• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

na sprzedaż Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 6 185

15794287 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26068896 15794287 Przestronne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 61 m², położone na 1. piętrze na cenionym osiedlu Bałtyk w Grzybowie , to doskonała propozycja dla osób szukających komfortu blisko morza. Nieruchomość składa się z dwó...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

720 000 PLN (11 803 zł/m2)

2
-
61 m2
2006
15893324 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27907157 15893324 Kawalerka w centrum na al.Piastów przy Wydziale Budownictwa i Architektury.Na 25,00 metrów powierzchni użytkowej składa się salon , aneks kuchenny ,łazienka z prysznicem i toaletą .Świetna oferta zarówno jako inwestycja jak i pierwsze mieszkanie ....

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

299 000 PLN (11 960 zł/m2)

1
-
25 m2
1930
15887106 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27777178 15887106 Wieś Słonowice Świdwin Pomorze Zachodnie Wyłącznie u Nas ! Na Sprzedaż nieruchomość , stare gospodarstwo na dwóch działkach. Działka nr 208 - 4431m2 - grunty rolne zabudowane oraz Działka nr 144 - 24.281m2 - pastwiska trwałe. Łącznie około...

Słonowice (Zachodniopomorskie, gm. Brzeżno)

599 000 PLN (6 965 zł/m2)

4
2
86 m2
1930
15886220 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27750469 15886220 Wieś Powalice Świdwin Pomorze Zachodnie Wyłącznie u Nas ! Na Sprzedaż okazały Dom , poza wsią , pod Lasem ! Budynek z 1933 roku. Powierzchnia działek 2371 0,44ha , 2372 0,30 ha oraz dzierżawa 0,30 ha od Lasów państwowych ( roczny koszt 100 pl...

Powalice (Zachodniopomorskie, gm. Sławoborze)

799 000 PLN (2 663 zł/m2)

6
-
300 m2
1933
15882528 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27666728 15882528 Wieś Grabowiec Recz Pomorze Zachodnie Wyłącznie u Nas ! O NIERUCHOMOŚCI: Na sprzedaż oferujemy funkcjonalny segment środkowy położony w spokojnej miejscowości Grabowiec gm. Recz. (73-210) Cena: 220 000 zł Budynek jest zadbany, a do niego przy...

Grabowiec (Zachodniopomorskie, gm. Recz)

220 000 PLN (2 821 zł/m2)

2
-
78 m2
-
15862405 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27225859 15862405 Wyłącznie u Nas ! Nowe Warpno Police Pomorze Zachodnie Wyjątkowa oferta nieruchomości klasy premium - nowoczesny dom jednorodzinny w stanie deweloperskim, zlokalizowany w urokliwej miejscowości Nowe Warpno (gmina Police), stanowiący idealne poł...

Nowe Warpno (Zachodniopomorskie, gm. Nowe Warpno)

680 000 PLN (6 296 zł/m2)

4
2
108 m2
2005
15843518 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26807678 15843518 Stare Miasto w Szczecinie. Wyjątkowa oferta sprzedaży trzypokojowego mieszkania o pow. 61,62 m2 położonego w okolicach Placu Orła Białego. To rzadka i prestiżowa lokalizacja, która łączy historyczny klimat z pełną infrastrukturą miejską. Oferta dostę...

Szczecin (Stare miasto) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

639 000 PLN (10 370 zł/m2)

3
1
61.62 m2
1960
15623977 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22687165 15623977 Oferujemy na sprzedaż narożny lokal użytkowy usytuowany w jednym z najlepszych punktów w mieście – u zbiegu alei Wyzwolenia i ulicy Jana Długosza. To rejon Szczecina na granicy Śródmieścia Północnego i Niebuszewa, miejsce o dużym natężeniu ruchu pies...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

499 000 PLN (8 232 zł/m2)

5
-
60.62 m2
1900
15890172 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27873782 15890172 Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie po remoncie Os. Książąt Pomorskich, ul. Łucznicza. Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,10 m², położone na 6 piętrze zadbanego, ocieplonego budynku na spokojnym i zielonym Osiedlu Książąt Pom...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

559 000 PLN (11 868 zł/m2)

2
1
47.1 m2
1980
15870086 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27418908 15870086 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego domu w zabudowie bliźniaczej, położonego w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Szczecina – Pogodno. To propozycja dla osób poszukujących nieruchomości z charakterem, w spokojnej i zielo...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 990 000 PLN (9 476 zł/m2)

7
2
210 m2
1920
15822033 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 26580572 15822033 Firma Euro-Dom Nieruchomości oferuje na sprzedaż nieruchomość składającą się z 8 budynków produkcyjno-magazynowo-biurowych o łącznej pow. 4093,60 m² na działce o pow. 2,1582 ha. Lokalizacja : Białogard ul. Chocimska, pow...

Białogard (Zachodniopomorskie, gm. Białogard)

3 700 000 PLN (904 zł/m2)

11
-
4093 m2
-
15773113 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25627927 15773113 Starannie wykończone mieszkanie trzypokojowe o łącznej powierzchni 73,22 m2 z balkonem od strony zachodniej i piwnicą przy ul. Kasprzaka.Oferta na Wyłączność.Forma własności: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego. Ogrzewanie miejskie...

Szczecin (Świerczewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

680 000 PLN (9 287 zł/m2)

3
1
73.22 m2
1994