• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 2 500

15786713 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25913061 15786713 Na sprzedaż przestronny lokal w części domu o powierzchni 142 m² z ogromnym potencjałem inwestycyjnym i aranżacyjnym, położony na działce o powierzchni 400 m². Nieruchomość zlokalizowana jest w spokojnej miejscowości w gminie Kozielice, tylko 7 km od...

Kozielice (Zachodniopomorskie, gm. Kozielice)

305 000 PLN (2 148 zł/m2)

4
1
142 m2
1950
15559127 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 21271530 15559127 Niższa cena o 69.000 zł!Mieszkanie o powierzchni 150,85 m² znajdujące się w domu wolnostojącym dwulokalowym, położonym na działce o powierzchni 402 m². Dla lokali ustanowiono umowny sposób użytkowania w działce wpisany do KW.Program użytkowy mieszk...

Goleniów (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

730 000 PLN (4 839 zł/m2)

6
2
150.85 m2
1978
15384479 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 17342895 15384479 Na sprzedaż przestronne, słoneczne mieszkanie położone w Pyrzycach przy ul. Słonecznej. Lokal znajduje się na 4. piętrze ocieplonego, zadbanego bloku w spokojnej okolicy. Układ pomieszczeń: salon z wyjściem na balkon trzy sypialnie (jedna powiększo...

Pyrzyce (Zachodniopomorskie, gm. Pyrzyce)

323 000 PLN (5 724 zł/m2)

4
1
56.43 m2
1973
15628195 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Unikalne mieszkanie z charakterem 22801986 15628195 Jeśli szukasz przestronnego mieszkania z niepowtarzalnym klimatem, które wyróżnia się na tle typowych ofert - ta nieruchomość jest dla Ciebie. 115,36 m² elegancji i funkcjonalności, połączone z wysokimi sufitami, dużymi oknami i unikalnymi rozwiązani...

Szczecin (Drzetowo-grabowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 245 888 PLN (10 834 zł/m2)

4
1
115 m2
1880
15814776 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
0% prowizji! dwupokojowy apartament na sprzedaż 26567435 15814776 Na sprzedaż nowoczesny, w pełni wykończony apartament o powierzchni 42 m², położony w prestiżowym kompleksie Pobierowo Baltic Apartments, w otoczeniu sosnowego lasu, który przez cały rok zapewnia ciszę, prywatność i prawdziwy nadmorski klimat. Cena:...

Pobierowo, powstańców

712 000 PLN (16 952 zł/m2)

1
1
42 m2
2024
15814743 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
WYJĄTKOWA OKAZJA! Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie 26567361 15814743 Szukasz mieszkania, które łączy wygodę, świetną lokalizację i klimat nadmorskiej miejscowości? Ta oferta jest dla Ciebie! Prezentujemy przytulne, jasne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 47 m², położone w spokojnej, dobrze skomunikowanej części ...

Kołobrzeg, złota

385 000 PLN (8 021 zł/m2)

2
1
48 m2
-
15814737 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Zainwestuj w Marzenie nad morzem 26567359 15814737 Zainwestuj w swoje marzenia! Odkryj urok Kołobrzegu i zamieszkaj w 46-metrowym mieszkaniu, które czeka, byś tchnął w nie życie! To nie jest kolejny gotowy klops, ale czysta karta do stworzenia Twojego wymarzonego azylu nad morzem. Co zyskujesz? 46...

Kołobrzeg, Złota

354 000 PLN (7 696 zł/m2)

2
1
46 m2
-
15805845 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26318334 15805845 Marzysz o przestrzeni, w której wypicie porannej kawy w wygodnej kanapie otulone jest pięknym widokiem z okien na panoramę Szczecina ? Ta propozycja daje Ci taką możliwość Ta przytulna nieruchomość o powierzchni 65,44 m2 obejmuje:przestronny salon z ...

Szczecin (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

880 000 PLN (13 447 zł/m2)

2
1
65.44 m2
2012
15799758 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26196762 15799758 Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 61,77 m², położone na I piętrze w niskim, kameralnym budynku z lat 90. Budynek został ocieplony styropianem, a otoczenie stanowi spokojna, zadbana zabudowa osiedlowa. Lokalizacja Nierucho...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

475 000 PLN (7 690 zł/m2)

3
1
61.77 m2
1990
15805632 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26312059 15805632 Przedstawiam Państwu na sprzedaż bardzo ładne , dwupoziomowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu Bajkowym w Kołobrzegu. Mieszkanie zostało zaprojektowane w sposób przemyślany i wykończone z bardzo dobrej jakości materiałów. Mieszkanie urządzone staranni...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

749 000 PLN (10 220 zł/m2)

3
2
73.29 m2
2016
15812911 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26548019 15812911 Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,38 m², zlokalizowane w samym sercu Kołobrzegu, na 7 piętrze zadbanego, 11-piętrowego budynku z windą. Lokal jest dwustronny, jasny i funkcjonalny — gotowy do zamieszkania od razu.Nasze b...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

469 000 PLN (7 767 zł/m2)

3
1
60.38 m2
1980
15757309 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25297153 15757309 Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m², położone na parterze 4-piętrowego bloku przy ul. Rugiańska 52 w Szczecinie. Idealne dla osób, które chcą wykończyć mieszkanie według własnego pomysłu – wiele kluczowych prac zostało...

380 000 PLN (8 261 zł/m2)

2
-
46 m2
1970