• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 2 505

15808430 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26391758 15808430 Na sprzedaż oferuję wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Koralowej w Bezrzeczu – jednej z najbardziej pożądanych, spokojnych i zielonych części aglomeracji szczecińskiej. Budynek i układ mieszkaniaNieruchomość znajduje się w kame...

Bezrzecze (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

645 000 PLN (7 866 zł/m2)

3
1
82 m2
1990
15808434 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26391762 15808434 JUŻ DZIŚ UMÓW SIĘ NA PREZENTACJĘ !!!Mamy przyjemność przedstawić nową ofertę 4-pokojowego mieszkania na największym osiedlu bloków w Goleniowie. Oferta idealna dla rodziny z dziećmi lub inwestycyjnie pod wynajem.Lokal mieszkalny o pow. użytkowej 63...

Goleniów (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

495 000 PLN (7 788 zł/m2)

4
1
63.56 m2
1970
15803522 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26298411 15803522 Lokal mieszkalny położony na 1 piętrze w domu dwurodzinnym wolnostojącym w Szczecinku przy ulicy Armii Krajowej. Nieruchomość składa się z 3 pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z WC. W mieszkaniu została wydzielona dodatkowa przestrzeń na spiż...

Szczecinek (Zachodniopomorskie, gm. Szczecinek)

210 000 PLN (4 016 zł/m2)

3
1
52.29 m2
1930
15797495 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26147557 15797495 Na sprzedaż oferujemy komfortowe, 3- pokojowe mieszkanie położone w spokojnej i zielonej dzielnicy Gumieńce. Na powierzchnię 76.5m2 składają się:- Salon z aneksem kuchennym- Sypialnia- Pokój- Łazienka z wanną oraz prysznicem- Korytarz Ogrzewanie oraz...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

879 000 PLN (11 490 zł/m2)

3
1
76.5 m2
2017
15785031 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25865472 15785031 Zapraszam do zakupu mieszkańa , dwa pokoje na parterze z balkonem, o powierzchni 45,3m2 w super lokalizacji gdzie w pobliżu szkoła , przedszkole ,place zabaw przychodnia , sklepy .Lokalizacja :-Os.Chopena Czynsz administracyjny ok 550zł (w zależnoś...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

359 500 PLN (7 936 zł/m2)

2
1
45.3 m2
1980
15748064 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25105241 15748064 Słoneczne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w Policach o pow. 45,09 m2 usytuowane na 4 piętrze niskiego, ocieplonego budynku 4-ro piętrowego.W jego skład wchodzą: - salon z wyjściem na balkon , sypialnia ,kuchnia w kwadracie, łazienka z wc i przedpokó...

Police (Zachodniopomorskie, gm. Police)

360 000 PLN (7 984 zł/m2)

2
-
45.09 m2
1975
15612692 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 22454002 15612692 Przedstawiamy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie w stanie deweloperskim, usytuowane w niskim budynku z windą, w malowniczej lokalizacji Mierzyna. Nieruchomość idealna dla osób ceniących komfort oraz nowoczesne rozwiązania.Powierzchnia mieszkania obej...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

920 336 PLN (9 700 zł/m2)

5
-
94.88 m2
2025
15764268 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25443430 15764268 Planujesz skredytować tę nieruchomość – zadzwoń.Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane w dzielnicy SzczecinNiebuszewo. Lokal położony w odnowionej kamienicy z nowym dachem i klatką schodową po remoncie. Miejsce doskonale skomunikowane z ce...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

474 900 PLN (9 200 zł/m2)

2
1
51.62 m2
1930
15761498 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25388423 15761498 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dużego mieszkania znajdującego się w budynku mieszkalno-usługowym w którym w 2001 r. został przeprowadzony całkowity remont i adaptacja powierzchni na lokale mieszkalne i użytkowe .Oferowane mieszkanie...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

499 000 PLN (6 970 zł/m2)

3
1
71.59 m2
1950
15780892 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25814645 15780892 Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie Bandurskiego, NiebuszewoWarszewo, SzczecinNa sprzedaż jasne i elegancko wykończone mieszkanie o powierzchni 54 m², położone na 8. piętrze w budynku z windą przy ul. Bandurskiego – na pograniczu...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

595 500 PLN (10 999 zł/m2)

3
1
54.14 m2
1982
15705182 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24276312 15705182 Zamieszkaj w miejscu, które łączy ciszę kameralnej dzielnicy z bliskością tętniącego życiem centrum i nadmorskiej promenady. Szukasz przestrzeni, charakteru i stylu, który nie poddaje się chwilowym modom? Zapoznaj się z ofertą sprzedaży tego prze...

Świnoujście (Zachodniopomorskie, gm. Świnoujście)

1 020 000 PLN (10 408 zł/m2)

4
1
98 m2
1920
15624402 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22702791 15624402 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 52,94 m², usytuowanego w zadbanej kamienicy, tuż obok parku Jordanowskiego.Szczegóły mieszkania:Salon: Przestronny, z dużą szafą w zabudowie oraz bezp...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

427 000 PLN (8 066 zł/m2)

2
1
52.94 m2
1930