• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

na sprzedaż Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 6 180

15459324 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 19025152 15459324 Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 2847 m², położona w malowniczej miejscowości Chojna, w województwie zachodniopomorskim. Działka ta to idealne miejsce na budowę domu jednorodzinnego, z możliwością zabudowy, co potwierdzają aktualne warunk...

Chojna (Zachodniopomorskie, gm. Chojna)

270 000 PLN

-
-
2847 m2
-
15442126 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 18650292 15442126 Na sprzedaż oferujemy Państwu piękną działkę z dobrym nasłonecznieniem w Pobierowie, zaledwie kilometr od piaszczystej plaży.Opis działki- powierzchnia 5000m2- wymiary 20 m258 m- o kształcie prostokąta- teren płaski- dojazd do działki drogą gminną, u...

Pobierowo (Zachodniopomorskie, gm. Rewal)

799 000 PLN

-
-
5000 m2
-
15883630 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27675350 15883630 Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą domu na Pogodnie. Nieruchomość 3-kondygnacyjna o łącznej powierzchni 320 m2. Budynek w zabudowie bliźniaczej, usytuowany na działce o powierzchni 360 m2. Stan techniczny i standard wykończenia domu bardz...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 770 000 PLN (8 656 zł/m2)

6
2
320 m2
2019
15824633 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26622862 15824633 Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 700 m², położona w miejscowości Wołczkowo – w spokojnej okolicy domów jednorodzinnych, z szybkim dojazdem do Szczecina.Działka posiada bezpośredni dojazd drogą asfaltową, co jest dużym plusem zar...

Wołczkowo (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

550 000 PLN

-
-
700 m2
-
15808442 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26394614 15808442 Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 136,6 m², z działką o powierzchni od 277 do 321 m² (w zależności od segmentu). Do każdego domu przynależy jednostanowiskowy garaż (ok. 19,3 m²) oraz taras o powierzchni 15 m².Układ pomies...

Szczecin (Wielgowo-sławociesze) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

899 000 PLN (6 581 zł/m2)

5
2
136.6 m2
2026
15724652 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 24660661 15724652 Na sprzedaż atrakcyjny kompleks gruntów rolnych o łącznej powierzchni 92,7 ha, położony w gminie Resko (woj. zachodniopomorskie).Struktura użytków:* grunty orne: • Kl. IIIb – 1,5939 ha • Kl. IVa – 39,6368 ha • Kl. IVb – 18,0979 ha • Kl. V – 20,06...

Iglice (Orzeszkowo) (Zachodniopomorskie, gm. Resko)

6 500 000 PLN

-
-
927000 m2
-
15720173 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 24585166 15720173 Na sprzedaż: działka inwestycyjna 5811 m² przy autostradzie A2 + droga dojazdowa 1734 m²Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 5811 m², zlokalizowana bezpośrednio przy autostradzie A2, w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej. Dodatkowym atutem je...

Szczecin (Podjuchy) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

850 000 PLN

-
-
5811 m2
-
15711053 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24391708 15711053 DZIAŁKA BUDOWLANA – NIEWIADOWO, GM. GOLENIÓW – 3102 m²Na sprzedaż działka o imponującej powierzchni 3102 m², położona w spokojnej i zielonej miejscowości Niewiadowo, w gminie Goleniów. Nieruchomość znajduje się na terenie objętym studium uwarunkowań ...

Niewiadowo (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

139 590 PLN

-
-
3102 m2
-
15343380 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 16325205 15343380 Kompleks 9 działek położonych przed Karwowem przy drodze gminnej.Teren:- działki od 6500 m² do 3000 m²- drogę wewnętrznąMedia w drodze:- gaz- prąd- kanalizacjaPrzeznaczenie - zabudowa zagrodowaGrunty RIVa, RIVb, RIIIb. W chwili obecnej trwa przekszta...

Karwowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołbaskowo)

400 000 PLN

-
-
5000 m2
-
15882937 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27673352 15882937 Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 136 m², położony w w Mierzynie. Do domu przynależy działka o powierzchni 350 m².Dom został zaprojektowany z myślą o wygodzie codziennego życia. Na parterze znajduje się przes...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

1 199 000 PLN (8 827 zł/m2)

5
1
135.83 m2
2025
15590737 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21987889 15590737 Jeśli marzysz o zamieszkaniu nad morzem lub szukasz idealnej inwestycji wakacyjnej, ten apartament w Kołobrzegu, dzielnicy Podczele, jest dla Ciebie!Lokalizacja: Apartament położony jest w topowej lokalizacji, zaledwie 400 m od szerokiej, piaszczyste...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

699 000 PLN (15 533 zł/m2)

2
-
45 m2
2018
15580418 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21770761 15580418 Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący razem z budynkiem gospodarczym położonej na wsi w powiecieKamieńskim.Budynek mieszkalny o powierzchni około 100 m² budynek gospodarczy o powierzchni około 140 m².Budynki do remontu lub wyburzenia.Działka uzbrojo...

Dusin (Zachodniopomorskie, gm. Kamień Pomorski)

400 000 PLN (1 429 zł/m2)

3
-
280 m2
1930