• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Zachodniopomorskie Szczecin Drzetowo-Grabowo

Znalezionych ofert: 26

15890149 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27873340 15890149 Oferuję wyjątkowe, jasne i wysokie mieszkanie położone na 1 piętrze odbudowanej w 1957 roku kamienicy, usytuowane w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Szczecina – przy samym Parku Żeromskiego i kilka kroków od Wałów Chrobrego. Najważniejsz...

Szczecin (Drzetowo-grabowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

595 000 PLN (8 785 zł/m2)

2
1
67.73 m2
1957
15853338 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27047820 15853338 Mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 30,94 m2 położone na drugim piętrze wieżowca. Z osiedla łatwy i szybki dojazd do centrum miasta. Wieżowiec z windą pochodzi z końca lat siedemdziesiątych XX wieku. W pobliżu znajdziemy typową osiedlową infrastr...

309 000 PLN (9 987 zł/m2)

1
1
30.94 m2
1979
15781518 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25829914 15781518 --- NOWE PIĘKNE MIESZKANIE, W KOTÓRYM JESZCZE NIKT NIE MIESZKAŁ ---Przedstawiamy do sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe w standardzie WYKOŃCZONE POD KLUCZ w nowym budynku z 2024 roku w Szczecinie. Lokalizacja zapewnia szybki dostęp do ścisłego centrum z...

822 236 PLN (13 993 zł/m2)

3
1
58.76 m2
2024
15772444 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25610485 15772444 Przedstawiamy do sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe w standardzie WYKOŃCZONE POD KLUCZ w nowym budynku z 2024 roku w Szczecinie. Lokalizacja zapewnia szybki dostęp do ścisłego centrum z uwagi na bezpośrednie sąsiedztwo linii tramwajowej i autobusowej. ...

669 370 PLN (14 517 zł/m2)

3
1
46.11 m2
2024
15768557 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25547090 15768557 Przedstawiamy do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe w standardzie WYKOŃCZONE POD KLUCZ w nowym budynku z 2024 roku w Szczecinie. Lokalizacja zapewnia szybki dostęp do ścisłego centrum z uwagi na bezpośrednie sąsiedztwo linii tramwajowej i autobusowej. ...

732 750 PLN (14 924 zł/m2)

2
1
49.1 m2
2024
15883301 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27674851 15883301 Przedstawiamy ofertę sprzedaży wyjątkowego, przestronnego mieszkania o powierzchni 67,5 mkw po generalnym remoncie, zlokalizowanego przy Placu Matki Teresy z Kalkuty. To idealna propozycja dla osób ceniących sobie urok kamienic – wysokie sufity i du...

625 000 PLN (9 259 zł/m2)

2
1
67.5 m2
1920
15829936 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26655265 15829936 Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42,90m².Położone na 9. piętrze w ocieplonym i monitorowanym budynku .Lokal o spółdzielczym własnościowym prawie do lokalu. Możliwość zakupu również przez obywateli spoza Unii Europejskiej.W skład mieszk...

410 000 PLN (9 557 zł/m2)

2
1
42.9 m2
1970
15486581 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19637687 15486581 TYLKO U NAS!Na sprzedaż ekskluzywny penthouse w inwestycji Bulvary Odrzańskie.Powierzchnia: - 63 m²Lokalizacja: - Prestiżowa inwestycja Bulvary Odrzańskie, Szczecin Położenie: - Ostatnia kondygnacja (6. piętro) nowoczesnego budynku z windą i monitori...

780 000 PLN (12 381 zł/m2)

3
2
63 m2
2023
15882793 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673373 15882793 Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 51,08 m², położone na drugim piętrze kameralnego budynku z cegły (lata 50.) przy ul. Willowej w Szczecinie. To propozycja dla osób, które cenią ciszę, prywatność oraz klasyczny, wygodny uk...

449 000 PLN (8 790 zł/m2)

2
1
51.08 m2
1958
15887983 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27798689 15887983 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone na 2 piętrze ocieplonego wieżowca na osiedlu Drzetowo. Nieruchomość zlokalizowana w spokojnej części osiedla, z dogodnym dostępem do komunikacji miejskiej oraz infrastruktury handlowo-usługowej.Mieszkanie o ...

465 000 PLN (9 936 zł/m2)

2
1
46.8 m2
1980
15876287 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27534952 15876287 Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie 56m2 z dużym potencjałem aranżacyjnym, zlokalizowane przy ul. Druckiego -Lubeckiego, na 2 piętrze w ocieplonej, 3-piętrowej kamienicy.Nieruchomość składa się z:trzech ustawnych, niezależnych pokoi, które moż...

385 000 PLN (6 875 zł/m2)

3
-
56 m2
1960
15883017 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673248 15883017 Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie 56m2 z dużym potencjałem aranżacyjnym, zlokalizowane przy ul. Druckiego -Lubeckiego, na 2 piętrze w ocieplonej, 3-piętrowej kamienicy.Nieruchomość składa się z:trzech ustawnych, niezależnych pokoi, które moż...

385 000 PLN (6 875 zł/m2)

3
-
56 m2
1960