• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Zachodniopomorskie Szczecin Śródmieście

Znalezionych ofert: 183

15883515 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27675201 15883515 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania czteropokojowego, zlokalizowanego w samym Śródmieściu przy ulicy Księcia Witolda Nieruchomość znajduje się w kamienicy z 1904 r. -wyremontowanej na zewnątrz -na trzecim piętrze bez windy. Rozkład pomi...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

569 000 PLN (7 873 zł/m2)

4
1
72.27 m2
1904
15752668 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25172481 15752668 Planujesz skredytować tę nieruchomość – zadzwoń.Polecam na sprzedaż mieszkanie położone w świetnej lokalizacji, blisko uczelni, komunikacji miejskiej, sklepów. Mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 72.3 m2, na którą składają się:pierwszy poziom, z pr...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

399 000 PLN (5 519 zł/m2)

2
1
72.3 m2
2005
15704395 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24263033 15704395 !! UWAGA - OBNIŻKA CENY !!cena w dół o 44 000ZŁUstawne Mieszkanie 2. pokojowe -możliwe przerobienie na 3.pokojowe - z potencjałem - w centrum Szczecina!Marzysz o własnym kącie w doskonałej lokalizacji? Szukasz mieszkania, które możesz zaaranżować w...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

495 000 PLN (11 565 zł/m2)

2
1
42.8 m2
1962
15704385 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24263003 15704385 !! UWAGA - OBNIŻKA CENY !!cena w dół o 44 000ZŁUstawne Mieszkanie 2. pokojowe -możliwe przerobienie na 3.pokojowe - z potencjałem - w centrum Szczecina!Marzysz o własnym kącie w doskonałej lokalizacji? Szukasz mieszkania, które możesz zaaranżować w...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

495 000 PLN (11 565 zł/m2)

2
1
42.8 m2
1962
15826668 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26626843 15826668 Oferujemy na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie położone na II piętrze zabytkowej kamienicy z początku XX wieku, usytuowanej przy Wałach Chrobrego.Budynek jest ocieplony, z odnowioną elewacją (remont kilka lat temu). Prześwit oraz klatka schodo...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

399 000 PLN (10 787 zł/m2)

1
1
36.99 m2
1940
15146812 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 10974188 15146812 Na sprzedaż mieszkanie w prestiżowym budynku w stylu loft ! Idealne dla klienta z wyobraźnią ,który pragnie czegoś niebanalnego ! Mieszkanie stanowi jedną dużą powierzchnię do własnej aranżacji + obszerna łazienka .Duże okna . Niskie koszty utrzyma...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

520 000 PLN (10 222 zł/m2)

1
-
50.87 m2
-
15886037 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27746318 15886037 Spektakularny Penthouse 131 m² z Tarasem +60 m² Inwestycja Siemaszko, ul. SalomeiLuksus, przestrzeń i panorama Szczecina – jedyny taki apartament na ostatnim piętrze prestiżowej inwestycji przy ul. Salomei.Z przyjemnością prezentujemy unikatowy pent...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 300 000 PLN (17 465 zł/m2)

4
2
131.69 m2
2026
15882765 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673316 15882765 Wyjątkowe mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy 92 m² 3 pokoje parter ul. Bohaterów WarszawyNa sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 92 m², położone na parterze pięknej kamienicy przy ul. Bohaterów Warszawy. Lokal przeszedł generalny rem...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

920 000 PLN (10 000 zł/m2)

3
-
92 m2
1930
15457958 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19016072 15457958 Mieszkanie trzy pokojowe o powierzchni 70 m2 zlokalizowane w ścisłym Centrum Szczecina przy Placu Odrodzenia.Nieruchomość położona jest w oficynie na 2 piętrze kamienicy. Wjazd przez zamykaną bramę z miejscami postojowymi dla mieszkańców. W promieniu...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

495 000 PLN (7 071 zł/m2)

3
-
70 m2
1930
15883709 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27675428 15883709 Przedstawiam ofertę mieszkania czteropokojowego z kuchnią i piwnicą, położonego w doskonałej lokalizacji w Szczecinie, na Jasnych Błoniach w pobliżu Parku Kasprowicza. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze budynku, co zapewnia wygodny dostęp i ...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

899 000 PLN (8 173 zł/m2)

5
1
110 m2
1930
15736255 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24868902 15736255 Przedmiotem oferty jest wyjątkowe mieszkanie zajmujące całe pierwsze piętro piękniej poniemieckiej willi przy ul. Wielkopolskiej, w reprezentacyjnej części centrum Szczecina z kamienicami ujętymi w rejestrze zabytków.Jest to budynek 5. lokalowy w oto...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 499 000 PLN (14 989 zł/m2)

4
1
166.72 m2
1920
15736250 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24868875 15736250 Przedmiotem oferty jest wyjątkowe mieszkanie zajmujące całe pierwsze piętro piękniej poniemieckiej willi przy ul. Wielkopolskiej, w reprezentacyjnej części centrum Szczecina z kamienicami ujętymi w rejestrze zabytków.Jest to budynek 5. lokalowy w oto...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 499 000 PLN (14 989 zł/m2)

4
1
166.72 m2
1920