionych ofert: 68

15682605 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23880927 15682605 Opiekun oferty:Konrad Rakowiecki tel. 602 101 602Na sprzedaż dom całoroczny o powierzchni 113 m2, położony na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych w miejscowości Kukinka, w gminie Ustronie Morskie.Otoczenie nieruchomości:Kompleks 22 domków położo...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

975 000 PLN (8 628 zł/m2)

4
2
113 m2
2023
15169618 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 11539662 15169618 Oferuje na sprzedaż nowoczesne, o wysokim standardzie mieszkanie na nowym osiedlu z basenem, 500m od morza!Główne atuty nieruchomości:• APARTAMENT W TURYSTYCZNYM KURORCIE• WYKOŃCZONA W WYSOKIM STANDARDZIE• PODGRZEWANY BASEN, SIŁOWNIA, KORTY TENISOWE,...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

635 000 PLN (13 229 zł/m2)

2
1
48 m2
2020
15335387 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 16117602 15335387 Budynek wolno-stojący w całości przeznaczony na sezonowy wynajem turystyczny.Budynek po generalnym remoncie i rozbudowie w roku 2015.Ogrzewanie własne, piec gazowy Viessman plus zasobniki wody na 800 LWłasna pralnia z magazynem pościeli.Pensjonat pos...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

3 400 000 PLN (5 667 zł/m2)

12
-
600 m2
2000
15057003 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 8393809 15057003 Przytulny mały domek w zabudowie szeregowej usytuowany na osiedlu Rezydencja Ustronie Morskie .Osiedle zamknięte - monitorowane, dużo przestrzeni. Do dyspozycji mieszkańców:- basen otwarty- boisko do koszykówki siatkówki- plac zabaw dla dzieci - si...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

989 000 PLN (14 333 zł/m2)

3
-
69 m2
2017
15258896 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 14050193 15258896 Opiekun oferty:Konrad Rakowiecki tel. 602 101 602Na sprzedaż dom całoroczny o powierzchni 113 m2, położony na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych w miejscowości Kukinka, w gminie Ustronie Morskie.Otoczenie nieruchomości:Kompleks 22 domków położo...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

975 000 PLN (8 628 zł/m2)

5
-
113 m2
2023
15264665 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 14186547 15264665 Opiekun oferty:Konrad Rakowiecki tel. 602 101 602Na sprzedaż dom całoroczny o powierzchni 113 m2 położony na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych w miejscowości Kukinka, w gminie Ustronie Morskie.Podana cena jest ceną promocyjną. *Cena domu w war...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

875 000 PLN (7 743 zł/m2)

4
-
113 m2
2023
15254555 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 13920282 15254555 Opiekun oferty:Konrad Rakowiecki tel. 602 101 602Na sprzedaż dom całoroczny o powierzchni 113 m2, położony na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych w miejscowości Kukinka, w gminie Ustronie Morskie.Podana cena jest ceną promocyjną.Otoczenie nieruc...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

1 025 000 PLN (9 071 zł/m2)

4
-
113 m2
2023
15860904 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27188678 15860904 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆNa sprzedaż komfortowy apartament 3-pokojowy o pow.. 53,16 m2 położony na parterze nowoczesnego budynku z 2019 roku. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym układem oraz dostępem do prywatnego ogródka, który stanowi idealne miejsc...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

659 000 PLN (12 434 zł/m2)

3
1
53 m2
2019
15420444 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 18144778 15420444 Wypoczywaj i zarabiaj nad morzemNowa inwestycja w Ustroniu Morskim z Jacuzzi. Sauną i siłownią 500 metrów od pięknej piaszczystej plażyW ofercie apartament o pow. 45,41m2 usytuowany na 1 piętrze w 3 piętrowym apartamentowcu z windą W skład apartament...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

578 705 PLN (12 860 zł/m2)

2
1
45 m2
2025
15420448 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 18144777 15420448 Wypoczywaj i zarabiaj nad morzemNowa inwestycja w Ustroniu Morskim z Jacuzzi. Sauną i siłownią 500 metrów od pięknej piaszczystej plażyW ofercie apartament o pow. 39,06m2 usytuowany na parterze z tarasem w 3 piętrowym apartamentowcu z windą W skład a...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

460 908 PLN (11 818 zł/m2)

2
1
39 m2
2025
14470168 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 31285 14470168 Mieszkanie w kamienicy 150m od morzaNa sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 68 m2, znajdujące się na pierwszym piętrze w kamienicy. W skład mieszkania wchodzą:- 2 pokoje - widna kuchnia z oknem- łazienka z kabiną prysznicową - przedpokój Do ...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

600 000 PLN (8 824 zł/m2)

2
-
68 m2
1930
15740421 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24952539 15740421 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆNa sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 31,3 m, położony w atrakcyjnej lokalizacji zaledwie 5 minut spacerem od plaży. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, w pełni umeblowanych i wyposażonych, dzięki czemu jest gotowe do n...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

532 100 PLN (17 165 zł/m2)

2
1
31 m2
2022