• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Zachodniopomorskie Police Wspólna

Znalezionych ofert: 1

15818083 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26598882 15818083 Zamieszkaj w Nowo budowanym kameralnym osiedlu trzech budynków mieszkalnych wielorodzinnych w prestiżowej dzielnicy Polic w otoczeniu zieleni, ciszy i spokoju.Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie w niskim bloku z cicho...

Police, Wspólna

735 324 PLN (8 700 zł/m2)

4
1
84.52 m2
2025