• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

na sprzedaż Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 6 141

15822476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
urokliwy apartament w strefie uzdrowiskowej 26577833 15822476 Marzysz o pewnej inwestycji nad morzem, która sama na siebie zarabia, nawet jeśli mieszkasz setki kilometrów dalej? Szukasz stylowego apartamentu w Kołobrzegu, gotowego do wprowadzenia lub wynajmu od zaraz, którym łatwo zarządzać na odległość? Prez...

Kołobrzeg, ul. Jana Kasprowicza

440 000 PLN (12 941 zł/m2)

1
1
34 m2
-
15814751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzy pokoje ścisłe centru blisko dworca 26567423 15814751 Na sprzedaż stylowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 58 m², położone w ścisłym centrum Kołobrzegu. Idealna propozycja dla osób ceniących sobie komfort, prestiżową lokalizację oraz gotowe rozwiązania – bez konieczności remontów! Mieszkani...

Kołobrzeg, Drzymały

499 000 PLN (8 603 zł/m2)

3
-
58 m2
-
15814748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na sprzedaż - dom wczasowy/dwa budynki 26567421 15814748 Na sprzedaż – Ośrodek Wczasowy w Mrzeżynie Powierzchnia działki: 1974 m² (19,74 ara) Cena : 2190000 Opis nieruchomości Na sprzedaż funkcjonujący, cieszący się doskonałą opinią ośrodek wczasowy w popularnej nadmorskiej miejscowości Mrzeżyno. Obiek...

Mrzeżyno, ul. Wiejska 1

2 190 000 PLN (1 109 zł/m2)

12
-
1974 m2
-
15798523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
TRZY POKOJOWE MIESZKANIE , 63m² W ZIELONYM SERCU KOŁOBRZEGU 26173910 15798523 Marzysz o mieszkaniu, z którego do plaży idziesz na piechotę w 10 minut, a wracając, relaksujesz się w najspokojniejszej części miasta? Oto przestrzeń, która łączy bliskość morza z azylem zieleni! Prezentujemy 63 metry kwadratowe wolności aranżacyj...

Kołobrzeg, ul. Jana Karola Chodkiewicza

439 000 PLN (6 968 zł/m2)

3
2
63 m2
-
15814764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament 74 m², 3 pokoje, garaż w hali – Mazowiecka Park, Kołobrzeg 26567433 15814764 To jest mieszkanie, które różni się od typowych ofert. Zamiast kolejnego pokoju, dostajesz przestrzeń, która otacza dom i to dosłownie: bardzo duży balkon okalający, który jest praktycznie dodatkowym pokojem na świeżym powietrzu. Poranna kawa, wiecz...

Kołobrzeg, ul. Mazowiecka

1 290 000 PLN (17 264 zł/m2)

3
1
74.72 m2
2022
15638556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23022717 15638556 Nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położona w atrakcyjnej turystycznie okolicy, w sąsiedztwie JEZIORA BYTYŃ - największego akwenu wodnego Pojezierza Wałeckiego. Raj dla żeglarzy, amatorów sportów wodnych, ważny fragment szlaku kaja...

Jamienko (Zachodniopomorskie, gm. Tuczno)

1 490 000 PLN (4 822 zł/m2)

12
-
309 m2
-
15884779 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokojowe mieszkanie w Darłowie 5km od morza 27711457 15884779 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 52,47 m², położonego w Darłowie przy ul. Moniuszki . Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję zarówno dla rodziny, jak i dla osób poszukujących mies...

Darłowo (Zachodniopomorskie, gm. Darłowo)

380 000 PLN (7 308 zł/m2)

3
1
52 m2
1980
15889996 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27866769 15889996 Na sprzedaż duże, słoneczne mieszkanie z ogródkiem, zlokalizowane na spokojnym podmiejskim osiedlu.W skład mieszkania wchodzą :- salon z wyjściem na zadaszony taras i ogród od strony południowej,- aneks kuchenny oddzielony od salonu ścianą,- dwie syp...

Siadło Dolne (Zachodniopomorskie, gm. Kołbaskowo)

899 000 PLN (11 180 zł/m2)

3
1
80.41 m2
2011
15715016 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24482250 15715016 Prezentujemy do sprzedaży budynek jednorodzinny , segment bliźniaka o pow 250 m2 wykonany w systemie tradycyjnym z dachem dwuspadowym kryty dachówką Braas. Nieruchomość usytuowana w dzielnicy Gumieńce posadowiona na pięknej, zagospodarowanej dz...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 980 000 PLN (7 920 zł/m2)

7
5
250 m2
2004
15861361 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Tylko u Nas! Dom po remoncie, blisko jeziora. 27204356 15861361 Dom po remoncie blisko jezior i lasówNieruchomości Apartament przedstawiają dom w zabudowie bliźniaczej po generalnym remoncie o pow. całkowitej 103,75 m². Do nieruchomości należą również pomieszczenia gospodarcze o łącznej pow. 45,90 m². Całość mieś...

Stepień (Zachodniopomorskie, gm. Biały Bór)

545 000 PLN (5 291 zł/m2)

4
2
103 m2
1935
15883125 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27673528 15883125 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.4 pokojowe rozkładowe mieszkanie z ekspozycja na dwie strony świata wschód od strony trzech sypialni, zachód od strony salonu i kuchni zlokalizowane na PARTERZE niskiego bloku z lat 80-tych.Na powierzchnię ...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

720 000 PLN (8 845 zł/m2)

4
2
81.4 m2
1985
15853596 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27053250 15853596 Idealna propozycja dla zwolenników ścisłego Centrum miasta.Zapraszam do zakupu 2 przestronnych pokoi o powierzchni 57,64m2, a w tym:- przedpokoju,- 2 rozkładowych pokoi,- kuchni,- łazienki z oknem i wanną.Mieszkanie znajduje się przy al. Piłsudskieg...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

459 000 PLN (7 963 zł/m2)

2
1
57.64 m2
1921