• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 2 501

15353156 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 16621337 15353156 Na sprzedaż! 2 poziomowe mieszkanie w Goleniowie! zlokalizowane na 3 piętrze w wielorodzinnym bloku. piętro A- przestronny salon z aneksem kuchennym, - przedpokój, - wc. piętro B- 2 sypialnie,- łazienka, - garderoba, - przedpokój. Mieszkanie urządzon...

Goleniów (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

790 000 PLN (9 294 zł/m2)

3
1
85 m2
2008
14889763 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 4071407 14889763 Na sprzedaż pięknie urządzony apartament z duszą o pow. 55,8 m2 (powierzchnia całkowita ok. 63 m2) położony na czwartym piętrze czteropiętrowej kamienicy w Centrum Szczecina. Adaptacja z 2012 r. - użytkowane od 2015 r - wszystkie instalacja praktycz...

Szczecin (Centrum), al. Piastów

540 000 PLN (9 677 zł/m2)

1
1
55.8 m2
1930
15753631 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25202542 15753631 Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 39 m² położona na wysokim parterze frontowej części kamienicy przy ul. Wielkopolskiej w Szczecinie. Mieszkanie doskonale sprawdzi się zarówno jako lokal mieszkalny, jak i przestrzeń usługowa – biuro, gabinet lekars...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

495 000 PLN (12 692 zł/m2)

1
1
39 m2
1891
15741054 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24962320 15741054 Na sprzedaż oferuję komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,66 m², zlokalizowane w Szczecinie przy ul. Krasińskiego (róg Duńskiej)Lokal znajduje się na 2. piętrze budynku oddanego do użytku w 2002 roku i jest w pełni gotowy do wprowadzen...

Szczecin (Warszewo), Zygmunta Krasińskiego

699 000 PLN (12 709 zł/m2)

3
1
55 m2
1998
15791454 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25991990 15791454 Lokal składa się z dwóch niezależnych pokoi oraz kuchni. Nieruchomość wymaga kapitalnego remontu, co daje możliwość pełnej, indywidualnej aranżacji wnętrza – w tym zaprojektowania części kuchennej oraz strefy sanitarnej według własnej koncepcji. W lo...

Szczecin (Turzyn) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

250 000 PLN (5 869 zł/m2)

2
1
42.6 m2
1940
15758956 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25334455 15758956 Doskonała Inwestycja ! Śródmieście , 4 pokoje, 98,7m2, duży balkon, nowa elewacja. ...

Szczecin (Śródmieście), Bolesława Śmiałego

629 000 PLN (6 373 zł/m2)

4
1
98.7 m2
1910
15394648 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 17580046 15394648 Apartament o pow.29,30m2 z dużym balkonem (4,87m2) położony na strzeżonym osiedlu w Świnoujściu przy ul.Zdrojowej. Świetna lokalizacja blisko promenady, hotelu Radisson Blu i Hiltona z basenami i aqua parkiem, ok.10 min spacerem nad plażę. Wokół apar...

Świnoujście, Zdrojowa

750 000 PLN (25 597 zł/m2)

1
1
29.3 m2
2012
15618883 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22574624 15618883 2-pokojowe, rozkładowe mieszkanie położone w Świnoujściu w pobliżu Parku Zdrojowego na parterze 3-piętrowego zadbanego budynku z cegły.- obszerny, ustawny pokój od północy;- mniejszy pokój od południa;- oddzielna, duża widna kuchnia z zabudową meblow...

Świnoujście, Monte Cassino

493 000 PLN (10 100 zł/m2)

2
1
48.81 m2
1940
15821176 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 26608318 15821176 Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie 5-pokojowe o powierzchni 86,35 m², zlokalizowane na nowoczesnym, zamkniętym osiedlu. Warzymice, ul. Sympatyczna.Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze budynku z 2017 roku, co gwarantuje wysoki stand...

Warzymice, Sympatyczna

999 000 PLN (11 569 zł/m2)

5
1
86.35 m2
2017
15798916 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26180446 15798916 Dwupoziomowe (pow.45,30m2+41,50m2, łącznie 86,80m2), 3 pokojowe mieszkanie z ładnym balkonem w Przecławiu.Spółdzielcze własnościowe prawo, dzięki czemu jest możliwość nabycia nieruchomości przez klientów spoza Unii Europejskiej bez pozwolenia z MSWIA...

Przecław, Przecław

699 000 PLN (15 430 zł/m2)

3
1
45.3 m2
2001
15807149 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26363071 15807149 Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie położone na 1. piętrze kamienicy w samym centrum Szczecina.Lokalizacja zapewnia szybki dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej – w bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się centrum handlowe Turzyn, uczeln...

Szczecin (Śródmieście), Władysława Sikorskiego

455 000 PLN (9 573 zł/m2)

2
1
47.53 m2
1920
15773986 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25645003 15773986 Nieruchomość położona w ścisłym centrum Szczecina, w bezpośrednim sąsiedztwie CH Kaskada, z doskonałą dostępnością komunikacji miejskiej (autobusy i tramwaje). W promieniu kilkuset metrów znajdują się restauracje, sklepy, Deptak Bogusława oraz inne u...

Szczecin (Centrum), Edmunda Bałuki

355 000 PLN (9 662 zł/m2)

2
1
36.74 m2
1960