• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Nieruchomości Zachodniopomorskie Szczecin

Znalezionych ofert: 1 910

15818961 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27671104 15818961 3 pokoje z dużym balkonem ul. Metalowa 1 piętro Również dla obywateli spoza Unii Europejskiej!Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 52,8m2 położone przy ulicy Metalowej, w wieżowcu na 1. piętrze.- Salon z wyjści...

Szczecin (Podjuchy) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

509 000 PLN (9 640 zł/m2)

3
-
52.8 m2
1980
15883449 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675173 15883449 Na sprzedaż bardzo ładne dwupokojowe mieszkanie z balkonem ,o pow.46,28m2.Mieszkanie znajduje się na zadbanym osiedlu w dzielnicy Gumieńce,na drugim piętrze ,w czteropiętrowym budynku z windą, z 2014 r.Czynsz na poziomie 270zł dodatkowo opłata za CO ...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

555 000 PLN (11 992 zł/m2)

2
1
46.28 m2
2014
15174590 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 11697420 15174590 Na sprzedaż mieszkanie w prestiżowym budynku w stylu loft ! Idealne na siedzibę firmy . Doskonałe na kancelarię prawną ,gabinet lekarski , salon kosmetyczny , biuro oraz inne działalności. W budynku mieści się wiele firm oraz mieszkania prywatne.Mies...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

520 000 PLN (10 222 zł/m2)

1
-
50.87 m2
-
15830916 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26682732 15830916 Na sprzedaż szeregowiec, o pow. użytkowej 276, 74m2 usytuowany w cichej uliczce samego serca Pogodna. To nieruchomość dla osób z wizją i wyobraźnią, które są w stanie dać temu miejscu drugie życie!Nieruchomość składa się z:Parter:Salon z kominkiem (o...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 350 000 PLN (4 091 zł/m2)

7
1
330 m2
1980
15894789 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27948976 15894789 Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 260 m², z garażem w bryle budynku (1. stanowiskowym), zlokalizowany w atrakcyjnej destynacji szczecińskiego Żelechowa. Nieruchomość usytuowana na działce, o łącznej powier...

Szczecin (Żelechowa) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 399 000 PLN (5 390 zł/m2)

7
-
259.54 m2
2005
15882728 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673210 15882728 FANTASTYCZNA LOKALIZACJA. ULICA MARIACKA NA STARYM MIEŚCIE. PO KAPITALNYM REMONCIE, NOWOCZESNY STYL. MOŻLIWOŚĆ PARKOWANIA NA WEWNĘTRZNYM PODWÓRKU! Polecam Państwu znakomitą ofertę mieszkania położonego na Starym Mieście. W pobliżu Zamek Ks...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

679 000 PLN (11 522 zł/m2)

3
1
58.93 m2
1965
15894763 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27948615 15894763 Komfortowe i w pełni wyposażone mieszkanie na Pomorzanach w Szczecinie. Lokal znajduje się w kameralnym, 4-piętrowym budynku z lat 70-tych.STAN MIESZKANIA – PACHNĄCE NOWOŚCIĄ: Mieszkanie przeszło gruntowny remont obejmujący wymianę wszystkich instala...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

599 000 PLN (9 820 zł/m2)

3
1
61 m2
1970
15891424 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897063 15891424 Komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,9 m², zlokalizowane w jednej z najbardziej cenionych części Szczecina – tuż przy Parku Kasprowicza. To doskonała propozycja dla osób, które cenią połączenie miejskiego stylu życia z bliskością zielen...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

449 000 PLN (10 978 zł/m2)

2
1
40.9 m2
2007
15259201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 14057540 15259201 Zachodniopomorskie, Bezrzecze, Szafirowa, dom w zabudowie szeregowej z ogrodem i balkonami, sprzedaż. Prezentujemy do sprzedaży nieruchomość gruntową zabudowaną przestrzennym domem w zabudowie bliźniaczej i garażami: wewnętrznym i garażem przy u...

Szczecin (Krzekowo-bezrzecze) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

990 000 PLN (3 462 zł/m2)

8
2
286 m2
1995
15883121 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27706114 15883121 Oferta na wyłączność. Na wynajem jasne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 34m2, położone w spokojnej i zielonej części Pomorzan. Lokal znajduje się na 1. piętrze w niskim, 4-piętrowym budynku bez windy. Mieszkanie o funkcjonalnym układzie składa si...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 100 PLN (63 zł/m2)

2
1
33.34 m2
1978
15882793 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673373 15882793 Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 51,08 m², położone na drugim piętrze kameralnego budynku z cegły (lata 50.) przy ul. Willowej w Szczecinie. To propozycja dla osób, które cenią ciszę, prywatność oraz klasyczny, wygodny uk...

Szczecin (Drzetowo-grabowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

449 000 PLN (8 790 zł/m2)

2
1
51.08 m2
1958
15714162 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24453171 15714162 Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą najnowszą wyłącznością.Na sprzedaż inwestycja deweloperska zlokalizowana w prawobrzeżnej części Szczecina - Kijewie - składająca się z dwóch budynków dwulokalowych. Jedna część została już zarezerwowana...

Szczecin (Kijewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

949 000 PLN (7 908 zł/m2)

5
-
120 m2
2025