• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Zachodniopomorskie Kołobrzeg Centrum

Znalezionych ofert: 41

15403914 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 17776834 15403914 Apartament usytuowany w nowym budynku na Wyspie Solnej.Doskonała lokalizacja, ekspozycje na południe- zachód.Dwa duże balkony, Stan deweloperski - możliwość zamówienia wykończenia pod klucz, - Trzy standardy - osobna wycena.Budynek gotowy do odbioru ...

Kołobrzeg (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

930 000 PLN (14 531 zł/m2)

3
-
64 m2
2025
15786376 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25907576 15786376 Mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze pięknej, zadbanej kamienicy położonej przy ul. Zygmuntowskiej w Kołobrzegu.Budynek ocieplony, klatka schodowa po remoncie, - do budynku przynależy działka gruntu o pow około 500m2 gdzie mieszkańcy mogą grilo...

Kołobrzeg (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

499 000 PLN (6 931 zł/m2)

3
-
72 m2
-
15643967 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23142292 15643967 Przytulne mieszkanie 3 pokoje w centrum miasta.Lokal rozkładowy wschód - zachód , bardzo widny, duży balkon na stronę zachodnią - wyjście na balkon z dwóch pokoi.Nieruchomość usytuowana jest na drugim piętrze w cztero piętrowej kamienicy przy ulicy G...

Kołobrzeg (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

790 000 PLN (10 533 zł/m2)

3
-
75 m2
1999
15861639 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27208662 15861639 Mieszkanie w centrum miasta do morza ok. 1,4 km.Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow. 60,38 m2 położone na IX piętrze w budynku z windą z lat 80 -tych z tzw. wielkiej płyty.Budynek jest po termomodernizacji wykonanej w 2020 r (został docieplony st...

Kołobrzeg (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

450 000 PLN (7 500 zł/m2)

3
1
60 m2
1980
15818631 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26635619 15818631 Na sprzedaż Lokal mieszkalny 1-pokojowy o charakterze Apartamentu Kołobrzeg, ul. SzpitalnaZ przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego o charakterze apartamentu o powierzchni 23,46 m, zlokalizowanego w prestiżowym kompleksie Nad ...

Kołobrzeg (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

295 000 PLN (12 826 zł/m2)

1
-
23 m2
-
15868807 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27390888 15868807 Wszędzie blisko! Bardzo dobra lokalizacja to ogromny atut tej nieruchomości.* w najbliższym sąsiedztwie park ze stawem, szkoła, przedszkole, sklepy* pomieszczenia ustawne, z potencjałem aranżacyjnym* niski czynsz* piwnica* bardzo dobry układ funkcjon...

Kołobrzeg (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

320 000 PLN (8 649 zł/m2)

2
1
37 m2
1970
15700592 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24194288 15700592 REZERWACJA Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na Starówce w Kołobrzegu !!!!Główne atuty nieruchomości:- ŚWIETNA LOKALIZACJA - DO PLAŻY ZALEDWIE 1,5 KM- BLISKOŚĆ PARKU I RZEKI- MIESZKANIE DWUSTRONNE- PO GENERALNYM REMONCIE- OGÓLNODOSTĘPNY PA...

Kołobrzeg (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

599 000 PLN (8 940 zł/m2)

3
1
67 m2
1992
15225549 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 13212622 15225549 Komfortowy apartament, położony w bliskiej odległości od kołobrzeskiej starówki. Nieruchomość jest Idealną propozycją dla osób szukających komfortowego wypoczynku lub zamieszkania, a także jako inwestycja (istnieje możliwość podpisania umowy o wynaje...

Kołobrzeg (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

620 000 PLN (17 222 zł/m2)

2
-
36 m2
2022
15841953 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26803026 15841953 Mieszkanie 2-pokojowe o opisanej w księdze wieczystej powierzchni całkowitej 39,30 m2 ( mieszkanie wraz z piwnicą)Lokal położony na IV piętrze, w budynku w niskiej zabudowie.Nieruchomość atrakcyjnie zlokalizowana, opodal strefy nadmorskiejuzdrowiskow...

Kołobrzeg (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

375 000 PLN (9 615 zł/m2)

2
1
39 m2
1968
15802742 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26276072 15802742 Na sprzedaż bardzo ładnie wykończone mieszkanie 2- pokojowe usytuowane na Wyspie Solnej w samym sercu miasta Kołobrzeg o pow. 50,82m2. Mieszkanie posiada przynależne zewnętrzne miejsce postojowe w cenie 30tys.Mieszkanie idealne do zamieszkania jak i ...

Kołobrzeg (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

740 000 PLN (14 800 zł/m2)

2
1
50 m2
2018
15787329 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25925988 15787329 Wyjątkowe mieszkanie, z tak zwaną duszą: 3- pokojowe o pow. 89,4 m2, położone na 2- piętrze w IV kondygnacyjnej odrestaurowanej przedwojennej kamienicy. Atrakcyjna lokalizacja na Wyspie Solnej, śródmiejskie osiedle mieszkaniowe Solne Zdroje, ok. 500 ...

Kołobrzeg (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

580 000 PLN (6 517 zł/m2)

3
1
89 m2
1930
15275770 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 14472692 15275770 Wyjątkowe mieszkanie, z tak zwaną duszą, 4- pokojowe o pow. 131,88 m2 w pięknej, odrestaurowanej kamienicy położone w sąsiedztwie kołobrzeskiej starówki. Mieszkanie położone jest na 2 piętrze w IV piętrowej kamienicy i przynależą do niego dwa balkony...

Kołobrzeg (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

860 000 PLN (6 565 zł/m2)

4
-
131 m2
1930