• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 2 502

15777200 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25731345 15777200 Na sprzedaż komfortowe mieszkanie dwupokojowe położone na 3. piętrze nowoczesnego budynku z windą, w atrakcyjnej części Świnoujścia – przy ulicy Wojska Polskiego.Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz przedpokoju. Prze...

Świnoujście, Wojska Polskiego

689 000 PLN (17 990 zł/m2)

2
1
38.3 m2
2015
15762347 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25401951 15762347 Lokalizacja: Szczecin Centrum, Pl. Grunwaldzki Piętro 44, poddasze Mieszkanie na poddaszu o powierzchni 90,48 m², wejście do mieszkania przez wydzielony korytarz z zamykanymi dodatkowymi drzwiami. Rozkład pomieszczeń:Strefa kuchenna: funkcjona...

Szczecin (Centrum), Marszałka Józefa Piłsudskiego

575 000 PLN (6 355 zł/m2)

3
1
90.48 m2
1930
15828164 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26590178 15828164 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone na parterze wyremontowanego koszarowca przy ulicy Juliusza Słowackiego 5 w Bornem Sulinowie, w cichej i zielonej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku. To idealna propozycja dla osób ceniących spokój, przestr...

Borne Sulinowo, Juliusza Słowackiego

399 000 PLN (5 700 zł/m2)

4
1
70 m2
1970
15812934 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26549443 15812934 2-pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Szczecina – obok Galaxy i Hanzy 460 000 złNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42,42 m², położone w ścisłym centrum Szczecina, tuż obok CH Galaxy i Hanza Tower. Lokal znajduje się na 3. piętrze w budynku z ogr...

Szczecin (Śródmieście), Jacka Malczewskiego

440 000 PLN (10 372 zł/m2)

2
1
42.42 m2
1962
15799749 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26196757 15799749 ⭐ APARTAMENT PREMIUM – ŚCISŁE CENTRUM SZCZECINA ⭐77 m² + taras 37 m² • Widok na Bulwary • 4. piętro • Winda • Klimatyzacja • Garaż podziemny za dodatkową opłatą 100 tyś. zł - zakup obligatoryjnyNa sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny apartament z ogromnym ...

Szczecin (Śródmieście), Świętego Ducha

1 299 000 PLN (16 870 zł/m2)

3
1
77 m2
2021
15803115 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26287714 15803115 KUP, WYNAJMUJ, ZARABIAJ!APARTAMENT WAKACYJNY Z MIEJSCEM PARKINGOWYM i TARASEM I DOSTĘPEM DO SPA 80 M OD PLAŻY Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowy apartament na 2 piętrze z dużym balkonem oraz miejscem parkingowym w hali garażowej w popularnej, nadmorsk...

Pobierowo (Zachodniopomorskie, gm. Rewal)

916 000 PLN (23 560 zł/m2)

2
1
38.88 m2
2020
15827853 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26589167 15827853 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń. Oferta sprzedaży – Szczecin Funkcjonalne, dobrze rozplanowane mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni użytkowej 76,9m2 zlokalizowane na pierwszym piętrze w budynku wielorodzinnym. Układ funkcjonalny: Przestro...

Szczecin (Gumieńce), Ostrobramska

690 000 PLN (8 973 zł/m2)

3
1
76.9 m2
2004
15726916 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24708328 15726916 Apartament 3 - pokojowy o powierzchni 47,69 m2 z wyjściem na ogródek o powierzchni 57,2 m2 od strony Zatoki Wrzosowskiej z oknami na południowy wschód w budynku położonym nad morzem w pierwszej linii od plaży. Wykończone POD KLUCZ. Pokój dzienny z an...

Dziwnów (Zachodniopomorskie, gm. Dziwnów)

1 082 302 PLN (22 695 zł/m2)

3
1
47.69 m2
2025
15726911 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24708331 15726911 W nowej inwestycji, w której zastosowano nowoczesne rozwiązania i nowoczesny design w centrum Szczecina OPIS MIESZKANIA: mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 72,96 m2, z wyjściem na balkon o powierzchni 7,98 m2. Pokój z aneksem kuchennym o powierzchni...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 203 840 PLN (16 500 zł/m2)

3
1
72.96 m2
2025
15307367 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 15371976 15307367 2 pokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze kamienicy, obok parku Żeromskiego.Okolica bardzo dobrze skomunikowana z centrum, liczne autobusy w pobliżu, sklepy. Miejsca postojowe ogólnodostępne pod budynkiem. Na powierzchnię użytkową 65,56 m2 składają ...

Szczecin (Drzetowo-Grabowo), Jana Kazimierza

524 000 PLN (7 993 zł/m2)

2
1
65.56 m2
1930
15726913 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24708325 15726913 W nowej inwestycji, w której zastosowano nowoczesne rozwiązania i nowoczesny design w centrum Szczecina OPIS MIESZKANIA: mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 42,75 m2, z wyjściem na balkon o powierzchni 3 m2. Pokój z aneksem kuchennym o powierzchni 18...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

735 300 PLN (17 200 zł/m2)

2
1
42.75 m2
2025
15726914 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24708326 15726914 W nowej inwestycji, w której zastosowano nowoczesne rozwiązania i nowoczesny design w centrum Szczecina.OPIS MIESZKANIA: mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni 30,38 m2, z wyjściem na balkon o powierzchni 5 m2. Pokój z aneksem kuchennym o powierzchni 23...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

571 144 PLN (18 800 zł/m2)

1
1
30.38 m2
2025