• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 2 505

15811710 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26441705 15811710 Ulica Zdrojowa to jedna z najbardziej cenionych części Świnoujścia – zielona, spokojna, a jednocześnie doskonale skomunikowana. Zaledwie krótki spacer dzieli apartament od szerokiej, piaszczystej plaży, nadmorskiej promenady z restauracjami i kawiarn...

Świnoujście (Zachodniopomorskie, gm. Świnoujście)

669 000 PLN (20 648 zł/m2)

1
1
32.4 m2
2010
15570886 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21556482 15570886 Uwaga: promocja świąteczno-noworoczna, pięknego mieszkania w nowej niższe cenie sprzedaż.Wyjątkowo atrakcyjne mieszkanie o powierzchni użytkowej 30,39 m2 zlokalizowane na II piętrze w budynku 5- kondygnacyjnym.Nasze biuro: Kołobrzeg ul. Łopuskiego 40...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

485 000 PLN (15 959 zł/m2)

2
1
30.39 m2
1930
15808438 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26394514 15808438 Na sprzedaż własnościowe,jasne i słoneczne, 2. pokojowe mieszkanie, znajdujące się na 2. piętrze niskiego bloku, zlokalizowane w pobliżu Jasnych Błoni. Doskonały dostęp do środków komunikacji miejskiej, marketów, sklepów, uczelni, szkół oraz wielu in...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

499 000 PLN (10 672 zł/m2)

2
1
46.76 m2
1973
14750329 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 178726 14750329 Na sprzedaż duże 3 pokojowe mieszkanie w centrum Kołobrzegu. Zlokalizowane przy ulicy Zwycięzców, 800m od plaży, 10 min spacerem. Mieszkanie dwustronne, rozkładowe, 3 niezależne pokoje, osobna kuchnia z oknem, łazienka, oddzielnie WC, ...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

529 000 PLN (8 532 zł/m2)

3
-
62 m2
1994
15810208 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26406746 15810208 Wypoczynkowa Residence to najnowsza inwestycja w Ustroniu Morskim – jednej z najbardziej urokliwych miejscowości Pomorza Zachodniego. Nowoczesna architektura, funkcjonalny układ apartamentów oraz doskonała lokalizacja – zaledwie 400 metrów od plaży –...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

829 101 PLN (14 472 zł/m2)

2
1
57.29 m2
2026
15810019 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26406747 15810019 Mieszkanie o powierzchni 31 m², położone na pierwszym piętrze trzy­ kondygnacyjnego budynku z 2015 roku. Imponuje standardem i przemyślanym układem wnętrz.Przestronny pokój z aneksem kuchennym ~22 m² łazienka 3,5 m², funkcjonalny przedpokój 5,8 m² or...

Świnoujście (Zachodniopomorskie, gm. Świnoujście)

449 900 PLN (14 513 zł/m2)

1
1
31 m2
2015
15810209 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26406750 15810209 Na osiedlu Północ, przy ul. Kołłątaja 6B w Koszalinie, na IV piętrze, czeka wyjątkowa kawalerka o powierzchni 37,40 m². Lokal stanowi spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego. Mieszkanie jest aktualnie podzielone na dwie strefy – część ...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

219 000 PLN (5 856 zł/m2)

1
1
37.4 m2
1990
15622157 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartamenty w nadmorskiej miejscowości! 22640288 15622157 Apartamenty w Nadmorskiej Miejscowości Pogorzelica!Zapraszamy do Pogorzelicy - urokliwej miejscowości w gminie Rewal, apartamenty położone zaledwie 1000 m od piaszczystej plaży i otoczonej malowniczym sosnowym lasem. To idealne miejsce dla osób szuka...

Pogorzelica (Zachodniopomorskie, gm. Rewal)

478 355 PLN (14 949 zł/m2)

2
1
32 m2
2025
15588749 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
1/4 domu,parter wieś, dobry stan, tanio. 21939493 15588749 TYLKO U NAS  W BIURZE APARTAMENT NIERUCHOMOŚCI OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ. Nieduża wieś Kolki, powiat Choszczno, woj zachodniopomorskie . Miejscowość ( pierwsze wzmianki 1360 r)  otoczona polami i  grzybnymi lasami, w odległości do 800 m 3 bardzo czyste, k...

Kołki (Zachodniopomorskie, gm. Choszczno)

260 000 PLN (4 727 zł/m2)

2
1
55 m2
1928
15509769 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Tylko u Nas! Dom wielorodzinny w Białym Borze. 20118859 15509769 Kontakt:Andrzej SaturE-mail: [email protected]. 533844870Nieruchomości Apartament przedstawiają część domu wielorodzinnego, dwupoziomowego, pięciopokojowego  o powierzchni całkowitej 180,42 m2  (pow. użytkowa 136,09 m2) zlokaliz...

Biały Bór (Zachodniopomorskie, gm. Biały Bór)

330 000 PLN (1 833 zł/m2)

5
1
180 m2
1980
15807058 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26361114 15807058 Na sprzedaż apartament typu studio o powierzchni 30,23 m², położony na parterze eleganckiego, nowoczesnego kompleksu Horizon Development przy ul. Ogrodowej 1 w Ustroniu Morskim. Lokal w stanie deweloperskim, gotowy do własnej aranżacji — idealny do z...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

339 900 PLN (11 244 zł/m2)

1
1
30.23 m2
2025
15808430 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26391758 15808430 Na sprzedaż oferuję wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Koralowej w Bezrzeczu – jednej z najbardziej pożądanych, spokojnych i zielonych części aglomeracji szczecińskiej. Budynek i układ mieszkaniaNieruchomość znajduje się w kame...

Bezrzecze (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

645 000 PLN (7 866 zł/m2)

3
1
82 m2
1990