• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 472

15883191 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27673632 15883191 Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy usytuowany w środku osiedla Majowego. Nieruchomość idealna do prowadzenia działalności handlowo-usługowej: gabinety lekarskie, sklepy, hurtownie, biura, szkoła językowa, fryzjer, salon kosmetyczny.Lokal posiada d...

Szczecin (Majowe) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

720 000 PLN (8 090 zł/m2)

3
-
89 m2
1992
15753312 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25194779 15753312 Nieruchomość gruntowa zabudowana halą magazynowo produkcyjnymi o łącznej powierzchni 495m². Powierzchnia działki wynosi ca 2616m².Lokalizacja przy drodze wyjazdowej ze Szczecina w kierunku na Kołbaskowo. Duży utwardzony plac manewrowy, umożliwiający ...

Przecław (Zachodniopomorskie, gm. Kołbaskowo)

1 750 000 PLN (3 535 zł/m2)

1
-
495 m2
1980
15709122 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24349136 15709122 Na sprzedaż 5 letni piękny dochodowy i luksusowy Hotel Okra Resort & Spa z restauracją na 70 miejsc, basenem, jacuzzi, siłownią oraz sauną nad samym jeziorem w malowniczej lokalizacji Pojezierza Drawskiego. Doskonała inwestycja - stopa zwrot...

Drawsko Pomorskie (Zachodniopomorskie, gm. Drawsko Pomorskie)

19 500 000 PLN (15 228 zł/m2)

12
-
1280.55 m2
2020
15535432 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 20727406 15535432 Nowe kompleks komfortowych domków z basenem w RewaluCena 9 990 000 zł BRUTTOOtwarty w 2020r. kompleks 20 luksusowych klimatyzowanych 8-osobowych nowocześnie urządzonych, w pełni wyposażonych domków letniskowych, domki są piętrowe o powierzchni 50m2 z...

Rewal (Zachodniopomorskie, gm. Rewal)

8 990 000 PLN (8 990 zł/m2)

12
-
1000 m2
2020
15791155 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 25984946 15791155 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w samym sercu kołobrzeskiej Starówki!Jest to zlokalizowany w samym centrum miasta przy ratuszu i katedrze lokal handlowy o powierzchni 44,30 m2 usytuowany w podpiwniczeniu budynku pod arkadami z wejściem po schodach...

Kołobrzeg (Starówka) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

310 000 PLN (7 045 zł/m2)

1
1
44 m2
1992
15737991 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny pensjonat 24900620 15737991 Na sprzedaż jedyna taka nieruchomość nad morzem w Kołobrzegu - cały Ośrodek Wypoczynkowy - gotowy i od lat prężnie działający biznes!Ten wyjątkowy Ośrodek położony w malowniczej okolicy, jedynie 800 metrów od plaży, istnieje od 1999 r. i w przeszłośc...

Kołobrzeg (Ogrody) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

12 000 000 PLN (6 734 zł/m2)

11
87
1782 m2
1920
15791154 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 25984947 15791154 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w samym sercu kołobrzeskiej Starówki!Jest to zlokalizowany w samym centrum miasta przy ratuszu i katedrze lokal handlowy o powierzchni 47,54 m2 usytuowany na parterze budynku pod arkadami z wejściem po schodach od s...

Kołobrzeg (Starówka) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

620 000 PLN (13 191 zł/m2)

1
1
47 m2
1992
15868344 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wśród lasów+media+dobry stan 160 tys 27380657 15868344 Sośnica - Twój azyl w sercu natury DOSKONAŁA CENA 160 tyś złotych !!!Nieduża, urokliwa wieś Sośnica, położona pośród rozległych lasów Pomorza Środkowego,( niedaleko miejscowości Świerczyna)  to idealne miejsce dla osób szukających ciszy, spokoju i ko...

Sośnica (Zachodniopomorskie, gm. Wierzchowo)

160 000 PLN (1 928 zł/m2)

4
-
83 m2
1970
14822676 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 26593 14822676 Budynek na dużej działce o powierzchni 2010 m2 w odległości 17km od Kołobrzegu - 677 m2, taras 145m2 Działka w samym centrum Siemyśla, zabudowana budynkiem byłej restauracji, podpiwniczonym - do remontu bądź przebudowy.Umożliwia dowolną aranżację wnę...

Siemyśl (Zachodniopomorskie, gm. Siemyśl)

349 000 PLN (370 zł/m2)

11
-
944 m2
1978
15199679 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 12410502 15199679 Na sprzedaż garaż w hali garażowej w budynku przy ul. Wielkopolskiej w Kołobrzegu! Garaż w hali garażowej przy ul. Wielkopolskiej w Kołobrzegu o powierzchni 16,30 m.kw. w nowym budownictwie.Hala jest oświetlona i monitorowana. Zamontowano w niej czuj...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

99 000 PLN (6 188 zł/m2)

11
-
16 m2
2012
15896733 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27988042 15896733 Na sprzedaż funkcjonalny lokal użytkowy położony na parterze kamienicy w ścisłym centrum Szczecina. Lokal o powierzchni 83 m² został podzielony na kilka praktycznych pomieszczeń, co daje szerokie możliwości wykorzystania przestrzeni pod różnego rodza...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

690 000 PLN (8 274 zł/m2)

1
-
83.39 m2
1930
15811921 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26444839 15811921 Poleca się na sprzedaż lokal mieszkalny idealny pod działalność, w ścisłym Centrum Szczecina - tuż przy Palcu Zgody!Na sprzedaż atrakcyjny lokal mieszkalny zlokalizowany w prestiżowym budynku biurowym z połowy lat 90-tych, położony w ścisłym centrum ...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

749 000 PLN (7 841 zł/m2)

1
-
95.52 m2
1993