• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 2 482

15231358 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe o pow. 91,21 m2 w kamienicy, Kołobrzeg, 400 m do plaży ul. Jedności Narodowej 13376108 15231358 Mieszkanie w kamienicy położone Kołobrzegu - ul. Jedności Narodowej, w niedalekiej odleglości do plaży. Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze, dwustronne, słoneczne. Składające się z 5 pokoi, widnej kuchni z balkonem, spiżarni, łazienki z wc, przedp...

Kołobrzeg, ul. Jedności Narodowej 29

650 000 PLN (7 126 zł/m2)

5
1
91.21 m2
1950
15200609 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe o pow. 91,21 m2 w kamienicy, Kołobrzeg, 400 m do plaży 12442903 15200609 Mieszkanie w kamienicy położone Kołobrzegu, w niedalekiej odleglości do plaży. Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze, dwustronne, słoneczne. Składające się z 5 pokoi, widnej kuchni z balkonem, spiżarni, łazienki z wc, przedpokoju oraz pomieszczeń pr...

Kołobrzeg, ul. Jedności Narodowej

650 000 PLN (7 126 zł/m2)

5
1
91.21 m2
1950
15854222 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pok. z balkonem, wieżowiec centrum Kołobrzeg 27071830 15854222 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o pow. 60,38 m², zlokalizowane w centrum Kołobrzeg przy ul. Budowlanej, położone na 9 piętrze w bloku 10 piętrowym. LOKALIZACJA I OTOCZENIE Nieruchomość znajduje się w ścisłym centrum miasta, około 200 metrów od Ra...

Kołobrzeg (Centrum), ul. Budowlana 9

450 000 PLN (7 453 zł/m2)

3
1
60.38 m2
1980
15722405 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż Kołobrzeg ul. Zapleczna - centrum 24617265 15722405 Na sprzedaż atrakcyjnie zlokalizowane 3 pokojowe mieszkanie o pow. 62,80 m2 znajdujące się w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej. Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze w budynku bez windy. Budynek z cegły, wybudowany w 2004 roku. Budynek położony j...

Kołobrzeg (Centrum), Zapleczna

730 000 PLN (11 624 zł/m2)

3
1
62.8 m2
2004
15883303 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27674853 15883303 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania zlokalizowanego w samym sercu Szczecina. Wymarzona lokalizacja 250m do Filharmonii Szczecińskiej, 300m do Galerii Kaskada, 650m do Zamku Książąt Pomorskich i Opery na Zamku, 1,5km do st...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

599 000 PLN (9 963 zł/m2)

3
1
60.12 m2
1960
15801808 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26251481 15801808 REZERWACJA DO 19.05.2026!Atrakcyjne mieszkanie w centrum Szczecina.KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJINa sprzedaż oferuję jasne mieszkanie zlokalizowane w dobrze skomunikowanej części miasta (Niebuszewo - Bolinko). Nieruchomość znajduje się w wieżowcu, w oto...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

440 000 PLN (9 362 zł/m2)

2
1
47 m2
1970
15882719 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673184 15882719 Na sprzedaż własnościowe,jasne i słoneczne, nowocześnie wykończone 3. pokojowe mieszkanie, usytuowane na parterze niskiego budynku z 2011 roku. Nieruchomość położona w doskonałej lokalizacji Szczecina, na terenie nowoczesnego osiedla mieszkalnego, zn...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

749 000 PLN (11 260 zł/m2)

3
1
66.52 m2
2011
15811330 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26434989 15811330 Syndyk Masy Upadłości w postępowaniu upadłościowym Angeliki Niziołek ogłasza sprzedaż z wolnej ręki lokalu mieszkalnego nr 5 stanowiącego odrębną nieruchomość o pow. użytkowej 77,27 m2 w budynku wielorodzinnym nr 22A położonym w Łąkowie gm....

Świdwin (Zachodniopomorskie, gm. Świdwin)

74 264 PLN (964 zł/m2)

3
-
77 m2
-
15883267 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27674817 15883267 3 pokojowe mieszkanie 73,87 m² Stargard ul. Armii Krajowej balkon piwnica Gotowe do zamieszkaniaNa sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 73,87 m², położone w Stargardzie przy ul. Armii Krajowej, na 3. piętrze nis...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

599 000 PLN (8 109 zł/m2)

3
1
73.87 m2
1991
15888331 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27809947 15888331 Wyjątkowa oferta w sercu Głębokiego – zamieszkaj kilka kroków od jeziora i lasuNa sprzedaż dół domu w jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych dzielnic Szczecina – Głębokim. To miejsce, które zachwyca spokojem, bliskością natury i niepowtarzalny...

Szczecin (Głębokie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 100 000 PLN (10 000 zł/m2)

4
1
110 m2
1930
15883003 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27673204 15883003 Na sprzedaż kawalerka o pow. 24m², usytuowana na pierwszym piętrze kamienicy z 1910 roku w samym sercu Szczecina.SKŁAD NIERUCHOMOŚCI:Salon z aneksem kuchennym - ok. 17.5 m²Łazienka - ok. 3.7 m²Przejście - ok. 2.1 m²Piwnica - ok. 4m²MEDIA I OPŁATY:Czy...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

259 000 PLN (10 792 zł/m2)

1
1
24 m2
1910
15876993 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27560197 15876993 Grzybowo, ul. Plażowa 4C- spacerem 3 min od plaży, 10 min samochodem od centrum Kołobrzegu.Mieszkanie, które ma dokładnie to, czego szukają klienci nad morzem: bliskość plaży- 200 m, spokój lasu i standard bez żadnych nakładów.Szczegóły:32,89 m² użyt...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

711 382 PLN (22 231 zł/m2)

2
1
32 m2
2025