• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Zachodniopomorskie Rewal

Znalezionych ofert: 20

15823642 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26621212 15823642 Zapraszamy do umawiania spotkań telefonicznie – jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu.Oferta dotyczy apartamentu wykończonego i umeblowanego!Apartament w pierwszej linii brzegowej !Na sprzedaż apartament 2 pokojowy.Rewal, ul.Klifowa.-...

Rewal (Zachodniopomorskie, gm. Rewal)

974 441 PLN (29 900 zł/m2)

2
-
32.59 m2
2025
15883070 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673636 15883070 Zapraszamy do umawiania spotkań telefonicznie – jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu.Oferta dotyczy apartamentu wykończonego i umeblowanego!Apartament w pierwszej linii brzegowej !Na sprzedaż apartament 2 pokojowy.Rewal, ul.Klifowa- ...

Rewal (Zachodniopomorskie, gm. Rewal)

969 358 PLN (29 900 zł/m2)

2
-
32.42 m2
2025
15823641 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26620373 15823641 Zapraszamy do umawiania spotkań telefonicznie – jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu.Oferta dotyczy apartamentu wykończonego i umeblowanego!Apartament w pierwszej linii brzegowej !Na sprzedaż apartament 2 pokojowy.Rewal, ul.Klifowa- ...

Rewal (Zachodniopomorskie, gm. Rewal)

1 113 476 PLN (29 900 zł/m2)

2
-
37.24 m2
2025
15840440 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26775062 15840440 Na sprzedaż komfortowy apartament o powierzchni 35,88 m², położony na parterze prestiżowego apartamentowca Platinum Aparthotel w Rewalu, zaledwie 40 metrów od plaży i morza. To wyjątkowa propozycja inwestycyjna w jednej z najbardziej pożądanych lokal...

Rewal (Zachodniopomorskie, gm. Rewal)

720 000 PLN (20 571 zł/m2)

2
1
35 m2
2022
15827399 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26626884 15827399 TOP LOKALIZACJA! NIEPOWTARZALNY APARTAMENT!Prestiżowy trzypokojowy apartament w pierwszej linii zabudowy od morza !Apartament zaprojektowany w nowoczesnym stylu z tarasem ze szklaną balustradą skierowanym ku morzu.Oferta resortu obejmuje bogatą, kame...

Rewal (Zachodniopomorskie, gm. Rewal)

1 820 000 PLN (50 069 zł/m2)

2
1
36.35 m2
2022
15799846 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26197574 15799846 Na sprzedaż nowoczesny apartament w pierwszej linii brzegowej na zamkniętym osiedlu w Rewalu.Osiedle zamknięte, monitorowane z recepcją, budynek bez barier architektonicznych, na terenie plac zabaw dla najmłodszych dzieci.Apartament sprzedawany z cał...

Rewal (Zachodniopomorskie, gm. Rewal)

998 000 PLN (23 097 zł/m2)

3
1
43.21 m2
2021
15752112 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25153055 15752112 Dwupoziomowe mieszkanie z widokiem na morze – wyjątkowa lokalizacja!Na sprzedaż komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie o nowoczesnym charakterze, położone na drugim piętrze kameralnego, niskiego bloku w świetnej lokalizacji – zaledwie 150 m od zejścia n...

Rewal (Zachodniopomorskie, gm. Rewal)

640 000 PLN (14 689 zł/m2)

2
1
43.57 m2
2009
15420705 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 18155389 15420705 Apartament 2 pokojowy o pow.41,60m2 z widokiem na morze na prestiżowym osiedlu Apartamenty Klifowa w RewaluApartament usytuowany na 2 piętrze w 2 piętrowym apartamentowcu z windą W skład apartamentu wchodzi:- Salon z aneksem kuchennym i wyjściem na b...

Rewal (Zachodniopomorskie, gm. Rewal)

695 000 PLN (16 951 zł/m2)

2
1
41 m2
2023
15418030 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 18087541 15418030 Luksusowy apartament 2 pokojowy o pow.40m2 z widokiem na morze na prestiżowym osiedlu Apartamenty Klifowa w RewaluApartament usytuowany na 2 piętrze w 2 piętrowym apartamentowcu z windą W skład apartamentu wchodzi:- Salon z aneksem kuchennym i wyjści...

Rewal (Zachodniopomorskie, gm. Rewal)

1 180 000 PLN (29 500 zł/m2)

2
1
40 m2
2017
15420707 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 18155387 15420707 Luksusowy apartament 2 pokojowy o pow.40m2 z widokiem na morze na prestiżowym osiedlu Apartamenty Klifowa w RewaluApartament usytuowany na 2 piętrze w 2 piętrowym apartamentowcu z windą W skład apartamentu wchodzi:- Salon z aneksem kuchennym i wyjści...

Rewal (Zachodniopomorskie, gm. Rewal)

1 250 000 PLN (31 250 zł/m2)

2
1
40 m2
2017
15691989 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24030366 15691989 Apartament położony w Rewalu przy ulicy Morskiej w pierwszej linii!Lokal o powierzchni 47,9 m kw. składający się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z WC i korytarza położony na drugim pietrze w budynku z 2017 roku. Budynek wyposażony w ...

Rewal (Zachodniopomorskie, gm. Rewal)

870 000 PLN (18 163 zł/m2)

2
-
47.9 m2
2017
15884364 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27699814 15884364 Zapraszamy do zakupu luksusowego, w pełni wyposażonego apartamentu położonego w pierwszej linii brzegowej, 50 metrów od morza i piaszczystych wydm w urokliwym Rewalu. To idealna propozycja dla osób szukających prywatnej oazy spokoju lub bezpiecznej i...

Rewal (Zachodniopomorskie, gm. Rewal)

864 200 PLN (20 000 zł/m2)

3
1
43.21 m2
2022