• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

na sprzedaż Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 6 180

15883141 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673544 15883141 Ciekawa oferta taniego mieszkania świetnie zlokalizowanego tuż przy parku.W skład mieszkania wchodzą: 3 pokoje (jeden przejściowy), osobna kuchnia, łaziekna z oknem, przedpokój oraz do dyspozycji piwnica.Elewacja budynku odnowiona, klatka schodowa w ...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

455 000 PLN (7 826 zł/m2)

3
-
58.14 m2
1930
15883018 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27673251 15883018 Na sprzedaż kawalerka na 5 piętrze w bloku z dwiema windami, dobrze zlokalizowana niedaleko Fabryki Wody.W skład mieszkania wchodzi : pokój, otwarta kuchnia, łazienka z wc i przedpokój.Z okien widok na okolicę, plastikowe okna zapewniają dobrą izolac...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

290 000 PLN (9 966 zł/m2)

1
-
29.1 m2
1970
15872074 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27485287 15872074 Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze w bloku przy ulicy Grochowskiej. Mieszkanie, jednostronne, środkowe, ciepłe i słoneczne. Do lokalu przynależy piwnica. Przed budynkiem zamykany parking dla mieszkańców. Atrakcyj...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

320 000 PLN (8 649 zł/m2)

2
-
37 m2
1976
15860505 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27182935 15860505 Przestronne mieszkanie 3-pokojowe 80,63 m² BukowoNa sprzedaż duże i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe położone na 2 piętrze w 2-piętrowym bloku w miejscowości Bukowo (gmina Polanów). Idealne dla rodziny lub osób szukających spokojnego miejsca do ż...

Bukowo (Zachodniopomorskie, gm. Polanów)

249 900 PLN (3 099 zł/m2)

3
1
80.63 m2
1984
14865462 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 3615035 14865462 NA SPRZEDAŻ DOM JEDNORODZINNY WOLNOSTOJĄCY DO REMONTU W MIEJSCOWOŚCI POSTOMINO O POWIERZCHNI CAŁKOWITEJ 180M2 USYTUOWANY NA DZIAŁCE O POWIERZCHNI 1510M2. Proponujemy do sprzedaży dom zlokalizowany w miejscowości Postomino zna...

Postomino (Zachodniopomorskie, gm. Postomino)

299 000 PLN (1 661 zł/m2)

5
-
180 m2
-
15882924 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27673325 15882924 Dom wolnostojący w Chlebówku – komfort, przestrzeń i ogród, o jakim marzysz!Na sprzedaż oferuję nowoczesny i funkcjonalny dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 152 m² (użytkowej 93,3 m²) z garażem w bryle budynku. Nieruchomość powstała według pr...

Chlebówko (Zachodniopomorskie, gm. Stara Dąbrowa)

849 000 PLN (7 157 zł/m2)

4
2
118.63 m2
2016
15713729 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24444918 15713729 Wyjątkowe mieszkanie w historycznej kamienicy – Arkońska, SzczecinNa sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 89,5 m², położone na pierwszym piętrze zabytkowej kamienicy z początku XX wieku, zlokalizowanej przy ulicy Arkońskiej – jednej z najbar...

Szczecin (Arkońskie-niemierzyn) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

849 000 PLN (7 254 zł/m2)

4
-
117.04 m2
1899
15719117 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24561799 15719117 Na sprzedaż piękne, rozkładowe mieszkanie położone na I piętrze w rewelacyjnej lokalizacji. Mieszkanie po remoncie, nowa instalacja wodno - kanalizacyjna i gazowa, wysokiej jakości wyposażenie i umeblowanie. Lokal nie wymaga nakładów finan...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

750 000 PLN (10 274 zł/m2)

3
-
73 m2
1991
15887982 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27798688 15887982 W sprzedaży oferuję mieszkanie w którego w skład wchodzi:-3 pokoje;-salon z wyjściem balkonem;-kuchnia;-przedpokój;-łazienka;Do mieszkania przynależy piwnica.Opłata za czynsz wynosi 460 zł przy 1 osobie.Opłata za gaz według zużycia.Opłata za prąd wed...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

799 000 PLN (6 796 zł/m2)

4
1
117.57 m2
1930
15802683 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26272856 15802683 Na sprzedaż przestronny dom 260 m² na działce 3000 m² – 500 m od jezioraPrzedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę – jednopiętrowy dom o powierzchni 260 m², usytuowany na dużej działce o powierzchni 3000 m². To idealne miejsce do stworzenia wymarzonego o...

Borzym (Zachodniopomorskie, gm. Gryfino)

650 000 PLN (2 500 zł/m2)

9
2
260 m2
1930
15766130 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25498666 15766130 Przestronny dom wolnostojący 209 m², 6 pokoi, z dużym ogrodem (1288 m²) – spokojna, zielona okolicaOpis nieruchomości:Oferujemy do sprzedaży elegancki i funkcjonalny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 209 m², położony na zadbanej działce o powi...

Dobra (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

2 099 000 PLN (10 043 zł/m2)

6
-
209 m2
2004
15762025 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25397474 15762025 Na sprzedaż ustawna działka 1215 m² w kameralnej, zielonej miejscowości. Otoczenie nowych domów jednorodzinnych, cisza i komfort codziennego życia.PrzeznaczenieDla działki właściciel wystąpił o warunki zabudowy (WZ) z przeznaczeniem pod zabudowę mies...

Karsk (Zachodniopomorskie, gm. Nowogard)

120 000 PLN

-
-
1215 m2
-