• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Zachodniopomorskie Rewal

Znalezionych ofert: 20

15883618 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27675337 15883618 Okazja! Świetna inwestycja !Do sprzedaży wyposażony apartament położony na 2. piętrze budynku z 2008 roku, idealny zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem. Niski koszt utrzymania Salon z aneksem kuchennym został w pełni umeblowany ...

Rewal (Zachodniopomorskie, gm. Rewal)

350 000 PLN (16 533 zł/m2)

1
1
21.17 m2
2008
15741789 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24981009 15741789 Na sprzedaż elegancki apartament nad morzem – Rewal 48 m² 780 000 zł Na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni 48 m² położony w urokliwym Rewalu – jednej z najpiękniejszych nadmorskich miejscowości w Polsce. Nieruchomość znajduje...

Rewal (Zachodniopomorskie, gm. Rewal)

730 000 PLN (15 208 zł/m2)

3
1
48 m2
2018
15506964 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 20090385 15506964 Przedstawiamy ofertę zakupu 1. pokojowego, apartamentu typu studio o powierzchni 24 m2, z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem, w budynku willowym z basenem i sauną, w świetnej lokalizacji - 50 m od morza - w Rewalu. Budynek po generalnym remoncie...

Rewal (Zachodniopomorskie, gm. Rewal)

389 500 PLN (16 229 zł/m2)

1
1
24 m2
1890
15850138 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26989030 15850138 Apartament położony przy ulicy Morskiej w Rewalu. Budynek w pierwszej linii brzegowej od strony ulicy Klifowej. Wyjście z kompleksu bezpośrednio przed zejściem na plażę. Lokal o powierzchni 31 m kw. znajduje się na 1 piętrze apartamentowca z 2017 rok...

Rewal (Zachodniopomorskie, gm. Rewal)

515 000 PLN (16 613 zł/m2)

1
1
31 m2
2017
15607653 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22368177 15607653 Rewal. Apartament położony na zamkniętym terenie w kompleksie Anja przy ulicy Piastowskiej 250 m od zejścia na plażę. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 53,40 składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki, przedpokoju oraz aneksu sypi...

Rewal (Zachodniopomorskie, gm. Rewal)

850 000 PLN (15 918 zł/m2)

2
-
53.4 m2
2009
15506895 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20090373 15506895 Przedstawiamy ofertę zakupu 4. pokojowego mieszkania – apartamentu, o łącznej powierzchni 100 m2, w budynku willowym z basenem i sauną, w świetnej lokalizacji 50 m od morza w Rewalu. Cały teren posesji jest ogrodzony. Budynek po generalnym remoncie ...

Rewal (Zachodniopomorskie, gm. Rewal)

1 750 000 PLN (17 500 zł/m2)

3
3
100 m2
1890
15653984 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23363612 15653984 Na sprzedaż – nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36,85 m² z widokiem na morze, położone w luksusowym apartamentowcu z 2020 roku – zaledwie 50 metrów od plaży w Rewalu! Rewal to jedna z najbardziej urokliwych i popular...

Rewal (Zachodniopomorskie, gm. Rewal)

773 850 PLN (21 000 zł/m2)

2
1
36.85 m2
2020
15376204 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 17133174 15376204 Własność. Lokal położony w kompleksie apartamentowym w Rewalu, ulica Klifowa, 80m od najbliższego zejścia na plażę. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 39,30 m kw. składająca się z salonu z aneksem kuchennym, oddzielnej sypialni, garderoby oraz łazi...

Rewal (Zachodniopomorskie, gm. Rewal)

769 000 PLN (19 567 zł/m2)

2
1
39.3 m2
2017