• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Zachodniopomorskie Szczecin Drzetowo-Grabowo

Znalezionych ofert: 26

15710466 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24378002 15710466 Komfortowy apartament 3-pokojowy w Hanza Tower 65,56 m² + loggia 7 m² 9. piętro Basen Garaż Komórka lokatorska.Zamieszkaj w sercu Szczecina – w nowoczesnym, doskonale zaprojektowanym apartamencie w prestiżowej inwestycji Hanza Tower. To wyjątkow...

Szczecin (Drzetowo-grabowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 599 000 PLN (24 390 zł/m2)

3
1
65.56 m2
2022
15885083 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27716826 15885083 Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 39,72m2 położone na drugim piętrze w odnowionej kamienicy znajdującej się przy ulicy Emilii Plater w Szczecinie. Nieruchomość znajduje się w dzielnicy Drzetowo-Grabowo i jest oddalo...

275 000 PLN (6 923 zł/m2)

2
-
39.72 m2
1930
15884715 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27709564 15884715 Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie ul. Dubois blisko Wałów Chrobrego Szczecin Na sprzedaż atrakcyjne, w pełni wyremontowane mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych części Szczecina – przy ul. Dubo...

449 000 PLN (8 575 zł/m2)

3
1
52.36 m2
1930
15883437 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675150 15883437 Inwestycyjne poddasze 74,27 m² Drzetowo, ul. Księcia Ziemowita. Na sprzedaż udział w prawie własności nieruchomości obejmujący lokal o powierzchni 74,27 m², położony w dzielnicy Drzetowo, przy ul. Księcia Ziemowita. Nieruchomość usytuowana jest na 4...

296 000 PLN (3 985 zł/m2)

3
1
74.27 m2
1960
15750050 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25114771 15750050 Prezentujemy Państwu na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z ogrodem zlokalizowane w dzielnicy Drzetowo.Mieszkanie znajduje się na I piętrze w niskim budynku - kamienica z 1910r. - w którym znajdują się tylko dwa mieszkania.Na powierzchnię nieruchomości...

Szczecin (Drzetowo-Grabowo), Oliwkowa

520 000 PLN (10 400 zł/m2)

3
1
50 m2
1910
15882764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673315 15882764 Planujesz skredytować tę nieruchomość-zadzwoń.Do sprzedania ładne 2 pokojowe mieszkanie, zlokalizowane w Szczecina przy ul. 1 maja. Miejsce bardzo dobrze skomunikowane z centrum miasta. W bliskiej odległości znajdują się: Fabryka Wody, szkoły, przeds...

Szczecin (Drzetowo-Grabowo), 1 Maja

379 000 PLN (8 934 zł/m2)

2
1
42.42 m2
1970
15138152 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 8 pokojowe 10728856 15138152 ...

612 000 PLN (3 522 zł/m2)

8
-
173.75 m2
1935
15719274 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24564605 15719274 Na sprzedaż przestronne mieszkanie 101,62 m² – centrum miasta, cicha i spokojna okolica Oferuję do sprzedaży wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 101,62 m², położone na 3. piętrze w odnowionej kamienicy (4-piętrowej), zlokalizowane w centrum miasta, je...

795 000 PLN (7 823 zł/m2)

3
1
101.62 m2
1930
15719279 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24564622 15719279 Na sprzedaż przestronne mieszkanie 101,62 m² – centrum miasta, cicha i spokojna okolica Oferuję do sprzedaży wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 101,62 m², położone na 3. piętrze w odnowionej kamienicy (4-piętrowej), zlokalizowane w centrum miasta, je...

Szczecin (Drzetowo-Grabowo), Parkowa

795 000 PLN (7 823 zł/m2)

3
1
101.62 m2
1930
15815026 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26626820 15815026 W ofercie sprzedaży bardzo klimatyczne mieszkanie, położone przy ul. Emilii Plater w Szczecinie. Lokalizacja dla ceniących sobie miejską infrastrukturę, miejskie tereny zielone i łatwy dostęp do komunikacji (autobus lini 53,67525,526, tramwaj linii 6...

Szczecin (Drzetowo-Grabowo), Emilii Plater

550 000 PLN (7 754 zł/m2)

3
1
70.93 m2
1968
15307367 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 15371976 15307367 2 pokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze kamienicy, obok parku Żeromskiego.Okolica bardzo dobrze skomunikowana z centrum, liczne autobusy w pobliżu, sklepy. Miejsca postojowe ogólnodostępne pod budynkiem. Na powierzchnię użytkową 65,56 m2 składają ...

Szczecin (Drzetowo-Grabowo), Jana Kazimierza

524 000 PLN (7 993 zł/m2)

2
1
65.56 m2
1930
15628195 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Unikalne mieszkanie z charakterem 22801986 15628195 Jeśli szukasz przestronnego mieszkania z niepowtarzalnym klimatem, które wyróżnia się na tle typowych ofert - ta nieruchomość jest dla Ciebie. 115,36 m² elegancji i funkcjonalności, połączone z wysokimi sufitami, dużymi oknami i unikalnymi rozwiązani...

1 245 888 PLN (10 834 zł/m2)

4
1
115 m2
1880