• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Zachodniopomorskie Świnoujście Wojska Polskiego

Znalezionych ofert: 1

15777200 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25731345 15777200 Na sprzedaż komfortowe mieszkanie dwupokojowe położone na 3. piętrze nowoczesnego budynku z windą, w atrakcyjnej części Świnoujścia – przy ulicy Wojska Polskiego.Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz przedpokoju. Prze...

Świnoujście, Wojska Polskiego

689 000 PLN (17 990 zł/m2)

2
1
38.3 m2
2015