• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Zachodniopomorskie Szczecin Centrum

Znalezionych ofert: 57

15328593 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 15936981 15328593 TYLKO U NAS !Zapraszam do zapoznania się z tą wyjątkową ofertą, którą jest lokal przystosowany pod usługi kosmetyczne.Lokal o powierzchni 183m2 najdujący się w cichym centrum Szczecina w odrestaurowanej kamienicy posiadający 3 poziomy to idealna grat...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 470 000 PLN (8 033 zł/m2)

1
-
183 m2
1906
15709125 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24349139 15709125 Nowa niższa cena !!!Na sprzedaż świetny lokal użytkowy w Centrum miasta w sąsiedztwie Sądu przy ul. Owocowej Kaszubskiej doskonały na biuro , kancelarię w budynku z 2015r. z cegły.Bezpośrednie wejście z ulicy ! Doborowe sąsiedztwo - radcy prawni i...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

360 000 PLN (9 231 zł/m2)

2
-
39 m2
2015
15713595 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24442687 15713595 Ładny rozkładowy lokal biurowy doskonały na kancelarie itp. - jest możliwość przywrócenia funkcji mieszkaniowej. Bardzo ładna kamienica po remoncie elewacji i dachu.Lokal kilka lat temu po gruntownym remoncie, wymieniono okna na pcv,, nowe instalacje...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

899 000 PLN (10 033 zł/m2)

4
-
89.6 m2
1930
15773124 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25627936 15773124 Nowa niższa cena ! Na sprzedaż budynek wolnostojący, handlowo- usługowy znajdujący się przy ul. Rayskiego w Szczecinie .Budynek reprezentatywny przy jednej z głównych dróg, dobrze widoczny, przy budynku miejsca parkingowe - strefa płatnego par...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

449 000 PLN (8 032 zł/m2)

1
-
55.9 m2
1992
15883297 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27674846 15883297 Na sprzedaż w pełni funkcjonujący salon kosmetyczny z rozbudowaną bazą klientów, doświadczonym zespołem, profesjonalnym wyposażeniem oraz kompletnym systemem zarządzania. Lokal znajduje się w najbardziej prestiżowym budynku w Szczecinie – Hanza Tower...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 142 000 PLN (18 911 zł/m2)

1
-
113.27 m2
2022
12545541 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 16911 12545541 Świetnie zlokalizowany i prosperujący od 20 lat lokal, jako salon fryzjersko-kosmetyczny, znajdujący się w ścisłym Centrum w budynku wielorodzinnym z 1992 roku.Lokal użytkowy o powierzchni użytkowej 125,01m2 składa się z pomieszczenia sklepu o powie...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

690 000 PLN (5 520 zł/m2)

5
-
125.01 m2
1992
15068004 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 8792554 15068004 Na sprzedaż lokal o powierzchni 20,8m2 open space w świetnej cenie. Idealny na biuro, firmę handlową lub usługową. Ścisłe centrum k. ul. Krzywoustego, Bramy Portowej, Medicusa. Rozpoznawalne miejsce. Pozostałą powierzchnię stanowią części wspólne- po...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

185 000 PLN (4 756 zł/m2)

1
-
38.9 m2
1990
15882884 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27673218 15882884 Oferujemy Państwu do sprzedaży przestronny lokal biurowy o powierzchni 74.20 m2 w samym centrum Szczecina 2min pieszo do Bramy Portowej.Usytuowany na 1 piętrze w kameralnym biurowcu tuż obok cukierni Czekoladowa.Lokal nie wymaga żadnych nakładów f...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

460 000 PLN (6 199 zł/m2)

4
-
74.2 m2
2000
15883485 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27675141 15883485 Na sprzedaż lokal użytkowy położony w atrakcyjnej części Szczecina , przy Alei Wojska Polskiego .Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze i stanowi doskonałą propozycję zarówno pod działalność gospodarczą , jak i adaptację na cele mieszkalne.Lokal po...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

325 000 PLN (9 207 zł/m2)

2
-
35.3 m2
2000
15870596 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27433835 15870596 Na sprzedaż lokal na parterze, zlokalizowany przy jednej z głównych ulic miasta z wejściem z bramy. Stan bardzo dobry. Ogrzewanie gazowe. Powierzchnia wynosi blisko 70m2, składa się z 3 pomieszczeń biurowych, toalety, kuchni. Lokal może służyć jako b...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

520 000 PLN (7 709 zł/m2)

1
-
67.45 m2
1900
15888042 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27800901 15888042 Lokal użytkowy na sprzedaż – Szczecin, Aleja Wojska Polskiego 54 – 350 000 złNa sprzedaż lokal użytkowy w Szczecinie, zlokalizowany przy Alei Wojska Polskiego 54, jednej z najlepszych ulic do prowadzenia działalności gospodarczej w Szczecinie. To pre...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

350 000 PLN (5 833 zł/m2)

3
-
60 m2
1930
14766121 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 182825 14766121 Na sprzedaż lokal przy jednej z głównych ulic miasta z wejściem z chodnika. Stan bardzo dobry. Ogrzewanie gazowe. Powierzchnia blisko 90m2, składa się z 3 pomieszczeń biurowych, toalety, kuchni. Nieruchomość oprócz wejścia z chodnika posiada wejście ...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

630 000 PLN (7 326 zł/m2)

1
-
86 m2
1900