• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 2 502

15812230 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26470703 15812230 Obejrzyj mieszkanie nie wychodząc z domu! Zapraszamy do obejrzenia wirtualnej prezentacji!Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie (z opcją przywrócenia układu 2-pokojowego) znajdujące się na I piętrze ocieplonego budynku z 2009r. Mieszkanie zlokalizowane ...

Bezrzecze, Cynamonowa

599 000 PLN (12 101 zł/m2)

3
1
49.5 m2
2009
15812226 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26470706 15812226 Obejrzyj mieszkanie nie wychodząc z domu! Zapraszamy do obejrzenia wirtualnej prezentacji!Do sprzedaży piętro domu znajdujące w dzielnicy Pogodno, w budynku posadowionym przy cichej ulicy, gdzie dojeżdżają tylko mieszkańcy. Lokal położony jest w budy...

Szczecin (Pogodno), ks. Stanisława Kozierowskiego

879 000 PLN (8 363 zł/m2)

3
1
105.11 m2
1935
15793589 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26042567 15793589 Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie z garażem na Pomorzanach – świetna lokalizacja! Oferuję przytulne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe położone w jednej z najbardziej cenionych części Pomorzan. Mieszkanie czyste ,zadbane wymaga jednak o...

Szczecin (Pomorzany), Xawerego Dunikowskiego

455 000 PLN (9 783 zł/m2)

2
1
46.51 m2
1985
15829081 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26598855 15829081 Do sprzedaży mieszkanie 2 - pokojowe, w budynku 2 - piętrowym, z cegły (system 24 cm - pustka - 12 cm), z dwóch stron ocieplone, zlokalizowane w pobliżu miejskiego terenu zielonego, oraz urzędu gminy.Na powierzchnię 44,23 m2 składają się:- pokój ok 1...

Maszewo, Wojska Polskiego

200 000 PLN (4 522 zł/m2)

2
1
44.23 m2
1930
15829070 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26599570 15829070 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń. Polecam na sprzedaż ładne, przytulne 3-pokojowe mieszkanie położone w centrum Szczecina tuż przy Galaxy i Parku Żeromskiego.Mieszkanie o powierzchni użytkowej 56,66 m2 położone na parterze niskiego bloku...

Szczecin (Centrum), Jana Matejki

585 000 PLN (10 325 zł/m2)

3
1
56.66 m2
1960
15591667 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22012002 15591667 Apartament z tarasem i jacuzzi przy lesie – Wisełka, tuż przy Wolińskim Parku NarodowymWyobraź sobie poranną kawę na 75-metrowym tarasie, szum drzew za ogrodzeniem i prywatne wyjście prosto do lasu. Ten dwupoziomowy apartament w Wisełce to idealne mi...

Wisełka, Leśna

1 149 000 PLN (11 388 zł/m2)

3
1
100.9 m2
2012
15329822 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 15980878 15329822 Świnoujście, ul. Krzywa, 500 m od granicy polsko-niemieckiej, w otoczeniu lasu. Powierzchnia lokalu mieszkalnego (bez uwzględnienia skosów) 83,55 m2, powierzchnia podłogi ok. 123 m2. Duże, trzypokojowe, rozkładowe, rodzinne mieszkanie z kuchnią, ła...

Świnoujście, Krzywa

650 000 PLN (7 780 zł/m2)

3
1
83.55 m2
1998
15828755 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26594478 15828755 Wyjątkowe mieszkanie z ogrodem w kameralnym domu – ul. Witosa, SzczecinNa sprzedaż przestronne i niezwykle klimatyczne mieszkanie spółdzielczo-własnościowe o powierzchni 71,14 m², usytuowane na wysokim parterze w jednopiętrowym domu dwurodzinnym. Nie...

Szczecin (Stołczyn), Wincentego Witosa

549 000 PLN (7 717 zł/m2)

3
1
71.14 m2
1930
15828441 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26594492 15828441 Na sprzedaż w Centrum Szczecina, ale bez centrum pod oknem - ciche, przytulne 2 pokoje w odnowionej kamienicy, nieopodal Parku Kasprowicza. Są mieszkania w centrum miasta… i są takie, które pozwalają z niego korzystać, ale nie męczą jego gwarem. To 2...

Szczecin (Centrum), Śląska

399 000 PLN (8 018 zł/m2)

2
1
49.76 m2
1920
15815026 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26626820 15815026 W ofercie sprzedaży bardzo klimatyczne mieszkanie, położone przy ul. Emilii Plater w Szczecinie. Lokalizacja dla ceniących sobie miejską infrastrukturę, miejskie tereny zielone i łatwy dostęp do komunikacji (autobus lini 53,67525,526, tramwaj linii 6...

Szczecin (Drzetowo-Grabowo), Emilii Plater

550 000 PLN (7 754 zł/m2)

3
1
70.93 m2
1968
15777201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25731344 15777201 Na sprzedaż jasne i przytulne mieszkanie 2-pokojowe o funkcjonalnym układzie, położone na 3 piętrze w nowoczesnym, 5-piętrowym budynku na spokojnym, ogrodzonym osiedlu przy ul. Chełmońskiego w Świnoujściu.Układ i standard:-Salon z aneksem kuchennym –...

Świnoujście, Józefa Chełmońskiego

669 000 PLN (16 767 zł/m2)

2
1
39.9 m2
2014
15828409 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26591535 15828409 NOWA NIŻSZA CENA !!Słoneczne, rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na park!Oferujemy Państwu na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe położone na 4. piętrze w czteropiętrowym, podwójnie ocieplonym budynku z cegły. Budyne...

Police, Grzybowa

480 000 PLN (7 175 zł/m2)

3
1
66.9 m2
1986