• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

na sprzedaż Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 6 180

15539929 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 20821544 15539929 Kompleks działek w Siadle Dolnym. Dla terenu ustanowiony jest Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego uchwałą nr XXXIV40810 z dnia 15 lipca 2010r., Zasady zagospodarowania:- zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna wolnostojąca,- powierzchnia zabud...

Siadło Dolne (Zachodniopomorskie, gm. Kołbaskowo)

370 740 PLN

-
-
1002 m2
-
15883296 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27674847 15883296 PROWIZJĘ POŚREDNIKA POKRYWA SPRZEDAJĄCYIdealne dla osób szukających własnej przystani nad morzem lub pewnej inwestycji. Lokale: * powierzchnia od 28mkw do 77mkw (rzuty, wymiary i dostępność poszczególnych lokali widoczna na zdjęciach oraz u pośr...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

348 625 PLN (12 500 zł/m2)

1
1
27.89 m2
2025
15882890 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673235 15882890 Prezentowana oferta dotyczy sprzedaży atrakcyjnego, dwupoziomowego mieszkania położonego w Przecławiu (gmina Kołbaskowo), co stanowi doskonałą lokalizację łączącą zieleń z szybkim dojazdem do Szczecina i Niemiec.Główne atuty mieszkania:Powierzchnia: ...

Przecław (Zachodniopomorskie, gm. Kołbaskowo)

599 000 PLN (7 488 zł/m2)

3
1
80 m2
2000
15810520 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26413109 15810520 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z loggią – Szczecin, ul. Witkiewicza Na sprzedaż funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 59,7 m², położone na 1. piętrze w budynku z windą, w świetnej lokalizacji przy ul. Witkiewicza w Szczecinie. Najważni...

Szczecin (Świerczewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

469 000 PLN (7 856 zł/m2)

3
1
59.7 m2
1975
15883638 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675359 15883638 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.Polecam na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 47.65 m2, położone w świetnej lokalizacji, blisko pełnej infrastruktury, ul. Dunikowskiego (Pomorzany).Pokoje rozkładowe, na podłogach panele, na ści...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

429 000 PLN (9 003 zł/m2)

2
1
47.65 m2
1972
15805738 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26315015 15805738 Apartament na sprzedaż – Hanza Tower, Szczecin.Na sprzedaż komfortowy apartament o powierzchni 28,21m2 zlokalizowany w jednym z najbardziej prestiżowych obiektów w Szczecinie – Hanza Tower. Budynek oferuje pełen pakiet udogodnień dostępnych na miejsc...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

485 000 PLN (17 192 zł/m2)

1
1
28.21 m2
2022
15883515 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27675201 15883515 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania czteropokojowego, zlokalizowanego w samym Śródmieściu przy ulicy Księcia Witolda Nieruchomość znajduje się w kamienicy z 1904 r. -wyremontowanej na zewnątrz -na trzecim piętrze bez windy. Rozkład pomi...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

569 000 PLN (7 873 zł/m2)

4
1
72.27 m2
1904
15887123 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27777274 15887123 Jeśli marzysz o szybkiej budowie domu blisko miasta, a jednocześnie chcesz zamieszkać w cichej i spokojnej okolicy, to ta oferta jest dla Ciebie.Oferujemy do sprzedaży urokliwą działkę w Dołujach o powierzchni 1000 m2. Działka w kształcie prostokąta...

Dołuje (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

340 000 PLN

-
-
1000 m2
-
15815890 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26638148 15815890 Dom wolnostojący w Radziszewie (Górny Taras) – malowniczej miejscowości oddalonej o około 20 km od centrum Szczecina. To ekologiczny dom o bardzo niskich kosztach utrzymania, zbudowany według indywidualnego projektu. Zlokalizowany w cichej i spokojne...

Radziszewo (Zachodniopomorskie, gm. Gryfino)

1 550 000 PLN (10 065 zł/m2)

5
-
154 m2
2017
15886571 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Siedlisko z widokiem na jezioro 27761985 15886571 Siedlisko z widokiem na jezioro - Stare Drawsko, gmina CzaplinekTylko u nas! Oferta na wyłączność.Możliwa zamiana z dopłatą na mieszkanie w Czaplinku! Po szczegóły zapraszam do kontaktu telefonicznego. Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe siedlisko z dome...

Stare Drawsko (Zachodniopomorskie, gm. Czaplinek)

895 000 PLN (4 972 zł/m2)

6
2
180 m2
1935
15790141 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Obniżka ceny! Bliźniak z ogródkiem 25955409 15790141 Bliźniak z czerwonej cegły - z ogródkiem - z widokiem na rzekę - ul. Rzeczna, CzaplinekDuża obniżka ceny!Tylko u nas! Oferta na wyłączność.Na sprzedaż lokal mieszkalny w bliźniaku z czerwonej cegły. Z okien widok na rzekę Strugę, a bezpośredni dostęp...

Czaplinek (Zachodniopomorskie, gm. Czaplinek)

239 000 PLN (2 543 zł/m2)

2
2
94 m2
1950
15840487 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26776886 15840487 Kawalerka po generalnym remoncie o powierzchni 14,24 na parterze w wyremontowanej kamienicy w centrum przy Parku Andersa. Generalny remont i wyposażenie wykonano w grudniu 2025r, do tej pory lokal nie był używany. Mieszkanie składa się z pokoju, an...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

216 000 PLN (15 429 zł/m2)

1
-
14 m2
1900